|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   GAK Višegradska
8.3.2009 17:12:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Da Branka ja sam se porodila u GAK-u Višegradska, uzela sam apartman kad su me primili u bolnicu 2 dana pre carskog reza i bila sam još 5 posle. Apartman dnevno košta oko 46 evra, imaš svoju sobu, kupatilo, TV, klimu, sestre na usluzi 24h, posetu kad hoćeš i bebu donose kad hoćeš. Hrana je ista ko i za ostale porodilje. Obzirom na stanje u našim bolnicama, vredi svaki evro, ako nizbogčega ono zbog kupatila i WC.


Ovo je odgovor na pitanje vezano za apartmane u porodilištima, ali sam odlučila da otvorim temu i o GAK Višegradska, a otvoriću i o apartmanima posebno.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 12:24:09   
sanji
Ljudi, što je ova tema skroz zapuštena? user posted image Meni "vode trudnoću"  tamo pa me baš zanima šta ko misli o njima. Mislim tamo mi rade samo UZ i radili su mi DABL, ali kao oni mi vode trudnoću!Meni su se kuma i jetrva tamo porodile, jedna carski druga prirodno, ali su obe super prošle! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 13:24:06   
mihi
Tamo rade sjani ginekolozi, npr, dr Darko Plećaš, dr Saša Ljubić, dr Snežana PLešinac..... velika je gužva mnogo žena iz Cele Srbije, sestre i ostalo osoblje samo što te ne tuku (tu ne spadaju doktori naravno). Ako ti rade UZ nemaju papir da ti daju da se obfrišeš nego ako nemaš papirne maramice kao što se meni jednom desilo kažu utrljaj u kožu...... Ako imaš dr koj će da ti vodi trudnoću moćeš tamo lekari su dobri skoro svi.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 14:07:01   
Anoniman
Mene vodi dr Vladislav Milosevic...takodje radi tamo.
Je l zna neko za njega ili o njemu?user posted image
ja sam za sada zadovoljna.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 14:11:59   
buhla
jedno pitanje, posto meni vode trudnocu u domu zdravlja, ali bi isla u neku od bolnica gde bi se i porodila, da li je dovoljno da trazim uput iz doma zdravlja pa da pocnem da vodim trudnocu u bolnici, ili postoji neka druga procedura? ja se dvoumim izmedju visegradske (cula sam da su najbolji lekari tu) i dragise misovic (novo, cisto, manje guzve, a ima ok doktora) user posted image
‚Fala!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 14:14:46   
Anoniman
ne znam 100% ali moja prijateljica je vodila trudnocu u Narodnom frontu kod dr koja ju je i porodila.
Morala je po uput svaki put/

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 14:27:03   
sephora
priča o porodilištima je po meni kao priča o pologanju ispita: neko je kod nekog profesora prošao dobro a drugih sto su baš kod njega grozno prošli,...
eto, ja sam baš čula da su neki u višegradskoj loše prošli a u frontu su navodno lekari najbolji stručnjaci,...
LIČNO MISLIM DA NEMA PRAVILA!!! Misli pozitivno i dobro ćeš proći bilo gde da odeš. važno je samo da ako u toku porođaja ti nešto zatreba slobodno kažeš ili tražiš-oslobodi se stida, nema panike i sarađuj sa lekarima.
veruj mi rodila sam dvoje i to u kbc zvezdara i odande nosim samo dobra iskustva...
ne znam zašto je to porodilište nepravedno zanemareno!!!
a u tvom slučaju glasam za "dragiša mišović"-baš jer nema gužve!!! 

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 14:32:11   
mihi
Nažalost Sephora nije tako porodila sam se i u Višegradskoj i u Fronta lekare neću da komentarišem napisala sam ono što znam ali nije dovoljno da misliš pozitivno  nego ako si u mogućnosti da nađeš lekara koji će da ti vodi trudnoću i porodi te. VEruj mi to je mnogo bitno!!! Ne bih da te plašim ali otvori sajt majkahrabrost.co.rs i prebroj ispisana iskustva pa sam oceni kojih je više, veruj mi loših mnogo više.....

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: GAK Višegradska
14.9.2009 15:54:20   
sanji
Meni trudnoću vodi dr. Vesna Ljubić! Ona je u Višegradskoj na patologiji trudnoće i moja dr. iz doma zdravlja ( u koju imam beskrajno poverenja) me je poslala direktno kod nje! Kaže da je dobar stručnjak i da ništa ne prepušta slučaju. Sestre ne znam. Imala sam samo kontakt sa glavnom sestrom kada mi doktorka nije bila tu i ona je bila fenomenalna. Žena me je maltene za ruku vodila kroz bolnicu i sve završila da me ne vrate. Pritom je običan UZ bio u pitanju ali nije uopšte bila u fazonu da dođem neki drugi dan, iako sam ja rekla da nije problem i tako. Znam da svi kukaju na ljubaznost tamo ( čitaj NELJUBAZNOST ) pa čisto da imam predstavu šta me čeka kad odem da se porodim. user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: GAK Višegradska
15.9.2009 9:01:54   
prolece
IZVORNA PORUKA: mihi

Ako ti rade UZ nemaju papir da ti daju da se obfrišeš nego ako nemaš papirne maramice kao što se meni jednom desilo kažu utrljaj u kožu......
sad imaju papirauser posted image idem tamo redovno.
Dr Miloš Petronijević mi vodi trudnoću, vodio mi je i prvu i tamo sam se prvi put porodila, a planiram i drugi. za sad pozitivna iskustva

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: GAK Višegradska
15.9.2009 10:52:48   
mihi
O napredak nabavili papiruser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: GAK Višegradska
15.9.2009 10:58:04   
prolece
prema meni su stvarno bili ok i babice i doktori, sem glavne gore u laktarijumu, koja se na sve drala, verovatno klimaks, poludeli hormoni ili je muž zapostavlja...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: GAK Višegradska
15.9.2009 15:55:35   
sanji
IZVORNA PORUKA: prolece

prema meni su stvarno bili ok i babice i doktori, sem glavne gore u laktarijumu, koja se na sve drala, verovatno klimaks, poludeli hormoni ili je muž zapostavlja...

user posted image user posted image user posted image Nadam se da ih neće biti mnogo u klimaksu ili zapostavljenih! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 7:22:11   
Anoniman
KOleginica mi se porodila pre 15 dana u Visegradskoj.
Ne znam da li je ovo mesto da napisem ali rekla mi je:

1. apartman nema potrebe da se uzima, sobe su sa po dva kreveta. Ona je isla na CR i kaze da joj je pomoc te devojke sa kojom je bila u sobi jako znacila (oblacenje i to). Kaze da je samo dodatni trosak taj apartman a da se ne dobija nista posebno kad se sve uzme u obzir
2. jedna smena sestara je super, druga katastrofa. U toj drugoj je zamolila sestru da joj pomogne da se obuce nakon CR a ova rekla: "Obuci se sama"
3. rekla mi je da ponesem WC papir - tamo nema a njoj je trebao vise nego ista
4. rekla mi je i nesto za spavacicu ali cu to u da napisem u kamperski vodic za porodjaj
5. svi lekari su OK, tako mi je rekla.

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 10:07:43   
mihi
Jeste OTI, ali na CR nema mesta pa žene sele po sto puta u toku tih 5 do 6 dana koliko si u bolnici. Na CR imaju 3 sobe sa dva kreveta i dve sa po 6 kreveta ostalo su apartmani sa desne strane hodnika. Moguće da je tvoja drugarica imala vezu pa su je tu držali sve vreme. Ostale žene se sele non stop jer dolaze nove i na kraju neke završe na patologiji trudnoće a dolaze na CR da doje bebe a na patologiji trudnoće je WC užas kao i sve ostalo. Sve sam ovo gledala jer je moja drugarica koja se porodila samnom tako prošla. Ja sam uzela apartman na 4 spratu i mogu da kažem da vredi svaki dinar i na CR je WC loš a na patologiji debakl, prema tome ako imaš vezu da te tu drže bez promena sobe super ako ne možda je bolje da razmisliš o apartmanu. Ovo je proverena info jer sam tamo bila dan ipo u intenzivnoj a posle sam stalno išla kod drugarice i sve ovo saznala.Na  kraju kad su je prebacili na patologiju trudnoće dolazila je kod mene u apartman da se tušira i u WC.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 10:54:48   
Anoniman
jao mihi dobro si mi rekla..HVALA!!!
ona stvarno nije imala vezu ako se u vezu ne racuna sto je DR koji joj vodi trudnoci privatno i DR koji poradja tamo...

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:18:05   
mihi
Možda Oti tada nije bilo gužve u šta sumnjam jer je GAK prijemna za celu Srbiju ili je dr možda urgirala kod sestara da je zadrže tu. Kad sam se ja porodila porodila se i sestra neke dr sa GAK na CR nju su držali u dvokrevetnoj sobi sve vreme do otpusa. Ti si u porodilištu 6 dana ako se porađaš CR, jedan ipo dan si u intenzivnoj a za ostalo ako si u mogućnosti uzmi apartman ima ih i na CR i na 4 spratu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:20:58   
Anoniman
ona je bila tri i po dana jer su je pustili 31.decembra jer je kukala da hoce za NG da ide kuci.

ja sam zaista htela da uzmem apartman dok mi ona to nije rekla pa sam razmisljala:
"Pa jednu zenu samnom mogu da podnesem"
ali ona verovatno nije znala kakva je dalje situacija...

Meni je to kupatilo najvaznije...Da ga imam i da bude makar minimalno cisto...joooj.
Hvala ti mihi..MM kaze da na tome necemo da stedimo tako da...bolje da uzmem.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:23:24   
Rivana
Ja sam bila u visegraskoj na cetvrom spratu i sobe su ok sa wc-om. Mada mi najmanje bilo bitno u tom trenutku kakva mi je soba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:46:09   
Anoniman
a koliko vas je bilo u sobi?
da li si imala kupatilo?
koliko se cesto zena i kupa u bolnici dok je tamo?

meni nije bitno kakva je soba nego to kupatilo...svi mi tako govore.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:49:27   
mihi
Jeste gore na 4 spratu su levo sobe za pacijentkinje dvokrevetne i to uglavnom za pacijente dr Radunovića i dr Kontić, a desno apartmani i ja sam bila u jednokrevetnom i super su.  Oti ako možeš obavezno uzmi videćeš može muž da ti dođe i beba kad požešiliš a na CR ako i imaš krevet dođu ostale žene koje leže van odeljenja da tu doje bebe i to je haos a tebi je potreban mir imaš klimu, TV svoj Wc i kupatilo.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:54:41   
Anoniman
ali mihi, sad nema poseta NI ZA KOGA.
i to mi jako tesko pada kao informacija.,,
cini mi se da bih jaaaako volela da mi muz dodje....a sve posete su zabranjene zbog ovog svinjskog gripa.grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
to mi je tako tuznooooo.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:57:13   
Rivana
Ja sam u Visegradskoj prosetala kroz sve spratove za tih mesec dana prvo sam bila na trecem tamo nas je osam u sobi i tu je kupatilo bilo van sobe, bilo je onako nekad manje nekad vise prljavo.
Onda su me prebacili na cetvrti sprat tamo je mnogo bolje u toj sobi bilo je cetiti kreveta ali soba je bila podeljena na dva (kao dve sobe samo bez vrata) dva kreveta u jednom i dva u drugom delu, u jednom delu je bio wc a u drugom kupatilo, nije bilo lose. Posle te sobe su me prebacili u drugu sobu gde su bila samo dva kreveta tu sam bila sama u sobi i tu je bilo kupatilo i wc u sobi fino je bilo kupatilo cisto. Bilo je tople vode user posted image
Posle toga sam presla na intezivnu e tamo je haos tamo bube setaju po sobi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 11:59:54   
Rivana

IZVORNA PORUKA: OTI

ali mihi, sad nema poseta NI ZA KOGA.
i to mi jako tesko pada kao informacija.,,
cini mi se da bih jaaaako volela da mi muz dodje....a sve posete su zabranjene zbog ovog svinjskog gripa.grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
to mi je tako tuznooooo.


Jeste zabranjene su posete meni se drugarica porodila pre 20 dana u visegradskoj nije mogao niko da dodje ali je ona izlazila dole u hodnik da se vidi sa muzem i cerkom

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: GAK Višegradska
9.1.2010 12:03:01   
Anoniman
jao ono za bube...

pa majko moja da li je moguce da ne mogu da srede to?
u sta ulazu ako ne ulazu da srede porodilista???? uh, necu da psujem

a ova moja isto...pre 15 dana se porodila i nisu dali muzu da dodje...a ona nije silazila ni dole..

to cu da imam u vidu.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here