|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
9.12.2009 21:44:21   
gagins
E ovako,imam pitanje,da li trudnice mogu jesti meso divljaci?
Ja ne vidim neki razlog zasto ne bi,ali moja okolina je podeljenog misljenja,a ja kao i svaki mesozder ne biram narocito.To pitanje nikako da postavim lekaru,mada mislim da je pomalo i glupo!
Zanima me vase misljenje!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
9.12.2009 21:49:26   
LillyT
Pitala bas momka, on nije za to jer ne postoji nikakva kontrola pesticida koji ostaju u mesu divljaci, a tu ima svega. E sada, on bas dosta pazi na kvalitet hrane (pogotovo mesa), pa nekada mozda malo i pretera (ali je meni krvna slika odlicna), tako da za sada jedno ne. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
9.12.2009 23:55:51   
Anoniman
Ja zaista ne vidim razlog protiv. Ako se brines, odnes meso kod veterinara, kao kad je svinjokolj, urade se analize i mirna si. Ako bas volis divljac. Ako ti ne fali bas onako, trudnicki, a imas bilo kakve sumnje...onda sacekajuser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
10.12.2009 8:24:39   
Anoniman
Ja sam jela divljač u trudnoći. ne svaki dan jer nisam baš ljubitelj, ali ako mama spremi - jedem i ne pitam (samo da ne moram da kuvam). Moj tata je lovac, jedem divljač od kada znam za sebe, pa sam jela i u trudnoći.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
3.4.2016 13:52:26   
marinic
ja je nisam jela u trudnoci, nekako se plasim te vrste mesa, nije provereno, a i iskreno nisam
bas neki ljubitelj tog mesa, ali ga svakako ne bih bas preporucila u trudnoci

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
2.12.2017 0:58:11   
Srecko47E
Ne.
Birati bolje kontrolisana mesa.
Makar za vreme trudnoce

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
27.4.2018 23:13:27   
jagodp
Ma kakva divljac, ja nikada ne bih rizikovala, n ribu nisam smela u restoranu da narucim! Bolje provereno nego rizik, barem po meni!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
27.4.2018 23:14:16   
mama Jo
Slazem se. Ne bih se usudila zaista.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
8.8.2018 7:50:38   
mama ivane
Nikako nebih jela divljac , neka hvala nerizikujem samo provereno, a i nisam veliki ljubitelj mesauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
8.8.2018 7:53:13   
mama Jo
U prvoj trudnoci sam toliko sve jela da mislim da mi se osecaj sitosti apsolutno izgubio user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
8.8.2018 7:54:17   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: mama Jo

U prvoj trudnoci sam toliko sve jela da mislim da mi se osecaj sitosti apsolutno izgubio user posted image


Ups pogresna tema.
Nisam jela divljac jer ga ni ovako ne jedem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Divljac u trudnoci!!!Da ili ne???
2.10.2020 20:38:05   
mikica88
Kod sestre i zeta smo skoro jeli gulas, mislim da nema bojazni, taj gulas se sprema 4 sata i kuva i krcka jako dugo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here