|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deichman
11.3.2013 13:08:55   
isidora88
Kako ste zadovoljni njihovom obucom?
ja sam kupila jedne cizme, ali sam ih vratila posle mesec dana jer su se skroz raspaleuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deichman
11.3.2013 13:11:20   
vikiii
Do sada nisam kupovala njihovu obucu,ali mislmi da s obzirom na cenu i nisu losi!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deichman
11.3.2013 13:12:55   
lanajelena
Ja sam deci kupovala obucu i ekstra sam zadovoljna za te pare a sebi sam kupila torbu za sada mi je super nije klasican kinez a ista je cena

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deichman
11.3.2013 13:13:28   
milenatea
meni je tamo sve veliko. nemaju 35, a u Svajcarskoj se nas Deichman zove Dosenbach, tamo imaju 35 i tamo sam kupovala. jedne cipele i sandale nosim vec 3 god. sve u svemu nije lose

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deichman
11.3.2013 13:13:42   
Gaga N
Kupila sam patike sa krznom i nosila sam ih cele zime ,a i prihvatljiva je cena ,zadovoljna sam user posted image

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deichman
11.3.2013 13:53:43   
nela79
Mi smo djeci kupovali Nike u Deichman-u. Ne znam da smo mogli povoljnije da ih nadjemo. Ostane jedan broj, dodjes lijepo i ako ti se svidjaju kupis djetetu za 1250 din patike koje ce sigurno izrasti a nece ih poderati. user posted image

(odgovor članu Gaga N)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deichman
11.3.2013 13:55:56   
vikiveki
Mi još nismo koristili tu marku,ali čuli smo da je dobrauser posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deichman
11.3.2013 14:59:49   
tanjica85
nemam njihovu obucu, ali sam cula da su vrlo povoljni. mislim da je to kvalitet poput Safrana i tako, mozda za nijansu bolje

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deichman
11.3.2013 15:02:36   
Ivanka 75
Mm kupio cipele tamo, nešto kao patika-cipele i nije neki kvalitet. Brzo počele da se cepaju.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deichman
11.3.2013 15:03:05   
isidora88
ja cu kupiti verovatno tamo mateji nove patike jer je adidas i nike jeftiniji nego po graduuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deichman
11.3.2013 15:04:36   
Pretty78
ja sam kupila Martini patike za 999din, na onoj akciji poslenjui par..i bas su lepe i kvalitetne

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deichman
13.3.2013 14:01:42   
nata11
U sustini koliko para toliko muzike. Ja kupujem cesto, proslog proleca sam uzela patike belo-plave OK su ali ne nesto udobne. Sada sam videla preslatke baletanke sa pertlama.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deichman
10.6.2013 23:13:16   
Maraj
ja sam sebi uzela cipele na platformu i naravno jako su neudobne ne u stopalu vec me list boli od njih i teske su

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deichman
10.6.2013 23:15:24   
Ivanka 75
Mm kupio nešto kao patike i posle 7 dana već počele da se cepaju na šavoima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deichman
10.6.2013 23:16:07   
dunja RR
Meni iskreno njihova obuća deluje nekvalitetno. Nekada se zalepim za neki primamljiv model, ali uvek odustanem user posted image

Nisam nikada ništa kupila, tako da ne kogu da tvrdi, ali mi se čini da mi ne bi odgovarala ta obuća ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deichman
10.6.2013 23:41:30   
World
nisam jos kupila nista od obuce, ali planiram, pa cu vam javiti kako sam zadovoljna.. za sada imam jedan novcanik i svidja mi se user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deichman
10.6.2013 23:52:34   
gagana83
Kod njih ima svega - i obuce dobrog i jako loseg kvaliteta.
Kupila sam sandale na platformu pre nekih mesec dana kod njih - nista udobnije nisam nosila.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deichman
27.1.2020 17:47:59   
branki*
kako na sta naletis i kako se pogodi.imam od njih par stavri.moje klasicne crne cipele na deblju stiklu koje nosim nekad na posao..nisu mrdnule,skroz ok.
decije patike,za decaka i devojcicu,oba para jako brzo se pohabala,nisu ni sezonu izdrzala,msm ti 3 meseca.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deichman
27.1.2020 19:37:09   
mama Jo
Bas to - kako na sta naletis. Imam jedne njihove duboke patike i suoer su mi. I starijoj sam jednom kupila cizmice, nosila ih je tu sezonu i evo i mladja ce naslediti.
A cesto imaju neke akcije, mislim da sad traje ona da, ako kupis 3 para, 3.najjeftiniji dobijes za dinar. Tu moze nekada lepo da se ukombinuje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Deichman
27.1.2020 20:14:14   
emicaa
Ja ne znam dal im je ista toba kao ovde,ali ja sam prezadovoljna njima Uglavnom sve kupujem kod njih i to traje i traje.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Deichman
27.1.2020 20:16:30   
branki*
mozda,nije ista,sta znam.ja za decu ,raspalo mi se,mada ,mozda deca su unistitelji.svoje imam dva para obuce i ok su mi skroz.nije prava koza,ali korektno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Deichman
27.1.2020 20:36:09   
bubulence
Zavisi na cega naletis. Imam cipele koje bas bas nosim i odlicne su, Emi uzela cizme i sobne papuce, ni jedne nisu izdrzale mesec dana. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Deichman
29.1.2020 16:17:36   
Duškić
I mi imamo neke lepe decije patofne duboke
Uzimala ja cizmice , tj .polucizmice i skroz su ok za te cene.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Deichman
30.1.2020 8:02:13   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja ne znam dal im je ista toba kao ovde,ali ja sam prezadovoljna njima Uglavnom sve kupujem kod njih i to traje i traje.





Meni bas traju i udobne su. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Deichman
30.1.2020 8:15:02   
Filadendronka
Emice, verovatno zavisi od marke koju uzimas. Npr.  “5th Avenue” iz Deichmana-a je odlicnog kvaliteta. A opet tu ima i neke kartonske bzv obuce. I sigurno je da postoji razlika u kvalitetu kod vas, verovatno i u izboru obuce. 
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja ne znam dal im je ista toba kao ovde,ali ja sam prezadovoljna njima Uglavnom sve kupujem kod njih i to traje i traje.





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here