|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grudi u trudnoći
26.5.2009 13:09:03   
Anoniman
Vidim da vas to muči, pa sam ipak odlučila da napravim posebnu temu i prebacim sve rasute postove...


IZVORNA PORUKA: Ptičica

Dano, kakvo ti je stanje sa grudima?
Meni su naduvene k'o baloni, a prirodno su mi velike, i bole me haos!!!
Noću ne mogu da spavam na boku... vrtim se, nameštam...


IZVORNA PORUKA: dana198495

malo su mi nadosle na početkuuser posted image ali se i to smirilo sada me ne bole a neznam možda ce opet kasnijeuser posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pitala si za grudi. U crticama smo jeca i ja napisale - haos su bolele. Pre trudnoće sam nosila 80B, više se ne sećam koje veličine su bili oni pred sam porođaj, ali znam da sam na pijaci kupila posle porođaja one za dojenje... veličina 44... kako sam restala da dojim, i onaj 36 mi je bio velik... Sada sam kupila grudnjak nedavno, 85B. Znači--> 85B je manje od onog 36, pa ti zamisli koliki je bio 44.


IZVORNA PORUKA: dana198495

user posted image mogu samo da zamislim.


IZVORNA PORUKA: Mery

Mene su grudi boljele mnogo manje nego u pms-u ali su narasle, vec sam kupila nove grudnjake jer stari niti jedan ne moze.


IZVORNA PORUKA: Anastazija

Ja se iskreno jako brinem za grudi. Inace su vece (cetvorka..) a sada su naglo porasle tako da ne stanem ni u jedan grudnjak, osim jednog sportskog koji izgleda kao topic... Citala sam da grudi mogu porasti i do 5 brojeva, pa se tako pitam na sta ce to liciti ako zaista toliko poraste.. user posted image user posted image user posted image  
Ako neko ima savet za neki dobar grudnjak a u svetlu gore opisanog problema, neka mi javi user posted image user posted image user posted image

Postoje li neki koji TO smanjuju? user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Grudi u trudnoći
26.5.2009 13:11:08   
Anastazija
Tasho, sunce nashe!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Grudi u trudnoći
26.5.2009 13:19:20   
marince1
Mene su strasno bolele prvih 3 meseca!Nisam smela da ih pipnem.Sad ne bole,ali imam osecaj kao da sam silikone stavila user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Grudi u trudnoći
26.5.2009 13:20:38   
Anastazija
Auu... nagrebala sam... user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Grudi u trudnoći
26.5.2009 13:36:25   
Anoniman
Kupi mila Striet u apoteci, i maži grudi (sve SEM bradavica) da ne ispucaju.

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Grudi u trudnoći
26.5.2009 13:38:11   
Anastazija
hocu Tashice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Grudi u trudnoći
26.5.2009 17:40:10   
Anoniman
Zaista je Striet spas! Ja sam stalno mazala trbu, i po dva puta dnevno, a grudi nikada. Stomak mi nije ispucao, a ispod grudi imam strija.
Mene su prva 3 mjeseca toliko boljele grudi, da nisam mogla da hodam, a kamoli da potrcim user posted image Vise me ne bole, a malo su se povecale, za dva brojauser posted image user posted image user posted image user posted image malo li je xaxaa

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Grudi u trudnoći
26.5.2009 18:12:47   
eugenija
Ima jedna tema Bolovi u dojkama - KLIK gde smo pričale o ovome, možda nekome mogu pomoći i iskustva koja su tamo curke navele...

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 9:34:34   
Anoniman
uh, uh, ja samo ponekad smem normalno da ih dotaknem... nije da bole, vec su mi sad pomalo osetljive... a i zapazila sam zuti iscedak iz njih, jel to normalno da bude zuto?

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 9:37:46   
Anoniman
Ja nisam imala nikakvih iscedaka iz grudi pre porođaja. Sačekaj da se neko drugi javi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 9:39:55   
Anoniman
imala sam iscjedak ...al se ne sjecam boje ...i jesi ti sigurna da je bas žut žut??????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 9:41:29   
Anoniman
Ja nisam imala nikakav iscedak iz grudi pre porodjaja, cak mi je i posle tesko krenulo mleko. A kad je konacno krenulo bilo je zuto-narandzaste boje!!! To je sasvim normalno, to je taj kolostrum, prvo mleko koje kad krene je jako masno i hranljivo.
Trinny mislim da je sasvim O.K. da je zuckaste boje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 9:44:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille

A kad je konacno krenulo bilo je zuto-narandzaste boje!!! To je sasvim normalno, to je taj kolostrum, prvo mleko koje kad krene je jako masno i hranljivo.


I moje je bilo žuto. Ne žuto-žuto, nego kao kajmak na mleku, onako žućkasto.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 9:48:00   
Anoniman
e pa da to sam i pitala .... ne žuto-žuto... nego žućkasto valjda ...kolostrum ...i javilo mi se prije poroda

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 9:52:48   
prolece
jeste, imala sam i ja tako, vec negde u 8. mesecu. nemoj da se brines nije nista nenormalno nekome se javi nekome ne. to znaci da su ti mlecne zlezde dobro razvijene i vec uveliko rade. bice mleka za bebcauser posted image user posted image user posted image   sto je boja tamnija mleko je jače, hranljivije

< Poruku je uredio prolece -- 27.5.2009 9:54:45 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 10:09:33   
Anoniman
jeste, zuckasto je, nije zuto-zuto... e pa ako je tako, onda super... meni je iscedak poceo jos odavno... i natapkam svaki dan ad kapi na bradavice...
dace Bog da mi se lepo razviju zlezde...
koliko su vama inace porasle grudi? meni su bile jako male, skoro da ih nisam ni imala, a sad su za broj vece.

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 10:14:19   
prolece
cekaj da vidiš kolike ce biti kad nadođe mlekouser posted image user posted image user posted image nećeš znati šta te je snašlo, tako je bilo sa mnom. nisam imala velike grudi, a onda su poludele.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 10:16:19   
Anastazija
Kukuuu, ja i inace imadoh vece grudi.. a sada bujaju li bujaju.. Mozete li da mi preporucite neki dobar grudnjak za trudnocu.. ali veeeeeeeeeeeliki br... user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 10:21:04   
prolece
samo trazi pamucne, sa širokim pojasom i širokim bretelama. a posle mozeš one za dojilje, sa poklopcima preko bradavica, možeš da dojiš, a da ne skidaš brus, samo otvoriš poklopac. ti su odlični, ali su kod nas i skupi, meni je kuma donela iz turske 3 kom po ceni 1 ovde.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 11:12:54   
Anastazija
Hvala Prolece!

Mislim da cu danas, laganim hodom, put nekog trznog centra u shoping za dude user posted image user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 11:15:57   
Anoniman
Grudnjak za dojenje KLIK

Zaista je bitno da su debele bratele. Onaj babski uzmi user posted image  ali njega ćeš rado nositi, koliko god gadan bio. (Mada, da priznam, ja ga nisam kupila, tek ovi za dojenje su biti sa malo debljim bratelama.)

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Grudi u trudnoći
27.5.2009 11:22:38   
Anastazija
Samo da dobro drzi.. Stvarno mi je malo problematicno da zustrije hodam ili bilo sta sto podrazumeva mrdanje grudi.. Bole bas bole.. Trenutno nosim sportski.. On mi je udoban.. user posted image
ove stare mogu slobodno da podelim ciganima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Grudi u trudnoći
31.5.2009 13:24:49   
lola78
Mozda ce ovo malo gadno zvucati, ali stvarno moram da pitam. Stvorila mi se na bradavicama kao zuskasta korica, koju sam pocela da gulim pomalo, pa ne znam od cega bi to moglo da bude. Ja sam u pocetku strietom mazala i bradavice, nekih 10 dana, dok nisam procitala da ne treba, pa moze li biti da mi se od toga to stvorilo, mada od tada ima 2 mjeseca. Inace sam u14oj nedelji.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Grudi u trudnoći
31.5.2009 13:50:30   
guppy RR
lolice, a da pitaš lekara ili patronažnu u porodilištu?
zna li ko šta bi to moglo biti?

(i DOBRO NAM DOŠLA!!!)

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Grudi u trudnoći
31.5.2009 13:52:32   
lola78
Vidjecu kako ce biti kad to skinem malo, nicim necu mazati. Pa javljam ;-)

Hvala na dobrodoslici, super je forum, najbolji do sad user posted image

< Poruku je uredio lola78 -- 31.5.2009 13:53:09 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here