|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ste svjesni svojih godina?
14.7.2009 22:03:18   
Anoniman
danas mi je bio drug sa kojim sam odrasla, i slucajno on spomenu kako ima 23 god(a ja 24). I ja mu kazem: 23 imas? 23? 23? 23? KUKUUUUU!!!!! Nije moguce da smo ovako matori??? Tako ja i njega pomamim kako smo stare drtine user posted image user posted image user posted image   Ja se zaista osjecam kao da imam 16. god... Dok moja mama nije vrisnula na nas: A STA BI MENI SA 50 GOD REKLI? 
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
14.7.2009 22:10:07   
Lu
A kad ja kažem da imam 33god.,meni to zvuči ludo...ja ti to kao da pričam o nekome drugome,ma kakve te godineuser posted image
Zaista se osjećam,ponašam i izgledam mlađe,kad vidim svoju generaciju "neke žene"...jao majko mila,prvo pomislim pa šta su napravile od sebeuser posted image
Znači može se reći da nisam svjesna svojih godina jel takouser posted image
Mada ja uvijek ponosno kažem da su tridesete najbolje,meni jesu jer sad mi je najbolje razdoblje u životu...
dok ne dođem u četrdeseteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
14.7.2009 22:11:09   
Dora
Joj Miljana, ti baš raspalila... koje ste godište, ajde, ali ova tema većinu ubijauser posted image
Mlada si, baš te briga... Ja sam se s 24 udala, dete rodila, a sad imam već 30 dok se čovek okrene... Jako mi je brzo prošlo. Ali ko da imam 20user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
14.7.2009 22:11:15   
Brand new mama
Bas imam zelju da ti kazem isto kao tvoja mamauser posted image user posted image user posted image  Izvini, ali moj brat je '84 i on je za mene i dalje klinac, tako da kad je poceo da zivi sa svojom dragom, ja sam bila u cudu- kao: Pa oni su maliuser posted image user posted image
P.S.Naravno da nisam svjesna svojih godina-malo, malo, pa me moraju podsjecati(cist Alchajmeruser posted image user posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 0:49:26   
Anoniman
Ja imam 28. Toliko ne mislim o tome, i toliko nisam opterećena time, da kada me neko pita koliko god imam, moram da računam: 2009-1981=28. user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 0:56:12   
nina83
Ja se i dalje osecam kao klinka, i onda se setim da cu uskoro postati majka...user posted image
Bas me zanima da li dolazi do velikih promena kada se dobije dete ili smo u dubini i dalje istiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 8:33:08   
Anoniman
Kako kod koga! user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 8:37:01   
Skoki
U dubini smo i dalje iste.
Inace ja sam `85. godiste, tako da imam 24 godine.
Skoro sam menjala firmu, i na razgovoru za novi posao nisu mogli da veruju da imam dete, pogotovo sto sam od onih devojaka koje izgledaju kao da im je 17. A kada sam pocela da radim, cutala sam neko vreme o tome, nisam krila, vec su u firmi svi mladi a malo je onih sa decom, pa nisam htela da namecem temu. Dok jednom nismo svi sedeli na terasi i pricali i ja kao iz topa "bila sam juce sa muzem i cerkom...", i u trenutku muk. Niko nije mogao da veruje sta pricam, morala sam da je dovedem jednom pred kraj radnog vremena da bi mi poverovali. Mislim da je sve u stavu, ako se osecas mlado tako ces i da izgledas.user posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 8:43:01   
prolece
meni je dogodine 10 god. mature, a čini mi se k'o da je to juče bilo.
a nekad kad se saberem i oduzmem (k'o Tasha moram 2009-1981=28), shvatim da to i nije malo. za dve godine četvrta decenija!

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 9:37:11   
Rina
IZVORNA PORUKA: nina83

Ja se i dalje osecam kao klinka, i onda se setim da cu uskoro postati majka...user posted image
Bas me zanima da li dolazi do velikih promena kada se dobije dete ili smo u dubini i dalje istiuser posted image

Mislim da postajemo jos mladji !!!



(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 9:39:47   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja imam 28. Toliko ne mislim o tome, i toliko nisam opterećena time, da kada me neko pita koliko god imam, moram da računam: 2009-1981=28.


Hahahahahahahahahahahahaa
ja identično .. uvek kažem....

od 1 do 9  je 8 .... 28!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 9:47:19   
Anastazija
2009-1975=34... user posted image

Jos uvek racunam nekako 33 posto sam decembarsko dete, pa bukvalno do kraja sebi obracunam manje.. Nisam opterecena godinama, do trudnoce sam izgledala dosta mladje, ali se sada nekako transformisem u pravu zenu user posted image user posted image user posted image  doduse, to samo meni tako izgleda a sami sebi smo najgore sudije..
Vedrog sam duha, pa me to cini nekako mladjom.. Mada, moram da priznam, lagano postajem svesna ozbiljnosti svojih godina i odgovornosti koja proistice iz onoga sto u ovom periodu zivota stvaram.. Mislim da necu biti ista nakon sto se dete rodi, sigurna sam da cu otkriti novu dimenziju svoje licnosti, ali cu i ostati mlada duhom. Takvi su mi geni, svi smo takvi u porodici.
Ipak, kada bih nekako mogla da otpisem nekih 5 godina... uhhh... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 10:06:03   
Markovicka
Slazem se da deca nose sa sobom odgovornost i namecu dodatnu ozbiljnost, ali ne mogu uticati na nas temperament i karakter, ukoliko to ne dozvolimo. Neke majke se totalno i bezrezervno posvete ili bolje reci opsednu decom i potpuno izgube indentitet. Neke zene i posle troje odrasle dece imaju duh devojcice i to je divno. Ja zamisljam da ce moja deca podstaci dete u meni. Joj sto cemo da se sigramo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 10:23:04   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Markovicka
Joj sto cemo da se sigramo!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


kako sam davno cula ovu rec... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 11:00:10   
Anoniman
Imam 32 i potpuno sam svesna svojih godina. Telo i duh su mi "ocuvani" pa mi niko ne daje vise od 25 godina. Ponosna sam sto sam zrela zena i uzivam u tome. Svako vreme nosi neku svoju car, i treba naci nacin da se uziva u tome!

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 11:11:17   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: lu

A kad ja kažem da imam 33god.,meni to zvuči ludo...ja ti to kao da pričam o nekome drugome,ma kakve te godineuser posted image
Zaista se osjećam,ponašam i izgledam mlađe,kad vidim svoju generaciju "neke žene"...jao majko mila,prvo pomislim pa šta su napravile od sebeuser posted image
Znači može se reći da nisam svjesna svojih godina jel takouser posted image
Mada ja uvijek ponosno kažem da su tridesete najbolje,meni jesu jer sad mi je najbolje razdoblje u životu...
dok ne dođem u četrdeseteuser posted image


potpisujem sve gore napisano :)
ps.33 punim za mes. dana user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 11:14:19   
Rivana

IZVORNA PORUKA: pahulja76

IZVORNA PORUKA: lu

A kad ja kažem da imam 33god.,meni to zvuči ludo...ja ti to kao da pričam o nekome drugome,ma kakve te godineuser posted image
Zaista se osjećam,ponašam i izgledam mlađe,kad vidim svoju generaciju "neke žene"...jao majko mila,prvo pomislim pa šta su napravile od sebeuser posted image
Znači može se reći da nisam svjesna svojih godina jel takouser posted image
Mada ja uvijek ponosno kažem da su tridesete najbolje,meni jesu jer sad mi je najbolje razdoblje u životu...
dok ne dođem u četrdeseteuser posted image


potpisujem sve gore napisano :)
ps.33 punim za mes. dana user posted image




Isto ja napunila 33 u aprilu user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 11:56:22   
Anoniman
jesam .... ali najčešće ne mislim o njima, jer svaka godina nosi nešto novo samo njoj svojstveno

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
15.7.2009 12:57:51   
Nella79
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Bas imam zelju da ti kazem isto kao tvoja mamauser posted image user posted image user posted image  Izvini, ali moj brat je '84 i on je za mene i dalje klinac, tako da kad je poceo da zivi sa svojom dragom, ja sam bila u cudu- kao: Pa oni su maliuser posted image user posted image
P.S.Naravno da nisam svjesna svojih godina-malo, malo, pa me moraju podsjecati(cist Alchajmeruser posted image user posted image )


I moj bata je '83 a ja nikako da ukapiram da nije vishe klinac...
Ja puneim 30 za koji mesec, a ponekad mi se chini kao da je juche bio 18-i!!!user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
16.7.2009 9:34:19   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

jesam .... ali najčešće ne mislim o njima, jer svaka godina nosi nešto novo samo njoj svojstveno

potpisujem user posted image
Ne razmisljam i ne opterecujem se


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
16.7.2009 9:36:08   
Anoniman
Moram da kažem da meni JESTE rano da muškarac sa 25 počne da živi sa devojkom. user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
16.7.2009 9:37:58   
NadaR
 Ma to oni Tasho kao cimeri... sad jedna , pa druga,pa... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
16.7.2009 21:09:01   
Natasajvc
Ma svesna nego sta, ali duhom mladja nego ikad. Potpuno podetinjila.user posted image

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
16.7.2009 21:10:15   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Natasajvc

Ma svesna nego sta, ali duhom mladja nego ikad. Potpuno podetinjila.user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Natasajvc)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
17.7.2009 15:32:06   
Anoniman
Svesna, svih svojih 39... i srecna sam.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here