|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 9:33:43   
leamalamut
Drage trudnice ,
ovo se ne odnosi na babske price o polovima , nego onaj instikt ili osecaj koji nosimo u sebi .Mozda neke nemaju , ali ja ga imam od samog starta .Cak sam i sanjala vise puta i danas mi je doktor i potvrdio .
Kakva su vasa iskustva ? Da li je intimni osecaj pobedio nad drugim metodama user posted image ?

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 9:41:03   
cicimummy
Jeste :) Osecaj je pobedio,iako to nije bila zelja ;) Sad sam presrecna sto je tako :)

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 9:44:01   
malenac76
lea a sta ti je dr rekao user posted image
ja imam osjecaj da je kod mene djecak..vidjecu u petak da li me osjecaj vara hehe

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 9:45:10   
Olga75
mene je osecaj prevario user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
28.2.2012 9:59:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 10:03:33   
soni
ja sam ceo zivot zamisljala kako cu roditi decaka... ali kada sam zatrudnela potajno sam se nadala ali sam osecala da ce reci da je devojcica i m i ja user posted image .. cekam moju LUnu, ipak osecaj nije prevario

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 10:56:50   
senkic
mene osecaj za sad nije prevario....cak sam i sanjala nekoliko puta da je decak..iako to nije bila moja zeljauser posted image user posted image ,Svi oko mene su govorili da je devojcica..na 4d uz dr kaze da je jos rano ali da ima naznaka da je decak ali se ogradjuje jer nije 100% sigurna tako da mozda je pogresila...Ja nekako znam da nije :))

_____________________________

sto me ne ubije ojaca me :))

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 11:03:18   
Anoniman
nije me prevario osecaj. jednostavno sam znala da je devojcica. user posted image iako su mi svi govorili da je decak, i poznati i nepoznati. u devetom mesecu mi je bar dvesta ljudi reklo da cu da rodim decaka, a ja sam im samo govorila: nemate pojma! user posted image jedino je mojs vekar pogodio, on je rekao da ce biti devojcica.

(odgovor članu senkic)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 11:06:35   
Olga75
Macaki , ja sam znala da nosis devojcicu ( nekako sam te zapamtila user posted image )
jos kad si onomad rekla kako dr nije video pol bila sam sigurna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 11:45:13   
ishler
Ja sam mislila da nosim decaka,a potajno zelela devojcicu,i rodila devojcicu.
Mozda sam podsvesno znala.user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 11:53:36   
Anoniman
Meni je zbog problema na pocetku trudnoce, bilo sasvim svejedno, samo da se rodi zivo i zdravo, ali kako j trudnoca rasla potajno sam zelela devojcicu, cak sam nekoliko puta i sanjala f=da ce biti devojcica, i eto ostvarilo se, moja doktorka je to potvrila u 16 nedelji trudnoce.user posted image
A svi su mislili da je decak, zbog odredjenih babskih prica.user posted image

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 13:44:24   
nenja22
potvrdio mi se osecaj, a neka kao zelja, nije iz prvog, sto bi rekao moj tata, moracemo na popravni user posted image

ali da, kao sam malko vise htela devojcicu, a nekako znala da ce biti decak, iako se pol do 7.meseca nije video, pa je bila veca verovatnoca da je devojcica...kad ono medjutim, lenj, ili stidljiv, tek,evo ga kosta nam stize user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 13:59:10   
Mama 78
oba puta mislila da je decak i oba puta promasilauser posted image user posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 14:00:28   
minna
Moj osecaj nije bio dobar, dok nisam saznala da je decak bila sam ubedjena da je devojcica, ali etouser posted image Mozda je taj osecaj bio zato sto mi je to bila i zelja. E sad imam osecaj da ako budem bila trudna sledeci put da cu opet imati decaka... bas bi bilo fino da me osecaj opet prevariuser posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 14:07:30   
Lu
Ja nisam  razmišljala o spolu djeteta u smislu želim više ovo ili ono, bilo mi je sasvim svejedno ali kad sam počela zamišljati sebe kao mamu uvijek sam "vidjela" malog plavog dječaka pored sebe i tako biuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 14:23:43   
MicinaMama
ja sam htela da mi prvo dete bude devojcica jer sam smatrala da ce mi tako biti lakse jer ona je ipak zensko i uz mene je kao sto sam ja bila uz svoju majku i naravno prvo sam joj dete.i nas odnos je i dan danas neverovatno prisan.I imala sam osecaj da cu roditi devojcicu i stvarno dr. je potvrdila u 6-om mesecu i rodila sam svoju curicu.Sada mislim da je decak,ali ipak sam spremila ime ako bude opet moja curicauser posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 14:37:25   
jance
ja ni u snu nisam zamisljala da cu roditi decaka! po svim moji proracunima potpomognutim sa ono malo genetike koju sam naucila u 4 razredu gimnazije i nikad nisam zaboravila, ja sam bila ubedjena da cu roditi devojcicu i da nema ama bas nikakve teorije da ce biti decak...
i po onom kineskom kalendaru polova je bilo da je devojcica, svi su mi po stomaku govorili da ce biti devojcica... a rodio se Ogiii user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 14:52:37   
MaryJane
U prvoj trudnoći bila sam apsolutno ubeđena da je dečko, i nisam htela da saznam pol pre porođaja. I visoko nosila, i špicast stomak, i ja lepa, i kosa fenomenalna....kad ono - princeza!
Sad sam od početka jednostavno ubeđena da je opet devojčica, i dr Živanić kaže da jesteeee user posted image
user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 14:57:04   
little_one
Ja sam oduvijek mislila da ce biti djevojcica i radovala bih se jednoj curici ali sad kad sam trudna stalno imam osjecaj da je djecak....jos je rano da se potvrdi al bas me zanima da li ce da pogodi...user posted image

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 15:04:35   
Biserce
Nama pol nije ni bio bitan, nismo ni zeleli da znamo, a nekako smo mislili da je devojcica. Dr je u 12-toj ned uidela pol i pokazala kumi i malo po malo ona se izlajala po okolini i na kraju nam u 8mesecu potvrdila da je decak. Meni je bilo sve jedno, samo da ga ugledamo za koji dan izljubimo i izgrlimo!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 15:04:48   
Biserce
Nama pol nije ni bio bitan, nismo ni zeleli da znamo, a nekako smo mislili da je devojcica. Dr je u 12-toj ned uidela pol i pokazala kumi i malo po malo ona se izlajala po okolini i na kraju nam u 8mesecu potvrdila da je decak. Meni je bilo sve jedno, samo da ga ugledamo za koji dan izljubimo i izgrlimo!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 15:42:21   
leamalamut
Znaci , nisam jedina :) . Ja i dalje mislim da je rano da se pol potvrdi pa zbog toga ne bih jos objavljivala , mada je moj doca ubedjen da je u pravu user posted image

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 15:44:27   
vukosava
Ja sam htela devojcicu nekako. A pogotovu kad sam cula kako je moju drugaricu sin pomokrio po faci. Zezala sam se - joj da me dete zapisava, gde to ide. I ispade stvarno devojcica. user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 15:46:20   
Okica sljokica
MaryJane u kojoj ti je nedelji rekao Zivanic da je cura? Ja sam imala osecaj da je bata medjutim u 12 nedelji na 4d Zivanic isto kaze mogla bi opet biti devojcica ali se ogradio sa 70%.. tako da cekam sledeci uz ,sad mi je osecaj podeljen

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 15:47:25   
jance

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja sam htela devojcicu nekako. A pogotovu kad sam cula kako je moju drugaricu sin pomokrio po faci. Zezala sam se - joj da me dete zapisava, gde to ide. I ispade stvarno devojcica. user posted image


meni se ovo desava barem jednom nedeljno user posted image .. majstor cilja visoko...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here