|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolan rast zubica
6.10.2008 8:20:23   
mamyca
Pokusavala sam naci nesto na ovu temu al nisam uspjela,pa molim moderatora da izbrise ovu ako sam pogrijesila.
Naime,moj mali se jako muci sa zubicima,jos mu nisu nikli,ali vec 3 mjeseca je jako nervozan,desni mu se bijele,bali puno,nema sta nisam probala,a sad ce mu 7 mjeseci.Molim savjet od mama koje su to prosle.Unaprijed zahvaljujem.user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bolan rast zubica
6.10.2008 8:30:45   
Anoniman
Mi smo koristili calgel kojim smo mu mazali desni. I kupila sam onu skroz gumenu četkicu (ima u Lilly pakovanje od 3 četkice, okrugla za žvakanje dok zubi rastu, pa kao prava ali sva gumena za prve zubiće i prava.

(odgovor članu mamyca)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bolan rast zubica
6.10.2008 8:35:52   
mamyca
I mi koristimo calgel,al ne pomaze,odnosno pomogne prvih 15 minuta i onda oper sve isponova a one glodalice bas ne voli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bolan rast zubica
6.10.2008 11:45:34   
guppy RR
Koristili smo i još uvek koristimo Dentinale (to je kao neki italijanski Calgel) i neke homeopatske kapi od kamilice, koje umire bebicu ako noću od bola ne može da spava. Neke mame daju bebama Calpol (paracetamol) da ublaži bol, ali ja ne volim da dajem takve lekove bebi za zubiće... šta ja znam zašto, čini mi se da treba takve lekove čuvati za sabijanje temperature i slično...

Mada - ruku na srce, bilo je problema oko izrastanja zubića, ali nije bilo jako strašno (ili sam već zaboravila???).

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bolan rast zubica
6.10.2008 12:27:34   
Anoniman
Drugarica moja je koristila onu ogrlicu... videla sam i ovde na RR home page reklamu... u vrhu stranice. Bila je prezadovoljna. Ja se nisam usudila, stalno sam mislila da može da se upetlja u nešto i udavi.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bolan rast zubica
6.10.2008 13:19:16   
Anoniman
http://www.ogrlicezabebe.com/

Vidi!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bolan rast zubica
7.10.2008 6:32:33   
mamyca
Hvala na odgovorima,morat cu tu ogrlicu potraziti,mada sam cula da s ona koristi prije simptoma izbijanja zubi,i kao da tad ima efekta,al eto i to cemo probati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bolan rast zubica
7.10.2008 8:37:17   
Anoniman
NISAM SIGURNA, ali mislim da je drugarica uzela kada je mali već uveliko balavio... možda je čak imao i jedan zub...

(odgovor članu mamyca)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bolan rast zubica
9.10.2008 7:40:40   
ebru
Mi koristimo gel DENTINOX,mislim da pomaze malo i homopatske kuglice(one pomazu zasigurno)


_____________________________

Monika 11.12.2007
Svaki covjek upozna jednom covjeka svom zivota,ali samo rjetki upoznaju ih u pravo vrijeme!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bolan rast zubica
9.10.2008 8:56:43   
Anoniman
Homeopatske kuglice?

(odgovor članu ebru)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bolan rast zubica
9.10.2008 9:39:41   
mamy2
Nisam sigurna,ali mislim da je u pitanju
ogrlica.
One se rade od ćilibara, Negdje ih prodaju
u radnjama sa homeoptskim pripravcima.
Ogrlica(ćilibarska)meni i nije bila efikasna!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bolan rast zubica
9.10.2008 10:30:35   
gracija
http://www.homeopatija.com/tegobe.php?stavka=43

Ovdje mozete naci sta je homeopatija....

(odgovor članu mamy2)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bolan rast zubica
9.10.2008 12:38:00   
Anoniman
Znam ja šta je homeopatija samo nisam znala da postoje homeopatske kuglice za bolan rast zubića...

Mamy2-nije to, to se zove ćilibarska ogrlica, stavila sam već link malo više u ovoj temi. Otvori stranicu koju je postavila gracija pa će ti biti jasnije kao i meni.

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bolan rast zubica
9.10.2008 13:39:04   
mamyca
Hvala na odgovorima,potrazit cu onda drugi gel jer ovaj ne pomaze,ali se mali smirio i izgleda da ce mu zubici niknuti svakog trena.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 11:57:51   
Jeca*
Ovo toplo preporučujem. Vrlo praktična stvarčica, a može i u sterilizator. Ja sam oduševljena user posted image

KLIK

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 11:59:54   
Anoniman
To sam i ja kupila, ali mi Luka nije dao da mu trljam.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 12:04:39   
Lu
Super,mi smo imali kao četkica drži se u ruci sa silikonskim vrhom,dlačicama,
ovo mi se čini još praktičnije ukoliko beba svlada tehniku držanja,ali sigurno da da, jer joj paše da se češka.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 12:07:18   
Anoniman
To je široko - za mamin prst

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 12:10:33   
Lu
E baš sam i mislila da sam pogriješila,a možda da naprave i manji za bebeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 12:13:01   
Anoniman
Mislim da to ne bi bilo bezbedno jer... seti se koliki je prst bebi sa 3-4 meseca kada kreću muke sa zubićima... zamisli da naprave tako malo, beba bi ga mogla uzeti u usta... ne daj Bože, udaviti se. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 12:17:31   
Lu
Pa jest,zato su izmislili silikonsku četkicu za masiranje desni iako ni nju nikada nisam smjela dati malom u rukice ako ja nisam prisutna.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 12:24:41   
Anoniman
Ni ja mu nikada nisam na samo dala. Uvek sam sedela pored. Ali sada ima i pregrada na četkici da ne može da je ugura duboko. Kada sam ja Luki kupila (pre 2god) nije bila ta pregrada. čekaj da nađem, negde sam stavila slikicu.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bolan rast zubica
5.1.2009 12:26:50   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bolan rast zubica
7.2.2009 20:03:27   
Jeca*
Pedijatar mi je preporučio da bebi mažem desni BELIM VINOM. Kaže da je bolje od bilo koje kremice iz apoteke. Ja pitam mamu, ona kaže da je to stari recept i da su i naše bake to radile i da ima logike. Pa eto, probajte! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bolan rast zubica
23.2.2009 12:23:25   
maamaa
Da li nas zezas, kako davati bebi nesto sto ima alkohola pa makakr i u tako malim kolicinama? Cudan neki pedijatar, a moze li mama da pije vino umesto bebe:)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here