|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Danas sam srecna zbog (ili tema za podizanje ...
3.9.2011 21:00:56   
World
E pa ovako: trazila sam da li postoji vec ovakva tema, ali nisam uspjela da pronadjem. Doduse, ima slicnih stvari kao sto su 'kako se danas osjecamo' ili usrecilo bi me...', medjutim to nije ono sto imam na umu i ako ne postoji nista sa ovakvim nazivom, molim da ne premjestate temu nigdje.
Ovo sam otvorila sa sve moje rr drugarice koje su svaki dan zbog necega razocarane, tuzne, ne osjecaju se lijepo itd...
Ovo je za sve one (a vjerujem da cete se svi pronaci) koje mogu napisati bar jednu stvar zbog koje su srecne, koja ih cini da se osjecaju lijepo.... vidjecete samo koliko ima toga sto zapostavljate jer ste obuzete samo onim stvarima koje vas muce i o kojima stalno razmisljate....
sve smo mi ovdje zbog istog razloga, kao podrska jedne drugima, razumijemo se i pronalazimo duse koje nas razumiju... i znamo sve ono sto nas unesrecuje...
koliko imate razloga za srecu danas? user posted image





_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:03:34   
World
I da pocnem od sebe:
danas sam srecna sto imam vremena da se posvetim kucnim aktivnostima i srecna sam sto sam otkrila da Grga pravi super stvari i sto ce mi pomoci na napravim svoj prvi fondan (odusevljavaju me jestive dekoracijeuser posted image )



_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:14:24   
Anoniman
World, imamo temu Delimo pozitivnu energiju KLIK, prebacila sam tvoj post tamo pošto su skoro iste teme, a ova će biti zaključanauser posted image

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:20:22   
World
lijepo sam zamolila da se ne prebacuje, sve to sto vec ima nije to to...
ako malo bolje pogledas, nije isto? user posted image

podrzi moju zelju da zene podignu samopouzdanje i oraspoloze se... ko ce ih natjerati da podijele pozitivnu energiju? ovo je bas lijepo konkretno pitanje na koje ce svako imati ponesto da kaze...

< Poruku je uredio World -- 3.9.2011 21:22:20 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:34:25   
Anoniman
Evo da ti dam podršku.
Sad sam srećna što si ti bila srećna, i nadam se da ćeš ostati. Ja nemam šta pametno a ni srećno jer se još ništa tako nije desilo, pa čim bude pisaću ovde, da možda nekome pomognem i ja da izadje iz krize, tj kako si ti dala ime temi "da podigne svoje samopouzdanje" i gura dalje.

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:37:10   
World
Pcelice draga, sigurno da ima nesto... i da, ako opstane ova moja tema, zabranjeno je pisati o tome sta nemas ili ne zelis, samo lijepe stvari..... vidi, jos postavljam i pravila, nadam se da ce mi dozvoliti da boravim na forumu....user posted image
samo razmisli malo... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:39:38   
Anoniman
Danas sam srecna jer sam videla par ljudi koje nisam videla odavno...Pili smo kavu u Rakija kafeu i bilo nam je superuser posted image

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:41:55   
Anoniman
Srce, ali trenutno mi se ništa lepo ne dogadja. Nadam se da će uskoro. Ljubim te. Odoh da pajkim, glava mi se otvorila.

(odgovor članu World)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:46:11   
Anoniman
World, vidim da ti tema mnogo znači, i dogovorile smo se da može da ostane. Ali ako se ikada pretvori u temu za ćaskanje, biće obrisanauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:50:27   
GRGA
Danas sam srecna zbog mnogo stvari---Prvo ovim sto je World napisalauser posted image

-Sto sma danas spremala parike u pavlaci--ja volim da kuvammmm

-Sto se spremamo za odmor ,pa me je samo gledaje slika odusevilouser posted image

-Zbog toga sto immanajludje kuce na svetu pa sam se danas mnogo igrala sam njime...

Danassam srecna sto sam ZIVA,ZDRVA,STO VOLIMSVOG MUZA I ON MENE!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:51:47   
World
Hvaalaaaaaaaaa user posted image
ovo nije caskanje, samo sam kulturna... user posted image
i bas mi je drago... user posted image


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 21:55:29   
soni
dobila si temu!!!! jeeeeeeee!!!!

eto ima mnogo stvari zbog kojih treba da budemo srecne!!!!

ponovicu i ovde...danas sam srecna zato sto sam dobila novi dzemper od m i imala lep razgovor sa mojim zetom!!!

ajde devojke ..upisite se sve!!! sta vas usrecuje??? neka su to sitnice, samo ih napisite i od njih cete se bolje osecati user posted image

i nek ne bude caskanja ovde..da ne zatvore temu!!!

< Poruku je uredio soni -- 3.9.2011 21:58:08 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 22:00:41   
Anoniman
Danas sam srećna jer nisam brojala kalorije, najela sam se torte bez griže savesti, i pomfrita za večeru.
Srećna sam jer sam se videla sa sestrom od ujaka, koja treba da se porodi svakog časa, srećna sam što je toliko hrabra i staložena iako je jako mladauser posted image
Srećna sam zbog malog smrde koji me je danas ujeo za guzicu, pošto više ne zna da mi pokaže koliko me voliuser posted image
I na kraju, srećna sam što sam makar na tren usrećila Worlduser posted image

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 22:10:55   
minavb
Ja sam srecna sto sam danas mojim macama kupila nove stvarcice. Prvu kucicu i grebalicu sam im kupila pre 4 godine, kad je Megi imala samo 2 meseca. Tako se danas obradovala novoj kucici da se odmah ugnezdila na krovic. Takodje mi je drago sto mm stare stvari nije bacio, vec se setio da odnese komsijama koji imaju divnog macora a nisu bas pri parama da mu sve to kupe. Malo ce da preprave i eto, imaju i oni stvarcice za svog mezimca.  user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 22:14:46   
NadaR
Ja sam srecna zbog mm.. namucio ga je tata danas ali se ipak oraspolozio user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 22:20:09   
majathegreat
Srećna sam jer sam provela divan dan na Dunavu sa svojom porodicom i dragim mi rođama. A i što smo se sinoć družili sa prijateljima, slušali muziku, napili se i smejali se do ranih jutarnjih časova. To je naravno imalo za posledicu mamurluk i pospanost danas, ali nas je na sreću Dunav povratio u život. I najviše sam srećna jer je moje dete ceo dan nešto brbljalo (inače je prilično ćutljiva).

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
3.9.2011 22:21:01   
degu
Danas sam srećna jer sam videla moju dragu kumu, proćaskala s njom i jela rođendanske torte user posted image i ono što svaki dan mogu da kažem je to da sam srećna što sam TETKA user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
3.9.2011 23:50:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
4.9.2011 0:30:03   
vukosava
jer ne radim u ponedeljak user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
4.9.2011 1:19:57   
Olga75
jer sam danas shvatila da iako sam debela ima jos muskaraca koji misle da sam dobra riba i tako sam bezocno flertovala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
4.9.2011 2:24:01   
Anoniman
worlduser posted image bravo za temu...citajuci sve ovo rasplakala sam se i bila srecna jer smo mi ipak sretne zene iako imamo gomilu problema..eh..sad bi ja trebala reci zboge cega sam srecna...

Srecna sam sto imam svog mm i sto me voli koliko i ja njega..i sto svo zdravi

onda srecna sam jer za mjesec dana idemo na otok Tasmania..plovi se od Melburna do Tasmanie 24h brodom...moze se ici i avionom ali mi smo zeljeli da idemo brodom...i srecna sam jer ste mi vi drage moje dale nesebicnu i veliku podrskuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
4.9.2011 2:48:50   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

jer sam danas shvatila da iako sam debela ima jos muskaraca koji misle da sam dobra riba i tako sam bezocno flertovala user posted image

user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
4.9.2011 8:28:27   
soni
ja sam srecna sto je mm napokon srecan i srecna sam sto cu danas biti toliko dobra da cu ga pustiti da spava koliko zeli user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
4.9.2011 8:31:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: soni

ja sam srecna sto je mm napokon srecan i srecna sam sto cu danas biti toliko dobra da cu ga pustiti da spava koliko zeli user posted image




user posted image za moju Soni

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
4.9.2011 9:24:46   
Anoniman
Danas sam srecna jer sam usla u deveti mesec user posted image Posle dve godine mucenja jos uvek ne mogu da poverujem da je ovo stvarno. Hvala Bogu pa uskoro stize moje pile user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here