|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gel za tuširanje
5.5.2009 12:47:12   
eugenija
Koji koristite?

Jeste probale Tesori d'oriente? Ja sam prezadovoljna kolekcijom sa mirisom jasmina...

user posted image

Izvor


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 12:49:28   
Ana RR
Ja imam sa palminim mlekom ali mi nešto ne prija... u stvari meni najviše odgovara Palmolive ili Nivea.

Tata mi radi u Nemačkoj pa kad mu budem dostavila spisak kozmetike za kupovinu, pašće u nesvest user posted image


< Poruku je uredio Ana80 -- 5.5.2009 12:51:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 12:54:05   
bebać
Ja se zaklinjem u Fruttini,sve vrste sam probala i sve su dobre na svoj način,mislim na mirise...višnja i vanila,a zatim banana i kokos,a ima i narandža i mlijeko...ma sve je superuser posted image ovo je kolekcija višnje i vanilije..i sve sam koristila!Extra je,možda i najbolji miris u odnosu na ostale!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 12:57:20   
eugenija
E bebać, ja sam uzela jednom mleko za telo ovo, ali je imalo po sebi neki pesak kao, znaš ono kao za piling.. Do sad sam ga viđala u obliku gela za tuširanje, te piling fore, ali kad sam videla u mleku, nešto mi nije bilo po volji. Prvo je crvene boje, pa sve ucrveni kožu, a onda taj pesak, baš smeta... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:00:53   
bebać
Eugeni kod mene je piling crveni i ima ta zrnca,a mlijeko je bijelo sasvim normalno..miriše baš na višnjeuser posted image user posted image user posted image ne kontam onda kako si ti to našla????

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:02:34   
eugenija
Šta je ovo treće s leva? Meni su to prodali u CM-u pod "Mleko za telo"... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:06:52   
bebać
Ej pa miko,vidiš..to ti je peeling,baš kao što ti kažem,on ti ima taj tvoj 'pijesak'user posted image user posted image user posted image i on je crven,a mlijeko to je to drugo sa lijeva,piše BODY LOTIONuser posted image user posted image user posted image vjerovatno sus e zeznuli ambalaža je baš slična!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:08:51   
eugenija
He he he he he.. Pa meni samo to i može da se desi...
Meni redovno uvale u mesari recimo najgore meso, u pekari stari hleb i takoooouser posted image

A  da kupujem kuče, garant bi donela kući vijetnamsko prase...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:14:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

A  da kupujem kuče, garant bi donela kući vijetnamsko prase...user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:17:13   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

A  da kupujem kuče, garant bi donela kući vijetnamsko prase...user posted image user posted image user posted image



user posted image


Moram ga postaviti da vidite to čudo... Palo mi napamet jer se još ne mogu odupreti utisku sa Zoo vrta od nedelje... A na šta to biće liči Bože dragi...
user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:24:10   
bebać
Na temi 'gel za tuširanje' kod nas slika od Vijetnamskog prasetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao šta ću,na prvi mah kontam da sam profulalla temu,zalutalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gel za tuširanje
5.5.2009 13:30:17   
eugenija
IZVORNA PORUKA: bebać

Na temi 'gel za tuširanje' kod nas slika od Vijetnamskog prasetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao šta ću,na prvi mah kontam da sam profulalla temu,zalutalauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:19:36   
afrodita
Probala sam i ovaj eugenijin i ovaj
bebacov bebacin bebacoviuser posted image user posted image
mislim Frutini.
Sad trenutno koristim ovaj jer se nesto
perutam

user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:21:14   
eugenija
Mandelj, kako blesavo zvučiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:24:22   
afrodita
za prhanje, jos blesavije.user posted image


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:26:41   
eugenija
Mandelj za prhanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Fenomenalno!user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:28:23   
Verus
Aaaa afrodita kozmetiku afrodita a? Cula sam da je dobra....ja koristim sta stignem, uvek iz NS donesem niveu, u Kanadi je ima ovde ne, ima za muskarce a ne za zeneuser posted image iima nesto malo niveine kozmetike, labelo za usta, ima puno krema i losiona za lice i telo, al ne i za tusiranje, svasta.  Sada trenutno imam neki od Eucerin kozmetike za smirenje koze....imam alergije i bas me muci koza leta, sve  me svrbi, ovo malo smiruje, pogotovo kozu na nogama....

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:30:53   
eugenija
Eucerin ovde stalno reklamiraju, i ja sam čula da je super...

A moja drugarica, kada god dođe iz USA donese mi neke malene špatne geliće, ma to je malo veće od kutije za šibice... Ne znam zašto je to tako u USA.. Kaže da većih nemauser posted image .. Ali mi se sviđaju mirisi, budu uvek neobične kombinacije, neki fol sa bambusom, i tako...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:31:09   
afrodita
Neee Eugi, redom...
Afrodita Mandelj
navlazi & zasciti
oljni
gel za prhanje

edinstveni

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:34:13   
eugenija
edinstveno navlažavauser posted image user posted image

A reeed je reeeeeeeeeeed...user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:37:31   
Verus
user posted image ne znam eugi, ima npr. marka Bath and Body Works, oni imaju puno tih malih bocica sa gelom za kupanje, i kremama, i bas su dosta naparfemisani, jakog mirisa i u raaaznim mirisima dolaze....ima i velikih boca, mozda ta neka marka sto ona kupuje tako dolazi upakovana? ne znam....ja sam pre svasta koristila, i nasla sam da najjednostavnija kozmetika, sa najmanje mirisa i najmanje sastojaka najbolje prija kozi...znaci sto prirodnije to bolje, pogotovo ja sto se uvek drapam i svrbim

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 16:41:41   
afrodita
edinstveni - sam ja dodala a ti si ga stavila
gde trebauser posted image user posted image
ostalo sam prepisala redom


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 21:47:50   
bebać
bebacov bebacin bebacovi


Eto ti saduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BEBAĆEV!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šalim se ja draga


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 22:08:11   
dana198495
Evo da vam se i ja pridružim na ovoj temi.Ja imam jako osjetljivu kožu pa sam svašta probavala i jedino mi odgovara avon kozmetika hoću reći njihovi gelovi i losioni ma sva kozmetika

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gel za tuširanje
6.5.2009 22:27:44   
afrodita
IZVORNA PORUKA: bebać

bebacov bebacin bebacovi


Eto ti saduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BEBAĆEV!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šalim se ja draga



kako se toga nisam setilauser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here