|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 12:06:59   
Anoniman
Devojke, ajde pomozite.
Sutra je muzu rodjendan. Htela bih uvece nesto lepo da uradim za njega, da ga odvedem negde ili slicno.,...Imajte u vidu da zivimo sa svekrvom tako da kucne aktivnosti ne dolaze u obzir...

HELP HELP HELP PLEASE.
Sta da uradim?

< Poruku je uredio guppy RR -- 1.11.2009 23:08:06 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 12:17:52   
Urbana
IZVORNA PORUKA: OTI

Devojke, ajde pomozite.
Sutra je muzu rodjendan. Htela bih uvece nesto lepo da uradim za njega, da ga odvedem negde ili slicno.,...Imajte u vidu da zivimo sa svekrvom tako da kucne aktivnosti ne dolaze u obzir...

HELP HELP HELP PLEASE.
Sta da uradim?


I mm je danas rodjendan, ja sam mu u subotu kupila novi okvira za naocare.
Pa izadjite na jednu romanticnu veceru.
Napravi mu neke omiljene kolace, koje nisi odavno.
Izadjite u bioskop.....

A kakve bi inace kucne aktivnosti dosle u obzir da nije svekrve user posted image  user posted image  

_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 12:27:00   
Maya21
Ja mm spremam iznenadjenje za rodjendan, ako bude izvodljivo jer je rodjen u februaru pa moze da bude problemcica... Oduvek je voleo avione i padobranstvo a posto ne cuje ne moze da skoci sam... Nasla sam klub u okolini koji radi i tandem skokove pa ce to dobiti za rodjendan user posted image
a ako nam vreme ne bude dozvolilo neka vecerica uvek upali, ostavicemo decu kod bake i tetke...

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 13:59:16   
viking
Joj, OTI, što se nisi setila ranije pa da nešto smislimo? :)
JA baš volim iznenadjenja i za 12 godina koliko sam s mužem ni jednom mu nisam poklonila majicu, džemper, parfem jer mi je to nešto... ne znam, to dobija od drugara, a ja sam ta koja mora da uloži posebna napor da smisli nešto posebno, nezabravno, ja sam ta koja bi trebalo da ga najbolje poznaje... Do sada sam priredjivala razne "gluposti" kao što su karaoke žurka za sve naše prijatelje, surprise party (mislio je da idemo kod mog kolege na svadbu, a onda su kad smo ušli svi dreknuli SURPRISE!!!), zatim kupila sam karte za koncert njegove omiljene grupe s tim da je koncert bio u Lonodnu, onda platila sam agenciji da mi napravi filmić "o nama" i tako... Ali sve to traži vreme i planiranje. Ovako, za dan, nemam pojma pošto ne poznajem čoveka... Možda da mu napraviš neki power point sa vašim sličicama ili "njegov život ukratko" ili sa događajima koji su vam važni i koje planirate... Ili da mu uplatiš neki spa, ima toga u BG-u, počastiš ga danom punim masažama, džakuzijem, bazenom i ostalim uživancijama... a na to možete i zajedno da idete

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:02:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Joj, OTI, što se nisi setila ranije pa da nešto smislimo? :)
JA baš volim iznenadjenja i za 12 godina koliko sam s mužem ni jednom mu nisam poklonila majicu, džemper, parfem jer mi je to nešto... ne znam, to dobija od drugara, a ja sam ta koja mora da uloži posebna napor da smisli nešto posebno, nezabravno, ja sam ta koja bi trebalo da ga najbolje poznaje... Do sada sam priredjivala razne "gluposti" kao što su karaoke žurka za sve naše prijatelje, surprise party (mislio je da idemo kod mog kolege na svadbu, a onda su kad smo ušli svi dreknuli SURPRISE!!!), zatim kupila sam karte za koncert njegove omiljene grupe s tim da je koncert bio u Lonodnu, onda platila sam agenciji da mi napravi filmić "o nama" i tako... Ali sve to traži vreme i planiranje. Ovako, za dan, nemam pojma pošto ne poznajem čoveka... Možda da mu napraviš neki power point sa vašim sličicama ili "njegov život ukratko" ili sa događajima koji su vam važni i koje planirate... Ili da mu uplatiš neki spa, ima toga u BG-u, počastiš ga danom punim masažama, džakuzijem, bazenom i ostalim uživancijama... a na to možete i zajedno da idete


Ovo bi lepo bilo... Odete zajedno (posto zivite u zajednici), pa se malo opustite i uzivate zajedno user posted image

< Poruku je uredio Katjica -- 21.9.2009 14:03:04 >

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:02:56   
Anoniman
Jaoj, ovo je super, Viking. Ja sam mu vec pravila Power prezentaciju tako da mi je to super ali odradjeno.
Kupicu mu parfem koji voli i opremu za slikara jer to zeli odavno: uljane boje, platno, cetkice.
nego bih neki nacin da mu to na lep nacin urucim...negde.
KOd kuce bih mogla da napravim veceru i neko lepo iznenadjenje u kupatilu na primer: svece, vocna salata...ali svekrrrrrva...

Mozda da odemo u pozoriste...Ne znam. Ajde videcu.
Viking, ideje su ti super. Ako jos nesto smislis...Thanks user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:06:00   
Anoniman
Pa zar ne mozes neku romanticnu veceru, svece i sl. da napravis u vasoj sobi, lepo sredis sobu, pogasis svetla, postavis dole na podu, gore samo svece, ti u nekoj oskudnoj spavacici, a svekrvi kazite da idete na spavanje, ima valjda toliko obzira user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:27:56   
viking
Oti, da sam ja ti, ja bih otišla u agenciju i uplatila svekrvi neku banju na nedelju dana!
Banja: nekoliko hiljada dinara.
Sloboda za tebe i muža: neprocenjivo! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:31:06   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja vas obozavam.
Katjice, veruj mi da to ne moze...Ne pitaj me nista. Opcija kuca ne dolazi u obzir. nazalost. mIslim da shvatas.

Viking, ovo tvoje je skroz ludo i dobro. Videcu. Idem danas posle posla da mu kupim prvo ono, zapakujem lepo pa onda da vidim sta cu.



(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:41:42   
viking
ma da, još ako biste mogli da uzmete slobodne dane dok je baba u banji bilo bi strava!
ja sam tako jednom mužu za bez veze (tj. bez povoda) organizovala viked u banji kanjiži pošto oni imaju taj kao menadžerski program (masaže, relax i sl. ali bez veze je, nemojte da idete) ali sam mu usput tajno organizovala slobodne dane jer sam pozvala u njegovu firmu i tražila slobodne dane za njega :) naravno, znam mu kolege i koleginice, nije baš da sam pala s marsa, ali poenta je da je iznenađenje bilo poptuno i da nije morao ni o čemu da brine

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:46:29   
Anoniman
Onda je jedino resenje da svekrvu posaljete na put user posted image Viking, da li ti zivis u zajednici kada imas takve ideje kako se resiti svekrve? user posted image OTI, muz bi se odrekao svog poklona samo da ostanete sami kuci, tako da se bolje dogovorite da iznenadite svekrvu putom u banju user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:46:56   
Rivana

IZVORNA PORUKA: viking

ma da, još ako biste mogli da uzmete slobodne dane dok je baba u banji bilo bi strava!
ja sam tako jednom mužu za bez veze (tj. bez povoda) organizovala viked u banji kanjiži pošto oni imaju taj kao menadžerski program (masaže, relax i sl. ali bez veze je, nemojte da idete) ali sam mu usput tajno organizovala slobodne dane jer sam pozvala u njegovu firmu i tražila slobodne dane za njega :) naravno, znam mu kolege i koleginice, nije baš da sam pala s marsa, ali poenta je da je iznenađenje bilo poptuno i da nije morao ni o čemu da brine

Ti si super pa njemu sa tobom nikad nije dosadno user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 14:55:02   
viking

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ti si super pa njemu sa tobom nikad nije dosadno user posted image



hehe, pa da znaš da nije :) on "u šali" kaže da strepi svako jutro kad se probudi jer ne zna šta sam mu spremila i šta će taj dan da ga snađe user posted image user posted image

katjice, ne živim u zajednici, sami smo nas dvoje, ali ja nekako baš volim time da se bavim. kad nam u braku postane dosadno i kad ne budemo mogli da iznenadimo više jedno drugo, to će biti kraj jer ću se ja prva smoriti. ja sam prosto takva, volim da se uvek nešto dešava i ništa mi nije teško... a imam i poneku dobru ideju user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 15:00:56   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 15:28:31   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  za sve vas
a i za mene posto smo mi sa svekrvom jos samo 15 dana pa se selimo u svoj stan. A i meni je rodjendan 25og sada tako da...sta li ce on za mene da uradi?
Ajd videcu nesto danas popodne da smislim ....
Ali ideje su OK.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 15:39:02   
Anoniman
MM bi podneo zahtev za razvod braka kada bih mu priredila bilo šta od ovoga što ste danas ovde navele! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 15:40:02   
Anoniman
Uf, lažem. Za 30-ti rođendan sam mu priredila žurku iznenađenja, ali to je to što se tiče iznenađenja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 15:52:16   
marince1
Ja sam mm ove godine uplatila masazu,pored.
Prosle sam mu kupila onaj uredjaj sto masira stopala kad se ukljuci u struju.To je sad specificno i nije prikladan poklon za svakoga,ali za njega je extra,jer bas puno radi ,sve sto lici na odmor i opustanje je genijalno.
A to sam sakrila,pa na stolu stavila ceduljicu sa porukom i na njoj tipa ''provei u fioci'',pa u fioci drugu poruku ''proveri...'' i tasko ga prosetala doknije konacno dosao do poklon user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 16:33:24   
Anoniman
Koliko to kosta Marince? Taj masazer za stopala?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 16:47:50   
marince1
Joj bilo je bilo u Metrou oko 1.500 cini mi se.Imas u radnjama bele tehnike,izgleda otprilike ovako



user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
21.9.2009 21:14:16   
viking
e, mi ovo kupili koleginici pred dve godine za rodjendan a imam i ja kod kuće ovu spravicu i skroz je dobra! koristićete oboje :)
kad sam ja kupovala, u home marketu je bilo otprilike 6-7 različitih modela, različitih cena pa možeš fino da izabereš...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
23.9.2009 9:19:51   
Anoniman
Prvo da vam se zahvalim i da vas obavestim da sam muzu kupila
slikarski materijal - profesionalni kofer sa uljanim bojama, cetkicama, platnima, stalkom.....To mu je bila zelja i to nikad nije imao. Nije bilo jeftino tako da ...minus na kartici.
Ovaj masazer mi se svidja i nije skup nego me interesuje
1. da li ga koristite? ima svrhu?
2. da li opusta, prija?

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
25.9.2009 12:18:41   
viking
E, pa super si se setila, odličan poklon! user posted image Ipak ti svog muža najbolje poznaješ!
A što se masažera tiče, ja ga koristim, muž ređe ali samo zato što ga mrzi (stoji nam na vrhu police u špajizu pa je cela akcija izvaditi ga). Meni baš prija, lepo opusti i odmori nogice (kad dođeš kući posle dugog dana kad te bole noge) super je i zimi kad su ti hladna stopala baš ih lepo ugreje... Ako te to zanima i ako imaš potrebe za tim, uz neki dodatni pribor možeš sama da se ispedikiraš...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
25.9.2009 12:19:58   
Rivana
mom mm je rodjendan za mesec dana pa evo vec planiram kako da ga iznenadim i cime user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
25.9.2009 13:12:54   
Anoniman
i...Sta si smislila?
user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here