|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pokloni bez povoda
7.3.2015 0:30:03   
acalukic
Da li vam muzevi daju poklone kad god imaju priliku ili to cine samo za 8 mart, rodjendna

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.11.2020 9:31:50 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 0:34:57   
Misha i Ljisha
evo ja cu prva da odgovorim. Mm vala vecito misli na mene. user posted image Uvek mi kupi neku sitnicu. Da li neku cokoladicu priivezak ma nesto. A nedavno me zove i kaze ima nesto posebno za mene kad donosi kuci cvarkeuser posted image . A sta ces kad volEmo da jedemo. Tako da ja mislim da on meni nista nece za osmi mart kupiti on je to odradio tokom godine. Za osmi mart cu da dobijem neki drugi poklon user posted image

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 1:01:20   
Žapkić
Nemam muza! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 1:03:59   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! user posted image user posted image user posted image



Volim te user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 1:05:39   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! user posted image user posted image user posted image

ti dobijas najbolje pokloneuser posted image one koje zelis ahhahahuser posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 1:08:24   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! user posted image user posted image user posted image



Volim te user posted image

Volim i ja tebe!!! Tj. volim i ja vas-sve na RR!!!user posted image user posted image
Ljišo, user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 1:10:31   
Ana RR
Zašto se tema zove Iznenađena? Može li se to bolje formulisati da ima neki smisao?

Inače, pre otvaranja teme koristite pretraživač jer tema možda već postoji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 1:13:14   
Žapkić
Mozda je član koji je otvorio temu mislio da napiše "Iznenadjenja", ali je pogrešio? Ja sam u stvari tako i pročitala, tek sad vidim da sam pogrešno čitala...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 7:21:48   
mali_mis
A seti se ponekad da mi kupi kiki karamele ili kesten pire. Za 8 mart, jok. Ima neku glupu teoriju, al ajde user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 13:49:34   
Bibilib
Pa seti se da me iznenadi i to mi prija....ali volim lepa a ne ruzna iznenadjenja....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 15:21:53   
Plavusa34
Moj ne voli da mi kupuje daje mi pare i nek kupim ono sto zelim,tek ponekad kupi cokoladu ili cvece al retko u stvari samo za 8 mart mada se desi da nista ne dobijemuser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 15:31:42   
Mala Elena
Poklanja mi, naravno...cesto mi donese nesto od kozmetike, a za sutra me pitao sta zelim i moze li zumbul..user posted image naravno da mozeeee.obozavam cvece !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Iznenadjena
7.3.2015 21:03:16   
jess021
Ja bas volim iznenadjenja i mm to dooobroo zna. Uvek nadje neko uvrnuto mesto da sakrije poklon i obozavam cvece. Eto danas mi je kupio cvece za 8. mart da me iznenadi, jer zna da bi ga sutra ocekivala. Volim i ja njega da iznenadjujem, pa sam cesto u problemu gde, sta, kako.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Iznenadjena
9.3.2015 5:35:37   
acalukic
Razumeli ste temu i ako je delimicno greska u naslovu. Elem, ja se trudim da svoju suprugu iznenadim na razlicite nacine od toga da joj nesto kupim sto bi ona volela da ima, do toga da joj nesto i uradim.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pokloni bez povoda
27.12.2015 11:33:57   
kvazar
Ja svoju suprugu volim da iznenadim sa nekom dobrom knjigom,jer znam da voli knjige...a pošto ne bi bilo iznenađenje da joj tako nešto poklonim na rođendan ili 8. mart, ja joj poklanjam nekim sasvim običnim danima,kada to stvarno bude iznenađenjeuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.11.2020 9:32:12 >

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here