|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Burme
10.1.2009 0:11:10   
Anoniman
Nosite li burmu? A vaš muž? Ko ih je birao (vi, muž, ili zajedno)?

Kakve su vam burme?
Jesu li vaša i muževljeva iste?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Burme
10.1.2009 0:31:42   
stella
Mi smo burme birali zajedno.Izabrali smo skupe,i koje se obadvome svidjaju,samo sto moja ima brilijant,pravi,rece cika  zlataruser posted image .Svekrva nam je kupila burme umjesto kuma.
Svoju ne nosim,vec od mm,mijenjamo se malo on malo jauser posted image
moja mi je mala a njegova trunkicu velika.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Burme
10.1.2009 0:32:38   
stella
a sta je sa tvojim burmama,ti imas duzi stazuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Burme
10.1.2009 0:37:07   
Anoniman
Ja sam moju sve vreme nosila (sem poslednjih par meseci trudnoće). U teoriji, po mom su ukusu user posted image , objasnila sam mm da mu se sviđaju baš te koje i meni. On je ne nosi, stvarno se trudio, mesec dana je nosio, sav se isakatio jadan... nje uspeo da se navikne. Po nekada kada pogledam njegovu kako je lepa... a moja sva izgrebana... tuga me uhvati. Moram je odneti da je malo dovedu u red. Inače, od belog zlata je, klasična, plosnata, malo šira, mat, i ima dva kanalčića koji su sjajni. Dobro se kombinuje sa ostalim nakitom.

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Burme
10.1.2009 0:43:23   
stella
Nase su pola mat,pola glat.ima jedna kosa linija razdvajanja. Bijelo zlato.mm isto nemoze da se navikne.Pa kad on ostavi ja uzmem.A moju burmu sam birala u trudnoci i sada mi nemoze,a zao mi da je prosirim,ako kad smrsam da mi ne bude velika

< Poruku je uredio stella -- 10.1.2009 0:50:05 >


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Burme
10.1.2009 0:44:33   
Anoniman
Tada ćeš da je suziš! user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Burme
10.1.2009 0:49:27   
stella
user posted image user posted image I sta ce ostati od nje????user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Burme
10.1.2009 7:12:07   
Jeca*
Mi imamo različite burme. Dugo smo se dvoumili pa smo ih ipak prilagodili svojim potrebama. Burma mm je klasična zlatna, bila je peskirana ali se to skinulo već, a moja je pola peskirana, pola od belog zlata, pa ima isto dijagonalicu koja ih razdvaja i po njoj tri cirkončića. Htela sam da mi se slaže sa vereničkim prstenom koji obožavam. Inače, moj muž ne skida burmu, a meni je omalila u trudnoći jer su mi se prsti poprilično naduli i još mi uvek malo fali da je stavim na prst. Jedva čekam da počnem ponovo da je nosim. A sa unutrašnje strane je na njegovoj burmi moje ime, a na mojoj njegovo ime ugravirano i datum venčanja.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
10.1.2009 8:11:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Burme
10.1.2009 14:37:29   
stella
IZVORNA PORUKA: Jeca02
A sa unutrašnje strane je na njegovoj burmi moje ime, a na mojoj njegovo ime ugravirano i datum venčanja.

isto je i kod nas ovako

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Burme
10.1.2009 15:13:00   
Anoniman
Mi nismo stigli to da uradimo, otpilike sam burme digla u petak za svadbu koja je u subotu. user posted image

A posle svadbe nisam htela više ništa da menjam, nekako... to mi je kao da nešto bajam po braku... ma ne pitajte me. user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Burme
11.1.2009 13:38:23   
guppy RR
Nosim burmu, skidala sam je za vreme trudnoće, a tad je i muž svoju skinuo, jer ja nisam mogla ništa da jedem od silnog povraćanja pa je on jeo sve što je meni ostalo i ugojio se, pa mu burma bila mala user posted image

Ja sam svoju ponovo počela da nosim, a on svoju još ne... čuvamo je na sigurnom... a razlog za to ću vam otkriti drugi put user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Burme
11.1.2009 17:00:47   
kumara
Nase su iste. Od belog zlata su i cini mi se da su slicne kao Stelline i jecina (peskirano i sjajno podeljeno po dijagonali, samo bez dijamanata). To su bile jedine koje smo mogli da uklopimo da nam se svidjaju i da su za oboje. MM je svoju nosio neko vreme, ali mu jako smeta i posto je stalno po gradilistima moze da bude opasno ako je negde zakaci, tako da smo nasli kompromis i sad je nosi na lancu oko vrata. user posted image A moja se skroz izlizala. Nosila sam je na poliranje, ali se i to brzo izlizalo. Bas mi je krivo. user posted image Ne znam sta bih s njom. Jedno vreme sam mislila da narucim novu, ali to mi je bezveze.

Htela sam da ugraviram imena i datum, ali pre svadbe nisam stigla jer smo ih narucili 2 dana pre, i nije bilo vremena za to. A sad nikako da se setim da ih odnesem. Valjda cu jednog dana! user posted image

< Poruku je uredio Lenka -- 11.1.2009 17:01:15 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Burme
14.1.2009 8:07:28   
mamyca
Nosimo ih oboje i iste su nam,od bijelog su zlata,a u unutrasnjosti su ugravirana nasa imena i datum vjencanja.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Burme
18.1.2009 1:33:45   
MERYEN
Ja nosim burmu stalno,i mm,zadnjih nekoliko meseci  pred kraj trudnoce nisam nosila zbog debelih prstiju.

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Burme
16.2.2009 15:07:38   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: guppy RR
Ja sam svoju ponovo počela da nosim, a on svoju još ne... čuvamo je na sigurnom... a razlog za to ću vam otkriti drugi put user posted image

Ju, ju, kad sam već obećala ovu priču... moram odmah da napišem user posted image
Otvaram novu temu

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Burme
16.2.2009 15:12:29   
Anoniman
nosim kako kad ... zavisi od nakita i garderobe ... inace su burme klasika ... vise mi se svidja vjerenicki i njega cesce nosim

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Burme
16.2.2009 15:15:48   
kumara
Meni je nekako bezveze da je skinem, a sad si mi ti imenjakinjo user posted image dala ideju. Ja imam gomilu super prstenja koje sam nosila pre braka na prstu na kom mi je sad burma i vise ih ne nosim jer su ogromni i idu samo na taj prst (ja sam malo fanatik za prstenjeuser posted image ). I uzasno mi je krivo jer su bas bas super, a ne mogu vise da ih nosim. Imala sam jedno vreme trip da burmu prebacim na drugu ruku, ali su me neki ljudi jako cudno gledali, pa mi je bilo neprijatno i batalila sam to. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Burme
16.2.2009 15:19:31   
Anoniman
ma sta te bona lenka briga sta kazu ljudi.... sto bih ja prestala zivjeti zato sto sam se udala i sto imam djecu!!! pusti ba mahalu!!! ja pravo volim nakit i ako mi se taj dan nosi neka bizuterija ili srebro naravno da cu skinuti i burmu i nausnice i lancice zlatne... meni se svidja a kome ne nek okrene glavu ... iskreno na vrh mi je glave tih "Čuvara morala"

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Burme
16.2.2009 15:21:53   
guppy RR
Dobro kažeš lenka & Lenka.
Meni nekad oteknu ruke pa prebacim burmu sa desne na levu. U Sloveniji se nosi burma na levoj ruci pa niko ni ne primeti, a kad stavim na desnu, obavezno komentari. A ja namerno stavljam na desnu da ljudi tračaju i pitaju se šta mi je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Burme
16.2.2009 15:26:49   
Anoniman
ovdje je obrnuto ako je nalijevoj razvod ako je na desnoj jos uvijek su skupa ... a sta ja koja je skinemuser posted image user posted image user posted image user posted image samo sreća pa stvarno nisam u ovih haman 8 godina braka dozivjela nikakve komentare vezane za burmu




(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Burme
16.2.2009 15:28:11   
kumara
Guppy, guppy, pravis incidente!!! user posted image

U pravu si LenkaSA skroz, moracu da pocnem tako da razmisljam, da se ne obazirem na komentare i da lepo nosim moje fancy prstenje!!! user posted image Pa moj muz svoju ionako nosi oko vrata, a ne na prstu.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Burme
16.2.2009 15:28:40   
guppy RR

ovde je desna verenički, leva venčani (burma),
u Srbiji je baš obrnuto

user posted image user posted image

A kad skineš .... onda se tek češkaju po glavama!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Burme
16.2.2009 16:02:25   
Jeca*
Ja jos uvek ne mogu da stavim burmu na prst...nedostaje mi da smršam još koji kg. Šta to znači? Imam dete, bez braka? user posted image  u...boli me uvo šta ko misli user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Burme
17.2.2009 0:30:52   
kumara
user posted image user posted image user posted image Jeco!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here