|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa svo...
18.5.2009 13:20:06   
Anoniman
Svidelo se to nama ili ne, deca danas odrastaju u kompleksnijem svetu nego roditelji. Prednosti su što će u životu imati mnogo više izbora nego vi. A mane... Deca danas ranije sazrevaju, sve ranije pokušavaju da budu odrasli, odnosno da rade stvari rezervisane za odrasle. Šta treba da uradite ako vam se čini da se dete ne ponaša u skladu s njegovim godinama?
- Budite mu primer
- Budite strpljivi
 
Detljanije KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
18.5.2009 13:22:25   
Anoniman
uh ... to je sve sto mogu reci ... vec me hvata blaga panika odratanja moje djece u ovom vremenu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
18.5.2009 13:25:50   
bebać
Ništa ne znam,nit mogu reći...i ovako ne znam mu stati u kraj,i na pola sam luda!user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 9:21:42   
Lu
Ignorišite njegovo nezrelo ponašanje koliko god možete,kojim ono ionako samo pokušava privući vašu pažnju...
Istinauser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 9:23:49   
Anoniman
A joj lu, o tome smo nedavno pričale, jel? Ja to i dalje radim. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 9:39:50   
bebać
Ja sam se sinoć vratila iz parka plačići...kad je m došao kući ja se spremila da idem sa Sergejom u šoping,jer mi ga žao bilo ne izvest van,da ostane u stanu sa m...
Prvo mi je scenu napravio u Švrći(prodavnica dječije robe)..dok sam mu kupovala majice on s euvalio u dio sa igračkama,skaće iz jedne hodaljke u drugu,sjeda u kolica,vuče one kamioniće...NIKAD ga takvog nisam vidjela,kao da ništa nema od toga...kao da nikad nije vidio...ne zna gdje bi prije gonio

Kad sam mu htjela probat majičice pružio s epo podu,onako se ukočio da mu nisam mogla ništa,pokušala ga stavit u naša kolica,nema šanse...jauk ga stoji,da bih JA ODUSTALA,kontam smiriće se i on...on je otpuzao ponovo do tog 'voznog parka'

Kad sam ga odvela u park i pustila,krenuo je u fontanu da se naginje da dohvati rukicom vodu,umalo se nije prevrnuo na glavu,prišao je ogromnom PIT BULL-u i htio ga uhvatit za rep(ako ta vrsta uopšte ima rep)

Zatim je otimao djeci sokiće,a njegov sokić je bio na klupi,sjedao im u vozilice...ZA NEPOVJEROVAT...jedan momak je prokomentarisao 'ovo dijete će biti nevidjeno'

I stvarno ruku na srce,do sad nijedno dijete nisam vidjela kao moj Sergej,ljudi kaži  da je kao na baterije,da se ne smiruje....nemam pojma šta da radimo sa njim,čak je i m zabrinutuser posted image user posted image

< Poruku je uredio bebać -- 19.5.2009 9:40:41 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:11:32   
Anoniman
welcome to club bebać.

Još malo da poraste, pa ćeš polako da ga dovodiš u red. Ali i sada pričaj "To nije lepo!", mora znati šta je "NE" iako te često neće poslušati.

A vremenom ćeš naučiti da živiš sa tim.

Moja mama mi je pre koji dan rekla "Da si ti bila kao Luka, nikada ne bih rodila tvog brata!" user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:16:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to mi je poznato bebać user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja se vise na to uopšte ne obazirem .... sve mi je normalno postalo ....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:23:11   
bebać
Znam da nije jedini....ali meni je fka u tom veća jer je uz mene od jutra do sutra...i gubim živce više sa njim...m je lakše jer on to trpi i gleda par sati pred veče!

ne želim da ga tučem,ali kako vidim to je za sad jedino rešenje!A gdje da ga ošamarim tamo pred radnicom,kad s epočeo valjati po podu,kakva ću ja ispast majka,a i ne želim da drugi vide moje dijete kao 'jadno ono dijete sa onom majkom'user posted image nema metode


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:24:44   
Anoniman
Mila ima tvoje dete kosu? user posted image  Diskretno povučeš za zulufe da niko ne vidi i kroz zube sa osmehom tiho kažeš "Rekla sam NE!"

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:24:46   
Anoniman
nema metode bebać ...osim da ga odvučeš kući i da skonta da  u je to kazna jer se valjao vristao ili sta ti vec znam da je radio 

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:25:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mila ima tvoje dete kosu? user posted image  Diskretno povučeš za zulufe da niko ne vidi i kroz zube sa osmehom tiho kažeš "Rekla sam NE!"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:27:34   
bebać
Juče kad sam ošamarila,kad je bacao hranu iz usta...odnijela sam ga u krevet,i onda sam došla u dnevnu i zapalila i gušila se od suza,što sam ga udarila...i to radim svaki puit...NE MOGU se ponekad izkontrolisat,a ne mogu podnijeti grižu savjest što ga udarim....m nije takav..on kad ga mlatne prutićem po guzi ili rukicem,odnese ga u krevet i u stanju je slušat njegov plač satima...ja to ne mogu...MOŽDA već sad imam krive metode odgoja

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:31:21   
Anoniman
ne znam sta bih ti rekla bebać...ali ja se recimo uopste ne obazirem na vristanje ...bacanje po podu i sl gluposti
medjutim prosle sedmice mi je zena jednog naseg politicara onako u sred baste jedne kafane rekla kako mi je cerka razmazena (bacala se jer je htjela jedno 16 sladoled po redu) na sta sam joj rekla da mi je jako drago sto su njena djeca fino vaspitana ... i da ako joj se ne svidja nek promijeni kafanu
jezim se od ljudi koji kao daju komentare kakvo je necije dijete a i ne poznaju ga

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca se sve češće ne ponašaju u skladu sa...
19.5.2009 10:35:52   
Anoniman
Ja sam oguglala na plakanje i mogu to da trpim satima, ne znam da li mi verujete da ni ne čujem. Isključim se. Ali ga ne stavljam nikuda (krevetac i sl.) ostavim ga da ide za mnom i plače, a ja ga obilazim kao da nije tu. Jednostavno bih odlepila kada bih se emotivno unosila u njegove "faze" i histerije.

Mislim da smo otišle malo off...

Bebać, glavu gore, stisni zube i ignoriši.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here