|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 16:12:58   
Verus
Pokrenuta Tashinom temom o push up donjem vesu za muskarce, setih se da vas pitam da li vi nosite push up grudnjake?  Ja imam jedan i nisam uopste uzivala u tome kolke mi je sise napraviouser posted image Valjda sam navikla da su  mi maleuser posted image   Sta vi kazete?  Jel volite ili ne?  Nosite ili ne?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 16:15:21   
Anoniman
Nosim. user posted image Imam jedan. Ostali nisu. 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 16:19:43   
Sneža
Ne nosim,ne volim kad su mi grudi toliko visoke da mogu skoro jezikom da ih liznemuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 16:22:03   
Verus
Sneznouser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 16:24:06   
Verus
Ja cu moje moci da liznem tek kada se istegle od dojenja pa budu ko bananeuser posted image onda cu lepo moci da ih push up pa ce svi misliti da su neke dobre kike, a one visuljeeeee
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ne nosim,ne volim kad su mi grudi toliko visoke da mogu skoro jezikom da ih liznemuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 17:37:55   
bebać
Nosim,svi su mi push up...i po kući,ja baš volim da je sve tip top..trudim se,uglavnom uspijevam!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 17:39:36   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ne nosim,ne volim kad su mi grudi toliko visoke da mogu skoro jezikom da ih liznemuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Hahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 19:24:21   
Ana RR
Imam jedan, ali ne nosim. Ja u stvari najviše volim kad sam bez brusa, volim majice koje se nose bez brusa, u kući NIKADA ne nosim brus, imam osećaj da me sputava.
Ja sam osoba koja čim uđe u kuću skida prstenje i brus, neverovatno, to mi ne smeta dok sam napolju ali čim uđem u kuću sve me steže!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 19:38:40   
Anoniman
Nosim, ali ne sad u trudnoci.Sad nosim obicni pamucni, da ga i ne osetim, nosim ga i kad spavam, ne mogu da podnesem da mi grudi dodiruju stomak, uzasno me to nervirauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 19:57:54   
Zoka81
Ma nosim i to kako, svi su mi sa push up, bez njega sam ko musko, sreca u njih inace bi bilo ruzno kad se skockam sredim a napred ravna ko daska... Nije lepo kad zena nema grudi, nista bez toga...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 20:06:21   
_anima
E to za grudi, da nije lijepo kad ih nema... Moj momak je meni rekao da su velike u push up, a ja nosim 85B.
TAko da sam se prebacila na pamucne... Inace, dijelim i ja misljenje da je ljepse kad ima grudi nego kad ih nema, al ukusi su razliciti...
Nisam se usudila da nosim maijicu bez grudnjaka... Strah me da se ne primijeti razlika u velicini... (lijeva mi je bobu manja)
Inace kakvu majicu je najbolje nositi da mi ne treba grudnjak?? Top?

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 20:59:57   
sneza24
Ja imam prirodni push-up.user posted image

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
9.5.2009 22:13:12   
Lu
Nosim!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 11:44:49   
afrodita
Ponekad nosim i dva odjednomuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 11:46:22   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ne nosim,ne volim kad su mi grudi toliko visoke da mogu skoro jezikom da ih liznemuser posted image


izmerila sam.user posted image fali mi 7 cm kada isplazim jezik
da ih dohvatim

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 11:59:07   
gracija
Obavezno ih nosim,jer godine su ucinile svojeuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 12:15:47   
Anoniman
Jel na push-up mislite na one tzv mega?user posted image
Ako da...onda nosim...i nosim samo takve....male su mi grudi...a ja nisam sitna...pa kad ih ne bih malo uvecala...ruzno bi izgledala razmera ....tj nisam ni izokola onih 90-60-90..... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 12:21:27   
Ana RR
Push up su uglavnom oni sa gelom, ili sa dodacima unutra. Ja nosim one klasične, sa žicom i malo debljom korpom, ali bez dodataka.
Pre neki dan sam kupovala veš i žena navalila da mi proda taj sa gelom, toliko me smorila da nisam na kraju ništa kupila u toj radnji!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 12:28:51   
Anoniman
Aha....nemam ja te sa gelom...samo onaj sa zicom i cvrstim korpama...a u neke koji su mi malo veci...moram staviti one male jastuchice....
Verujem da cu sad dobiti prekor....ali grudnjake kupujem kod kineza uglavnom....jer mi ionako zbog chestog pranja "odu" za nekoliko meseci....pa shto bih ih placala 1000 ako mogu 150 dinara....a ovako ih imam u svim bojama....i sharama....user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 12:36:27   
Ana RR
Ja nisam opterećena markama i kupujem uglavnom ono što mi se dopada i što mi dobro stoji.. kod kineza nisam nikad kupovala, čak ni na buvljaku, ne snalazim se na takvim mestima.. meni se od te gužve zavrti u glavi user posted image
Trebalo mi je dosta vremena da pronađem odgovarajući brus, i onda sam naišla na neke grčke i kupila ih u svim bojama, kreću se oko 20eura, ali već dugo ih nema. Što je najgore nisam se setila da ih potražim u grčkoj kad smo bili user posted image
Ali evo, neki od njih su stari već bogami 4 godine, i dalje su isti, nisu se ni pocepali, ni razvukli, korpe su iste, prezadovoljna sam!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 12:41:56   
Anoniman
Pa dobro...kod nas je buvljak je glavno mesto kupovine...ima svakakve robe...i ja uglavnom kupujem tamo....jer nemam para da kupujem u firmiranim buticima....gde je majica oko 2500 a pantalone ili suknja preko 5000....za te pare mogu kupiti nekoliko kombinacija na buvljaku....a neke stvari koje sam tamo kupila....imam vetj 5-6 godina (neke pantalone, majice, dzempere) .

Donji vesh....svakako chesto menjam kompletno...pa mi je onda jeftinije da se snabdem na buvljaku....nego u  woman secret npr user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 12:47:27   
Ana RR
Ma da, ne kupujem ni ja nešto što je preskupo, ponekad častim sebe.. Meni su nekako uvek stvari dugo trajale, imam patika i cipela koje sam kupila još pre 5,6 godina... Ali veš volim da kupim kvalitetan, i nosim samo pamučan veš. To mi je bitnije od cele garderobe, mislim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 12:54:19   
Anoniman
Pazi....kod kineza i na buvljaku ima svashta....al valjda sam u svoj muci....nauchila da kupim jeftino....a koliko toliko kvalitetno.... znachi i vesh koji kupujem...nije sintetika....jer ne mogu da je podnesem...gatjice ne kupujem tamo...mada imam par primeraka....ali uvek nosim dnevni ulozak...iz navike i higjene...pa nije bitno i da kupim neshto manje kvalitetno....user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 13:01:17   
Ana RR
Joj i ja godinama nosim dnevne uloške, bez njih kao da sam gola user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jel nosite push up grudnjake?
10.5.2009 13:01:26   
Dora
Odmah da ti Smeškice kažem, da znaš kako je ovde u Novom Sadu!
Butici skoro svi se snabdevaju:
1. kod kineza sa Novog Beograda (pa prodaju robu po deset puta većoj ceni) eto na primer Planet Sport i mogu se usuditi da kažem čak nešto malo i BN Bos i još mnogi drugi;
2. u Pančevu na buvljaku većina manjih butika, gde su cene duplo veće nego u Pančevu, pa opet ih ovde smatraju "jeftinim";
3. direktno iz Turske, to su oni ekskluzivni butici u koje ja i ne zalazim, a pogotovo na Spensu;
4. buvljak u Subotici.
Ima par butika sa imenom koji imaju svoju proizvodnju, koji takođe prodaju svašta, a tu su Teranova (majca 300 din. na sniženju, traje dva pranja ili majca 2ooo traje jednu sezonu), Zara- ima posebnu proizvodnju za naše tržište mnogo lošijeg kvaliteta a sa mnogo većim cenama nego na boljim tržištima, Mango- sranje u odnosu na cenu i ostalo...
Tako da to što se oblačiš na buvljaku ne znači da si lošije obučena nego da si jeftinije prošla :)))))))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here