|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iz krevetića u krevet
8.9.2008 9:51:58   
Anoniman
Kada se dete vadi iz krevetca i prebacuje u normalan krevet? U nekoj temi sam videla da neko (čini mi se Sunčica) spominje neku ogradicu na normalnom krevetu koja se može spuštati i dizati?

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.5.2011 13:59:05 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: krevetac-krevet???
9.9.2008 13:28:14   
guppy RR
Mi smo kupili dečije krevetce 140 cm, koji imaju mogućnost, da se kasnije ogradice skroz skinu i deo sa jogijem spusti niže. Ostane ti "običaj" dečji krevetac. Ne znam kada ću to raditi, za sad neka bude sve kako je. Kreveti su kupljeni u Ikei, ali baš prošle godine su ukinuli 140cm program i imaju samo krevetce od 120cm. Šteta.

Tu ogradicu sam i ja videla - namontira se na jednu stranicu kreveta (ili obe), otprilike 40 cm visine i sprečava, da dete noću sklizne dole.
Recimo:

VIDI OVO

ILI OVO

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: krevetac-krevet???
10.9.2008 9:49:15   
Anoniman
A misliš da ova ogradica koja ide uz krevet (9x90cm) nije dovoljna da ga zadrži na krevetu?


KLIK


Ovo što si mi ti pokazala mi je ogromno, u smislu da mi je to onda gora varijanta nego da je u krevetcu, imam utisak da je još više zatvoren. user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 18.2.2009 12:19:18 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: krevetac-krevet???
10.9.2008 12:19:08   
Lu
Postoje unierzalni krevetići,znači kupiš krevetić za bebu drveni sa ogradicom (izgleda kao obični krevetić)koja se poslije kada beba poraste i mogne  spavati bez ogradice,skine u potpunosti,samo su mu dimenzije malo veće nego u običnog.E sad ako ga već nemaš neisplati se kupovati to je samo za novopečene mame.
A tvoje pitanje "kada u krevet",mislim da je to idvividualno,moj mali čini mi se još dugo neće,jer u noći kad ga obilazim nađem ga uvijek u drugoj pozi,neznam mislim da prije 3godine nisu spremni,opet nisam sigurna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: krevetac-krevet???
10.9.2008 12:53:30   
Anoniman
Pa možda si u pravu, i moj Luka non stop leži uz ogradicu od krevetca, a ako je na bračnom krevetu bar jednom u 10 slučajeva padne sa njega u snu. Ali mene nervira to njegovo "mama stavi me u krevetić-e sad me izvadi-sad me stavi-sad me izvadi" bilo bi mi mnogo lakše da može sam da se popne. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: krevetac-krevet???
10.9.2008 23:08:15   
guppy RR
Tasho, sutra idem u Ikeu, pa ću ti reći kako mi se čini uživo. Na slici mi deluje jako nisko.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: krevetac-krevet???
11.9.2008 7:02:51   
Anoniman
Ogradica deluje nisko? I ja sam razmišljala da li će biti niska ako se ubaci dušek, ili je to 9cm iznad dušeka? user posted image

Blago vama, imate Ikeu, mi kupujemo u Pešti pa vučemo kući. Slikaću vam Lukinu sobu da je stavim na sajt da vidite.
Kod nas neki lik uvozi Ikea proizvode ali ih prodaje bar po duploj ceni ako ne i više. user posted image

Ajde molim te pitaj koja debljina dušeka ide u taj krevet, jer sam kod njih kupovala i dušek za krevetac, debljine 9cm, prezadovoljna sam, i videla sam da ima i većih dimenzija-za taj krevet.
Hvala!

< Poruku je uredio Tasha -- 11.9.2008 7:04:31 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: krevetac-krevet???
11.9.2008 22:03:25   
guppy RR
Ćao mamika,
išla sam u Ikeu u Graz (Austrija), navozala sam se pošteno... ali isplatilo se.

Videla sam samo jednu "ogradicu" za krevetac (VIDI OVDE) i činila mi se skroz OK!!! Bila je montirana na jedan krevetac sa dušekom, i činila mi se dovoljno visoka. Malo pročačkaj po sajtu od Ikee i pogledaj kolike su im debljine dušeci. A bitno ti je i koliko ti je visoko "stranica kreveta" na koju se to kači.

Košta oko 8€, uostalom vidi link.
Pozz !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: krevetac-krevet???
11.9.2008 23:14:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

A bitno ti je i koliko ti je visoko "stranica kreveta" na koju se to kači.




To? Ogradica? Ta ogradica je takođe 90cm dugačka i 9cm visoka, kao i ona koja je već montirana na krevet koji se meni sviđa (što sam stavila link). Super-znači dovoljno je visoko. user posted image

Gledala sam dušeke, ima različitih debljina. Pitanje je samo koja je dubina kreveta, da dušek ne bi bio tanak pa da krevetu izvire te drvene stranice oko dušeka.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: krevetac-krevet???
12.9.2008 16:03:40   
guppy RR
Meni se čini to sve dosta dobro rešenje!
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: krevetac-krevet???
26.10.2008 15:11:49   
Anoniman
Još uvek koristimo krevetac, nikako da odem u Peštu da mu kupim taj krevet. No, sinoćni prizori su me ubedili da je vreme da se krevetac ukloni da se dete ne bi povredilo.


Ja sam sedela za kompom, on je gledao crtać iz krevetića sa medom (naravno, usput je skakao po krevetu). U jednom momentu sam čula "Mama, ne mogu da izađem da dofakim medu", uđem u sobu a jemu jedna noga na ogradici kreveta i vuče se rukama gore da preskoči ogradicu...

Malo kasnije je vikao "Vidi mama tobogan", uđem u sobu, a on progura nogice kroz rešetke i pusti da mu kliznu noge pa padne na guzu. Kad je počeo da ustaje sa tako protuenim nogicama koje vire van ogradice, sam shvatila da može da ih polomi...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: krevetac-krevet???
3.11.2008 15:27:34   
Anoniman
Ovo mi se mnooooooooooogo sviđa! user posted image

KLIK



< Poruku je uredio Jeca RR -- 18.2.2009 12:17:30 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: krevetac-krevet???
6.11.2008 20:13:45   
guppy RR
Lepo je... nije kao ona čudovišta, što sam ti na početku lepila linkove user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: krevetac-krevet???
7.11.2008 8:46:05   
Anoniman
Da, jel da je fino? Sviđa mi se mnogo. Ustvari, najviše mi se dopada što je providno.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: krevetac-krevet???
21.11.2008 14:39:18   
Toto
Tasho,te ogradice ima da se kupe u Aksi i čini mi se u Turbo limaču ali cene nisu baš povoljne ( 2000-4000 din),mi smo hteli da uzmemo ali smo odustali dok nam novi krevet ne bude gotov.Pogledaj po gradu po drugim radnjama sa bebi opremom verovatno ima još negde.Znam da se montiraju baš lako i nema šanse da dete padne.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: krevetac-krevet???
21.11.2008 15:32:48   
Anoniman
Ma...ja to sve nekako u teoriji, nikako da pređem na praksu. Ali hvala. Ako nađeš negde jeftinije, javi molim te!

(odgovor članu Toto)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: krevetac-krevet???
18.2.2009 10:55:45   
Anoniman
Bila sam u IKEAi. Onaj krevet što sam link prikačila gore, a inače izgleda ovako:

user posted image

pa ja onomad ni ne pogledah dimenzije. To je drage moje mali krevet. 160x70 čini mi se (sada sam gledala na sajtu i zaboravila... user posted image ). Ali je dobro što je nizak, pa čak i da padne dete sa njega, nije smak sveta - ništa mu neće biti. Mislim da je visina 60cm. A opet u dužinu od 160 može da stane još 5 god sigurno. I nije skup, 50eur. I sada sam užasno u dilemi da li da uzmem takav krevet ili da kupim odmah veliki, standardni krevet. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: krevetac-krevet???
18.2.2009 12:19:37   
Maya21
Mi smo Mateju kupili u novom stanu odmah veliki krevet. I super je! Ne budi se, a sad je sam u sobi ( ranije smo svi spavali u jednoj sobi ) nije padao jos sa njega, doduse nije ni ranije a spavao je u krevetu-fotelji na razvlacenje ( zbog prostora ) od svoje 2. godine. Mislim da sada uziva u tome sto ima svoj veliki krevet i sobu :) Mislim da njima treba prostora, bar se pokazalo da ga Maki voli. Ne znam, na tebi je odluka. Ali ja bih odmah kupila veliki krevet... Em tebi usteda em dete ima vise prostora. A ako pada, kupi ogradicu, one su valjda univerzalneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: krevetac-krevet???
18.2.2009 12:26:38   
Jeca*
Ja mislim da ti je bolje da odmah kupiš kvalitetan krevet koji će njemu biti dobar, na duže staze.
O tome smo već i pisali u temi Dušek za dečiji krevetac, pa da se ne ponavljam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: krevetac-krevet???
26.3.2009 0:02:52   
Lilly*
tek smo preksinoc prebacili sina iz krevetica u krevet, krevetic je stvarno velik i do sada je mogao komotno da spava u njemu i mogle su mu se spustiti strane, kada je presao u krevet bilo ga je u svakakvim polozajimai popreko, i da mu glava visis dole user posted image , ali sam namestila oko njega sa jedne str zid a sa druge stolice tako da ne moze da padne dole

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: krevetac-krevet???
24.8.2009 15:10:25   
Lu
Ja sam napokon odlučila da svom Roku kupim veliki pravi krevet!
Vidim da mu je onaj mrežasti postao maliuser posted image
ALI... ne kupuje mi se krevet bez kompletne sobe,jer mu mislim tek pred školu kupovati sobu,a sada mi se ne kupuje cijela soba...
jao jesam zapetljana,uglavnom moram promijeniti krevet pa sam mu odlučila kupiti krevet od punog drveta,vidjela sam ga i oduševljena sam ima jednu letvicu kao ogradicu da ne padne u noći a opet može sam izaći,košta 90 eura a ovi od iverice bezvezni koštaju preko 100eura to mi nije jasno nikakouser posted image

Razmisliću poslije šta ću s tim krevetom kad kupim kompletnu sobuuser posted image
E sad madrac...mora biti dobar a pošto se ja baš ne razumijem KAKAV TREBA BITI DJEČIJI MADRAC molim vas za pomoćuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: krevetac-krevet???
30.8.2009 16:25:13   
Lu
Evo ovakav ću mu kupiti,ustvari moram naručiti jer rade po mjeri.
Samo što će naš biti za 20cm niži jer iz ovoga ne može sam izaći.
Bitno mi je i da ne može pasti iz njega!

user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:18:37   
Lu
Eto sad neće da zaspi u ovome krevetu,a ja zaspim ko klada kako je udoban onaj anatomski madracuser posted image
Hoće ili da ja budem kod njega dok zaspi ili da ide na moj krevet a toliko se radovao novom krevetuuser posted image
Napokon može sam da uđe i izađe iz kreveta,široko mu stavi mede unutra,stane i mama snjimuser posted image
ma sve super ali naveče kao da ga je strah,,,šta da radimuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:20:43   
Anoniman
ne znam Lu šta bih ti rekla ...postoje ti neki nazovi "strahovi" koji se javljaju pa prođu ...pa opet sve jovo nanovo...
pokušaj da ti legneš sa njim u krevet kad već možeš stati , pa kad zaspe ti bježi user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: krevetac-krevet???
17.9.2009 11:24:58   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ne znam Lu šta bih ti rekla ...postoje ti neki nazovi "strahovi" koji se javljaju pa prođu ...pa opet sve jovo nanovo...
pokušaj da ti legneš sa njim u krevet kad već možeš stati , pa kad zaspe ti bježi user posted image


Pa pokušala sam i zaspala,smrzla se nisam se mogla pokriti njegovim jorgančićem, a tamo na mom krevetu laptop i tv upaljen,ja mislila sad ću ja njega uspavatiuser posted image
Joj najmanje mi sad treba da se navuče na to uspavljivanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here