|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 14:37:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: božana

U pravu si za mnoge stvari što si napisala.Ipak je njima potrebno to da odu sa nekim drugom na piće.Kad pogledam sebe, pa i meni je to potrebno.Ja pokupim dete i odem s nekom prijateljicom i lepše se osećam.Zato ja mom mužu ne zameram kad negde ode, može da ide gde hoće jer i ja to radim.Normalno, sve u granicama normale.



Božanin post me natjerao da otvorim temu (Božana ne zamjeri)

vidim odu muževi na piće s drugovima, ne vukljaju djecu naravno

Majke obično tegle i djecu kad idu sa prijateljicom, prijateljem ,  itd

da li tate ostanu s djecom po kad kad, a mama sama da ode...ili su pošteđeni svega sem tog napora u momentu pravljenja djece i što jadni oni moraju da idu na posao????

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 26.8.2009 14:38:51 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 14:42:10   
Rivana
Ma postedjeni su svega, majka misli losa je ako ne vuce decu a on ne misli da je los otac ako ode sam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 14:43:28   
božana
Ne zameram ti, što ću ti zameriti.Za sad uvek vučem dete sa sobom jer uglavnom idem na piće s prijateljicama preko dana.Kad poraste bogami ću je ostavljati sa mužem da je čuva, a ja odoh.Sad da ti budem iskrena ne bih imala poverenja u njega da je ostavim zato što se on svega boji.Dete bi mi bilo gladno i upšano.Kad mala treba da jede on beži zato što ona brzo guta, a on se boji davljenja.Jednom je presvukao i sav se preznojio, boji se da joj ne polomi ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 14:45:24   
Buba76
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba




da li tate ostanu s djecom po kad kad, a mama sama da ode...ili su pošteđeni svega sem tog napora u momentu pravljenja djece i što jadni oni moraju da idu na posao????


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 14:51:16   
prase
Ja Uroša vodim sa sobom na druženje ako to ima smisla - ako se nalazim sa drugim mamama pa se druže mame dok se druže deca. Ako nema smisla, tj. ako se nalazim sa drugarima koji nemaju decu a nismo se videli dugo i treba da se ispričamo (što nije uvek zicer sa ma koliko dobrim detetom) onda Uroša čuva mm ili eventualno moja mama. Prija mi da odem BAŠ sama, zato što mi to napuni baterije više nego da odem sa njim. Ne razumite me pogrešno... al' i mi cigani imamo dušu, a na dušu ne idu etikete - "dobra" i "loša" majka (gde je dobra = koja vuče decu sa sobom). MM to razume i nemamo problem ni da ja izađem, mada to radim ređe od njega, jer ja tako hoću.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 14:59:08   
Anoniman
naravno Prase pa i ja vučem klince sa sobom kad idem s ljudima koji imaju djecu ...
on ostaje s njima samo kad oni zaspu, i tada ja izađem sama(vrlo vrlo rijetko), a inače budu kod bake ako ja izlazim.

a to ja sam loša majka ako poželim sama izaći...ma daaaajjjjj pa i ja sam insan ...ne osjećam grižnju savjest , zašto bih?! pa ne idem ne daj Bože da se ne vratim



(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 14:59:15   
božana
IZVORNA PORUKA: prase

Ja Uroša vodim sa sobom na druženje ako to ima smisla - ako se nalazim sa drugim mamama pa se druže mame dok se druže deca. Ako nema smisla, tj. ako se nalazim sa drugarima koji nemaju decu a nismo se videli dugo i treba da se ispričamo (što nije uvek zicer sa ma koliko dobrim detetom) onda Uroša čuva mm ili eventualno moja mama. Prija mi da odem BAŠ sama, zato što mi to napuni baterije više nego da odem sa njim. Ne razumite me pogrešno... al' i mi cigani imamo dušu, a na dušu ne idu etikete - "dobra" i "loša" majka (gde je dobra = koja vuče decu sa sobom). MM to razume i nemamo problem ni da ja izađem, mada to radim ređe od njega, jer ja tako hoću.


Tako je.Blago tebi pa imaš mamu.Moja da je živa i ja bih još više išla.Pa nisam loša majka samo zato što ću negde da odem s prijateljicom.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 18:42:11   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: prase

Ja Uroša vodim sa sobom na druženje ako to ima smisla - ako se nalazim sa drugim mamama pa se druže mame dok se druže deca. Ako nema smisla, tj. ako se nalazim sa drugarima koji nemaju decu a nismo se videli dugo i treba da se ispričamo (što nije uvek zicer sa ma koliko dobrim detetom) onda Uroša čuva mm ili eventualno moja mama. Prija mi da odem BAŠ sama, zato što mi to napuni baterije više nego da odem sa njim. Ne razumite me pogrešno... al' i mi cigani imamo dušu, a na dušu ne idu etikete - "dobra" i "loša" majka (gde je dobra = koja vuče decu sa sobom). MM to razume i nemamo problem ni da ja izađem, mada to radim ređe od njega, jer ja tako hoću.


Isto, samo što je kod nas uvek slučaj da ga čuva mm jer moja mama živi 80km daleko od nas. Ni mm ne izlazi. On je stava da mu se ne ide nigde više bez mene i da se izživeo pre ženidbe i da sad više voli da bude sa mnom i sa detetom. Mislim, izadje ponekad, tipa kad mu dodje neki prijatelj iz inostranstva i sl, ali i tad čeka da prvo okupamo dete, pa ide. Ja ga ponekad čak i teram, ali eto...ne želi user posted image  Mogu na prste jedne ruke da izbrojim koliko je puta izašao za ovih godinu dana. Ja nijednom nisam izašla uveče. Prosto, nisam imala ni priliku, jer oko mene svi rade ili imaju malu decu ili su pa skroz u drugoj priči pa ih i ne interesuju mnogo prijatelji koji imaju malu decu user posted image  MM me terao da idem na koncert Madone sa sestrom, ali iskreno, nekako nisam sad u toj priči, nešto mi se nije išlo na toliko sati van kuće....to mi je sad izgledalo kao maltretiranje.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izlazak bez muža i djece
26.8.2009 21:31:15   
Anoniman
Mm je uvek rad da pricuva decu kad je izlazim. Istina je da to retko radim, ali i ja imam zelju i potrebu da se ponekad iskljucim iz svakodnevice i provedem malo vremena bez porodice.
Muzu ne branim da ode negde sa drustvom, ali i on to retko radi.
Desavalo se da mi se izlazi u grad a mm je na poslu, pa zamolim svekrvu da mi pricuva dete, i ona me nikad nije odbila niti je ikad postavljala pitanja oko mojih izlazaka bez mm, njenog sinauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 8:16:30   
mamanp
Izlazak sama - sta je to?????user posted image user posted image user posted image  Kad izadjemo to bude sa mm i decom. Odem kod prijateljice kuci na kafu, ali uvek vucem decu sa sobom. Luda sam, ali nema sanse da bi on pristao da ih sacuva, ma nema sanse, a svekrva nije duzna da cuva moju decu dok se ja kafenisem.
Da dopisem: imam potrebu da izadjem, da se vidim sa nekim a da to nije mm ili svekrva, ali jednostavno, sredina je takva gde bi me gledali kao vanzemaljca ili kao neku kurvicu. Hmmm...zena da izadje sama bez muza - ma razapeli bi me.

< Poruku je uredio mamanp -- 27.8.2009 8:18:19 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 9:18:11   
Lu
IZVORNA PORUKA: mamanp

Da dopisem: imam potrebu da izadjem, da se vidim sa nekim a da to nije mm ili svekrva, ali jednostavno, sredina je takva gde bi me gledali kao vanzemaljca ili kao neku kurvicu. Hmmm...zena da izadje sama bez muza - ma razapeli bi me.

Ih mamanp ne mogu da vjerujem gdje god da živiš,da b te tako gledali ako izađeš bez muža ili "svekrve"user posted image
Što se mene tiče,kao što znate uglavnom sam sama pa tako i izađem sama,vrlo rijetko naveče,jednostavno se tako društvo nekako podijelilo,ne sviđa mi se da obilazim diskoteke ili kafiće u kasne sate s curama,jednostavno nemam volje za tim više,to ipak ostavim kad dođe mm pa izađemo sa društvom.

Svakodnevno negdje idem sama pa tako i na kavice,uglavnom sama a mama čuva Rokauser posted image
Imam stvarno sreće mogu otići gdje god poželim i računati na svoju mamuuser posted image
Ne može se porediti izlazak,odnosno druženje bez djece i sa djecom,koliko god se trudili ne možete se opustiti ako je dijete tu,tako da svakako mislim da žena mora ponekad da se druži sa odraslim ljudima bez djece user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 9:38:08   
mamanp
IZVORNA PORUKA: lu


Ih mamanp ne mogu da vjerujem gdje god da živiš,da b te tako gledali ako izađeš bez muža ili "svekrve"user posted image



Cudno ali istinito.  Kao da gledam i slusam reakcije: "Eno je, vidis onu, ima dvoje dece i coveka kuci, a obija po carsiji sa drugaricama." 
Opet da dopisemuser posted image : mm sestra od tetke izlazi sa kolegama, drugaricama, sva rodbina je osudjuje i kritikuje zbog toga, a sta li tek pricaju ostali.user posted image

< Poruku je uredio mamanp -- 27.8.2009 9:41:37 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 9:45:49   
Anoniman
Meni jako fali da odem sa drugaricama na kafu, da se malo odvojim od kuce i svega...vidjam ja njih ali one dolaze kod mene. Mm radi po ceo dan, uglavnom popodne, a mama mi cuva dete svaki dan po dva-tri sata posto spremam ispite vec mesecima, i bas bi mi bilo neprijatno da joj jos na sve to kazem da ga cuva i uvece da ja izadjem...valjda ce i to proci pa da se malo izluftiram user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 9:50:34   
gracija
Izlazak bez muza i djece je moj ventil.Ne mogu reci da to radim svakodnevno,ali kad mi se ukaze prilika da.Za to vrijeme djecu cuva mm.Tako,isto kad on pozeli da izadje sa svojim drustvom,djecu cuvam ja.Nikad nismo pravili probleme oko toga...
Sad se sjetih necega...Jednom sam izasla sa nekim drustvom,i ostala sam do kasno u noc.Popilo se tu malo vina(inace ne pijem,pa tako da mi je dovoljna i casa vina da promjenim raspolozenjeuser posted image ),i naravno kad sam dosla u te sitne sate,mm se probudio i  vidio je  "promjenu" na meni.Ujutro,pokusavajuci da se dozovem(posto je Milica nesto recitovala pored mog uha).cujem glas mm"Milice sine,budi tisa,mama je mamurna"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 9:51:54   
Anoniman
Milice sine,budi tisa,mama je mamurna"


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 9:53:07   
mamanp
IZVORNA PORUKA: gracija

"Milice sine,budi tisa,mama je mamurna"user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 9:54:12   
gracija
user posted image user posted image user posted image Uvijek kad se sjetim toga pocnem da se smijem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izlazak bez muža i djece
27.8.2009 11:07:04   
NadaR
 Kuma i ja imamo dogovor da odemo na kafu,kolace ili samo malo prosvrljamo po gradu jednom sedmicno! 
Ta 2-3 sata puno znace i jednoj i drugoj!
Ispricamo se, smijemo se..
Bebane cuvaju mm ili ga odvezem kod svekrve!
Mm rijetko izlazi sam... Kaze, sad mu je dosadno bez mene u gradu..user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izlazak bez muža i djece
1.9.2009 0:00:21   
jaogda
user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izlazak bez muža i djece
13.7.2019 15:45:26   
Olga75
Eee, deco, deco, ova tema vam zvrji prazna a vi pišete po kafani i razgovorima mama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jaogda)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izlazak bez muža i djece
13.7.2019 15:57:23   
MimaKos
Ja izasla i provela se nikad bolje! Do 4 ostala, udaram u zifove sada, a kap alkohola ne popih


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izlazak bez muža i djece
13.7.2019 16:43:31   
doramar11
Kako stojis na nogama kad ne spavas posle izlaska hm..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izlazak bez muža i djece
13.7.2019 16:46:54   
MimaKos
Jedva se drzim.. :))


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izlazak bez muža i djece
13.7.2019 21:36:47   
flamingos
Mahom odem sa nekom od mama iz škole,na kaficu.Ne izlazim noću,nemam taj običaj da ostavim dete.Naravno-glasam za taj provod.Matora sam,ha,ha,a sa godinama i nemam volje.Volimo porodično da izađemo.Naravno,imam prihateljice,ali nekako dnevni izlasci su nam omiljeni


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izlazak bez muža i djece
13.7.2019 23:00:58   
doramar11
Dnevna varijanta mi je najbolja, tad jedino i mogu da se ispricam sa drugaricom kako valja.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here