|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Horor prica iz decije bolnoce "Olge Dedi...
17.9.2009 12:11:38   
Rivana
Ja i Luka smo par dana preziveli pravi horor.....Pa da pocnem od pocetka.
Luka je dobio u petak temperaturu 38, pred spavanje temperatyra je spala i mlecki je zaspao. Nekde oko pnoci se probudio u groznoci drhtao je i plakao, nismo znali sta da radimo umotali smo ga u cebe, dali smo mu paracetamol za skidanje temperature i ona je opet spala malecki je malo dosao sebi ali kada je ponovo groznica pocela da ga muci i da onako strasno drhti spakovali smo se i otisli do Tirsove. Tamo smo sacekali izmerili su mu tempreturu tada je vec imao 39, dosao je doktor pregledao ga je i rakao da posto je vec pola pet sacekamo 7 i odemo kod naseg pedijatra da mu urade analize. Zamislite oni u Tirsovoj ne mogu nego moramo da cekamo 7 kod naseg pedijatra ali dobro sacekali smo 7 uzeli upute uzeli mu krv i mokracu. Sumnja je postojala na urinarnu infekciju, trebali smo mu uraditi mokracu analize bas ove nedelje jer smo imali uput ali nas je ova tmperatura preduhitrila.
Uradili smo analize i po urinu doktorka je rekla da je u pitnju urinarna. To je bio petak doktorka mu je dala pancef da pije nije htela injekcije jer je isao vikend rekla je ako bude lose da ga opet vodimo u dezurnu bolnicu. U u noci izmedju petka i subote opet je skocila temperatura na 39,5 ali bez one grozne drhtavice, stavljli smo mu cepice po preporuci lekara i ona je spala,ceo dan u subotu je imao 38 i preko 38, spadala je samo kada smo mu davali nesto za skidanje, kada je u subotu opet skocila na 39 otisli smo u Tirsovu opet tada su nam rekli da je dete za bolnicko lecnje. Tada krece pakao user posted image
Kako nam rekose u tirsovoj nije bilo mesta poslali su nas u "Olge Dedijar" user posted image Nikad ranije nisam ni cula za tu kliniku a ni sanjala nisam da je kao nacisticki logor. Na prijemu su bili ljubazni i doktorka i sestra pregledali su Luku rekli da mora na infuziju i poslali nas u sobu. Ako se to moze nazvati sobom. Tu je bilo jos dve bebe i jena devojcica od 4 godine prikljucili su ga na ifuziju to prikljucivanje je bilo jezivo prvo ga je sestra pogresno ubola pa nije mogla venu da mu nadje pa ga je ponovo bola u drugu ruku jedva sam ga zadrzala mali ima tek 8 meseci i bio je preplasen user posted image i tada je pocela najduza nioc za mene naravno nema kreveta u toj sobi za majke neko citavu nos ti sedis na mloj plasticnoj stolici pored bebe dok bube trce po sobi nisu u stanu da stave bar jedan krevet da makar pola sata odmoris noge. I tako je Luka primao infoziju do sledeceg dana do 15 h a ja sam sedela na stolici ukocena nisam ni o wca mogla jert je luka nestasan pa sam se plasila da ne pocupa infuziju a sestra nema nameru da ga pricuva na minut dok trknem do wc-a. Tako sam koristila dok Luka spava. Tamo sestre uglavnom ne rade nista daju terapiju i ti je sve sve ostalo rade majke.
A uslovi u "kupatili" nikakavi jedna wc solja za sve bube trce i mala prljava kada gde kada bi se neko okupao dobio bo 300 zaraza, pitala sam da li mm muz moze da me odmeni da odem do kuce da se okupam i presvucem rekli su da ne moze on jer je muskouser posted image
Ok Luka je primio infuziju i prebacili su nas u sobu e sad prenosim njega do sobe spustam ga u krevetic malisa place uplasen je a ja treba po nase stvari da se vratim kako da ga ostavim molim sestru da mi pomogne ona mi kaze ( i ako ne radi nista) dakle sestra mi odbrusi "Nisam ja tvoj nosac" user posted image

Dobro prenesoh nekako stvari, bebca jedva smirih. Temperatura mu je spala i vratio mu se apetit, dobio longacef da prima. Ok reguje na terapiju to me raduje. Ali uslpvi u bolnici me uzasavaju kads se nocu svetlo ugasi bube pocnu kolo da vode, trce po krevetima stocicima cak i po bebama, prolaze dani ja i ostale zene ne mozemo osnovnu licnu higijenu da odrzimo, koji uzas brisemo se vlaznim maramicama, meni po telu pocele da izlaze tackice crvene tj.po rukama. Lezim na carsavu koji je krvava od nekog ko je pre mene lezao zalim se na krvav carsav kazu mi da oni nemaju da mi daju drugi nego od kuce da donesem. To nemjua a mogu da naplate boravak majke sa detetom koje je starije od godinu dana, kakav uzas kako ih nije sramota da naplate sta naplacuju bube i krvave carsave. Sramota.
Veselime sto Luka nema temperaturu ali u sobu smestaju decaka koji ima respirtornu infekciju bebicu od 4 meseci. Tj mali je kao izolovan a da bi ga mama iznela ili izasla mora da prodje kroz nasu sobu, jedne noci sve bebe koje su urinarnom pocinju da kaslju i mom Luki pocinje nos da curi e evo opet mu se vraca temperatura, besna sam svi su podobijli sada respiratornu infekciju. Dolazi sestra ujutru napadam je kako su mogli tog malog da smeste pa zaboga dete mi se tek oporavilo od temperature. Ona besna odlazi zove doktorku doktorka ga pregleda i kaze "ma to je samo prehlada.....a neki doca mi kaze "ne mozete dete drzati pod staklenim zvonom" O Boze pa dosao je ovde zbog urinarne zar mu sad i ovo treba, pa ponovo tempertura, mislila sam ubicu nekog. Kaze mi doktorka zbog vaseg nezadovoljstva napustite bolnicu. I tako mene i Luku bebu od osam meseci izbace iz bonice, ljudi moji samo zato sto sam se pobunila. Odlazimo u DZ jer mora terpiju da nastavi ali mu nedaju user posted image na krju vadim pare iz dzepa i odlazim kod privatnika na pregled i terapiju u privatnu kliniku tamo mu izvade krv kazu da je urinarna ifekcija ok da se stisava ali da je u bolnici zaradio respiratornu, i ako su u bolnici rekli da mu grlo nije crveno u privatnoj su rekli da jesete. Nastavljamo lecenje u privatnoj. E ministre gde si? Zasto placamo socijalno.
I jos nesto u bolnici je Luka odbijao Aptamil i presao na kravlje, ali u bolnici krvavlje mozes dobiti tek posle osam e sad kako ti bebe od 8 meseci da ubedis, koje se budi u sest da ne jede do osam u stvari tek posle osam.
Eto htela sam ovo moje ruzno iskustvo da podelim sa vama, pitam se kuda ide nase zdravstvo i da li majku i bebu mogu da izbace iz bolnice samo zato sto trazis normalne uslove i normalno lecenje.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:14:55   
eugenija
Gospode Bože, Rivana, prošli ste jedan krug pakla, eboteeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:17:15   
Rivana
Najgore su bile te bube koje su se pele po bebama pa si nocu morao da pazis da ne udju bebi u usta i uho ma uzas jedan, a jos gore je sto je Luka pored urinarne zaradio i respiratornu user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:19:12   
eugenija
jadan dečko, šta je propatio. Kako je sada?

I šta im ono znači za tvog supruga: On je muško? Pa naravno da je muško, ne razumem.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:21:28   
Anoniman
Rivana, nemam rijeci.... pune su mi oci suza. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ali nista nepoznato... Tako je i ovdje u drzavnim bolnicama, Podgorica, Kotor, Niksic... Bube kolo vode, kade nemaju onaj bijeli lak, nego rdjave, na solji nema dasaka, wc na jednom spratu, a na spratu po 30 pacijenata. Gadi mi se, bem ti drzavu i ministre. Jedino u Hn, Meljinska bolnica, koja je nekada bila vojna, je super. Ali se zato placa. Ali ako ti tvoja primanja to dozvoljavaju, idi u privatnu, i postedi bebu i sebe tih gadosti i stresova. A ozdravice misic mali. user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:22:25   
Rivana

IZVORNA PORUKA: eugenija

jadan dečko, šta je propatio. Kako je sada?

I šta im ono znači za tvog supruga: On je muško? Pa naravno da je muško, ne razumem.


Mali ima sada 37 temperturu curi mu nos ali je bolje veseo je i nastavili smo primanje injekcija u privatnoj klinici. A to da je musko pa kao ne moze musko da ostane gore jer su sve mame ko da ce ih on silovati gluposti o zemljo Srbijo nigde te nema, samo kod nas neka glupa pravila

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:23:41   
Anoniman
Ako imaš živaca, popiši imena, napiši priču i pošalji u Blic ili Ministarstvu! Nisi bila tu, par dana se vrteo mail sa fiskalnim računom na kom je pisalo "Porođaj supruge" (u pitanju je prisustvo oca na porođaju), i cena 17700din. Posle par dana mail-ova, priča je bila na naslovnici Blica.

Mislim da nemaju prava da vas izbace iz bolnice!

Zamolila bih moderatore ovog dela foruma, da temu prebace u Zdravlje deteta.

Rivana, nadam se da će Lukica brzo ozdraviti. user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:24:19   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Rivana, nemam rijeci.... pune su mi oci suza. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ali nista nepoznato... Tako je i ovdje u drzavnim bolnicama, Podgorica, Kotor, Niksic... Bube kolo vode, kade nemaju onaj bijeli lak, nego rdjave, na solji nema dasaka, wc na jednom spratu, a na spratu po 30 pacijenata. Gadi mi se, bem ti drzavu i ministre. Jedino u Hn, Meljinska bolnica, koja je nekada bila vojna, je super. Ali se zato placa. Ali ako ti tvoja primanja to dozvoljavaju, idi u privatnu, i postedi bebu i sebe tih gadosti i stresova. A ozdravice misic mali. user posted image

Sama znas pisala sam kako sam prosla posele porodjaja pa sad ovo bas nas poteralo jedva cekam kraj ove godine, nekako nam krenula sve naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:25:51   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ako imaš živaca, popiši imena, napiši priču i pošalji u Blic ili Ministarstvu! Nisi bila tu, par dana se vrteo mail sa fiskalnim računom na kom je pisalo "Porođaj supruge" (u pitanju je prisustvo oca na porođaju), i cena 17700din. Posle par dana mail-ova, priča je bila na naslovnici Blica.

Mislim da nemaju prava da vas izbace iz bolnice!

Zamolila bih moderatore ovog dela foruma, da temu prebace u Zdravlje deteta.

Rivana, nadam se da će Lukica brzo ozdraviti. user posted image

Hvala Taso da znas da hocu, ovo nije normalno sta nam se desava a jos nemozes ni da se pobunis onda te izbace iz bolnice

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:31:12   
Jeca*
Pazi...ova godina ti je divna jer si rodila predivno dete. Nek je zivo i zdravo!!! A o debilima nemam reci, mnogo mi je zao sto vam se to desilo i kao Boga te molim, nemoj da se smiris dok ovo ne obelodanis u javnost. Napisi mejl i posalji na b92, blic, studioB...OBAVEZNO!!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:32:32   
BiBi81
Rivana, reči nemam za ovo iskustvo... više nego strašno! Mislim da obavezno treba da poslušaš Tashin savet!!! Tužba, pa da vidimo! Dokle više?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:33:32   
BiBi81
I naravno, malenom želim brzo ozdravljenje, a tebi da se ovakve stvari više nikada ne dese ...

(odgovor članu BiBi81)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:34:02   
viking
Drži se Rivana, najgore je prošlo. Oporaviće se mališa za dan dva, žilav je on user posted image
A Taša ti je dobro rekla, ovakve stvari moraju da postanu javne, a osim Blicu isti mejl možeš da pošalješ i na www.majkahrabrost.com

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:34:21   
Rivana
Ja sam Luku dobila prosle godine 27/12/2008. A zakomplikovlo se posle porodjaja tacnije 02/01/2009, tako da su s..... krenula ove godine user posted image ali zavrsice se i to a hocu poslacu pricu jer je ovo kap u prepunoj casi.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:39:17   
afrodita
Riviana ako je tako uradi to i za mene i
za sve one koje su prosle tako, sve sestre
(cast izuzetcima) se ponasaju kao da smo
mi dosli tamo zbog njih iz nekog svog hira,
a ne razmisljaju da nas je muka naterala
i da su oni tamo zbog nas.
Pusa Luki i tebi zelim puno strpljenja i srece.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:40:31   
Rivana

IZVORNA PORUKA: BiBi81

I naravno, malenom želim brzo ozdravljenje, a tebi da se ovakve stvari više nikada ne dese ...

Hvala

(odgovor članu BiBi81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:41:01   
Rivana

IZVORNA PORUKA: afrodita

Riviana ako je tako uradi to i za mene i
za sve one koje su prosle tako, sve sestre
(cast izuzetcima) se ponasaju kao da smo
mi dosli tamo zbog njih iz nekog svog hira,
a ne razmisljaju da nas je muka naterala
i da su oni tamo zbog nas.
Pusa Luki i tebi zelim puno strpljenja i srece.


Hvala

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:54:12   
mihi
Ivana žao mi je da si posle problema na porodjaju morala i ovo da prodješ ali samo da znaš da nisi jedina i da sam isto ovo prošla i ja sa Milošem kada je imao dva meseca, isto se probudio sa temperaturom u DZ su mu dali CEfalexin i po podne je imao 39 temperaturu, odnela sam urin ja samoinicijativno u privatnu lab i pošto temperatura nije padala odmah smo otišli u Tiršovu, uradili su urin oko 19h i rekli da mora da ostane u bolnici. Imao je u urinu grupe leukocita, Na prijemu nas je dočekala ljubazna prof. dr. Amira Peco Antić koja je jdna od ukupno 5 dečijih nefrologa u Srbiji to sam kasnije saznala. Miloš je primljen sa dijagnozom Pyelonephritis acuta, što je ozbiljno septično stanje za tako malu bebu, u prevodu uzrok je urinarna infekcija. Sestra je isto pokušala da stavi braunili u venu šake koja nije debela ni kao vlas kose, ja sam intervenisala i tražila da ga ubode u venu u laktu što je ona i uradila. Situacija u bolnici identična kao u Olga Dedijer stim što u sobi ima 8 kreveta i dece od 2 meseca do 14 godina!!!! Daju mu Longacef da prima, ja spavam sa njim u jednom malom krevetiću, otpuštaju nas trećeg dana jer Miloš više nema temperaturu u međuvremenu stiže naša urinokultura  na kojoj piše da je E. Coli izolovana iz miloševog urina rezistentna na Ceftriaxon ili Longacef, i pored toga oni prepisuju da prima Longacef još 7 dana. O uslovima u kupatilu glavnoj sestri itd.... neću da pričam. Za razliku od tebe odmah mi je muž doneo posteljinu, mleko flašice, sterilizator jer dok je bio u bolnici nije hteo da sisa a od stresa nisam nešto ni imala mleka.  Kome da se žališ za novac kojim plaćaš osiguranje? Ne znam da li treba da kažem da sam posle 7 dana u privatnoj laboratoriji zakazali pregled kod dr, na moje veliko iznenadjenje nije htela da naplati pregled jer kaže da je suprug kolega i dala mi je njen broj mobilnog da je zovem kad mi zatreba.
Eto to je moje iskustvo,a ako te nešto interesuje u vezi Luke i infekcije ti pošalji pp. Važno je da ste sada dobro.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 12:54:42   
mamanp
Jadnicak, bas se napatio.
Takvo je stanje i u nasoj bolnici, buba koliko hoces, higijena ispod nivoa, a lekari i sestirce se samo otimaju koliko ce ko da uzme. Sramota.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:10:29   
Lu
Draga Rivana,nemam riječi,kao da opisuješ bolnicu u kojoj sam ja bila sa malim a ja mislila da samo u Bih postoje takve grozote od bolnice sa žoharima,koji su im tu normalni stanovniciuser posted image

Želim mu što brži oporavak i tebi da se ohrabiši i dobro opišeš svoj doživljaj u bilo kojem vašem mediju,pa nek vidi cijeli svijet dokle ide njihov bezobrazluk...
I onda neko pita ,zašto idete privatno doktoruuser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:16:37   
Anoniman
Bas mi je jako zao sto ste morali da prodjete kroz ovaj pakao user posted image Jos strasnije od svega je sto je po svim komentarima ispod to izgleda normalna situacija u bilo kom gradu nase zemlje user posted image Ja nema decu, ali sto vise slusam ovakve price sve se vise i plasim da imam svoju decu user posted image Svaka ti cast na pribranosti, ja mislim da bih tamo napravila takav cirkus da bih sledeceg jutra bila u miliciji, a ne kod privatnog doktora (sto je nemerljivo pametnije) user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:21:48   
vila 07
Draga Rivana, stvarno je strašno to što ste doživeli! Sva sreća bebec ti je mali pa se neće sećati tog nemilog događaja. Inače čitavo zdravstvo nam je KATASTROFA, počevši od ministra, lekara opšte prakse.... Još uvek nemam bebu, ali ni za sebe ne idem kod državnog lekara, nego kad mogu odem kod privatnog.
Jer sam i sama imala neprijatna iskustva sa državnim, pa se plašim da bi ih  user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:23:14   
Anoniman
Obavezno, Jeco bravo za predlog user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne bih im ja ostala duzna, pascad jedna. Samo medijima dati. Tako i ja uvijek kada me neko u nekoj drzavnoj instiutuciji izludi, samo pripretim medijima, uuu kako povuku rep.


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Pazi...ova godina ti je divna jer si rodila predivno dete. Nek je zivo i zdravo!!! A o debilima nemam reci, mnogo mi je zao sto vam se to desilo i kao Boga te molim, nemoj da se smiris dok ovo ne obelodanis u javnost. Napisi mejl i posalji na b92, blic, studioB...OBAVEZNO!!!!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:24:15   
Rivana
Malecki je sad nahvatio strah od doktora pa vristi cim ih vidi ali eto sto kazes mali je pa ce zaboraviti

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Horor prica iz decije bolnoce "Olge ...
17.9.2009 13:26:38   
NadaR
  Ja ne mogu da vjerujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nadam se da cete oboje biti uskoro super!

I ja se slazem da sav taj pakao treba objelodaniti! Nista se nece promijeniti ako svi budemo cutali!

Zelim ti puno srece i hrabrosti da odlucis da nesto uradis po tom pitanju a zatim i svi mi !


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here