|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako zastititi bebe od komaraca?
14.6.2010 14:22:05   
magnetic
Nigde ne mogu da nadjem ovu temu,a bas me zanima kako ste vi mamike zastitile svoje bebice od komaraca.
Nasa beba stize za mesec dana i svugde smo poceli da postavljamo mreze protiv komaraca,ali i pored toga se po neki provuce ili ga mi unesemo odecom.
Zapravo sta zelim da vas pitam,dali ste koristile onu Raid tecnost sto se stavlja u uticnice i koliko su one lose ili nisu lose za sobe u kojima se nalazi mala beba?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
14.6.2010 14:26:54   
caca81
U svakoj prostoriji imamo te električne Raidove (nisam primetila štetne posledice, svi se normalno ponašamo), a kad smo napolju mažem ih Autanom.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
14.6.2010 14:32:25   
SUPER MAMA
magnetic evo temu Rasterivaci komarac KLIK

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
14.6.2010 14:44:15   
magnetic
e to je to.....Hvala!

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
26.4.2015 12:29:22   
wivern
Zene sta da kupim za malisu protiv komaraca? Pre neki dan ga je ujeo komarac za celo na keju, sav se naduo jadnicak. MM koristi neke pecaroske kreme koje su nenormalno jake, to mi je jasno da bebac ne sme. Ali me zanima sta ste vi kupovale? Autan sam stavljala sestricima prosle godine pa su ih i pored njega izmasakrirali komarci na keju.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
26.4.2015 18:20:58   
milicicak
Wiv, ja sam mini bubu prskala Maprz sprejem i kupovala sam one narukvice protiv ujeda komaraca i krpelja, da me ubijes sad ne znam kako se zovu, na L neko prokleto...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
26.4.2015 18:23:50   
wivern
Sad sam guglala Lorist?
To mi zvuci odlicno, znaci bila si zadovoljna?
I samo jos da mi kazes gde da ih nadjem :)


< Poruku je uredio wivern -- 26.4.2015 18:25:35 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
26.4.2015 18:27:13   
milicicak
Hihi, nasla. Narukvica je LMX protiv komaraca i ostalh insekata. Ja ih kupovala u apotekama i Liliju. Jedna traje 4 nedelje. Ja sam joj ih vezivala oko noge. Mapez i to u kombinaciji i prosle godine je nijedan nije ujeo bas sam bila zadovoljna :)

< Poruku je uredio milicicak -- 26.4.2015 18:28:31 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
26.4.2015 18:28:34   
wivern
Odlicno, sad cu odmah copy-paste user posted image
Kupujem regularno u dm-lilly varijantama?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
26.4.2015 20:20:12   
veselicaa
Wiv ja sam mojoj Stasi koja je letnja beba koristila Chicco sprej,on moze od 0 meseci i bas je blag.Prskala sam joj po odeci,po kolicima a kada je bila u kratkim rukavima i pantalonicama prskala sam joj i nogice i rucice.Jedino se po licu maze tako sto prvo naprskas na svoju ruku a onda pazljivo namazes bebino lice,ali ne blizu ociju i oko usta.
Moj muz je kupio i neke kockice koje se lepe svuda,ja sam ih lepila po krevecu,nasem bracnom krevetu kada je tu S.spavala,po kolicima i one su bas super.One se prvo stisnu prstima a onda zalepe.Traju 24 sata i bas pomazu.
Nijednom je nije ujeo komarac a kako sada ima bas jaku reakciju na ujed,i dobro je sto je tako.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
27.4.2015 15:24:30   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: milicicak

Hihi, nasla. Narukvica je LMX protiv komaraca i ostalh insekata. Ja ih kupovala u apotekama i Liliju. Jedna traje 4 nedelje. Ja sam joj ih vezivala oko noge. Mapez i to u kombinaciji i prosle godine je nijedan nije ujeo bas sam bila zadovoljna :)


OOoo draga bas ti hvala sto si ovo podelila sa nama,meni ovo treba kao hleb user posted image a jel se secas kolko si ih placala?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
27.4.2015 18:01:03   
Mala Elena
Sad sam i ja guglala, hvala ti Milicicak draga!
Bibilib, oko 200 din po komadu pre dve godine... ako nije sada toliko ispravice me neko .. Inace, ja znam da su mnogi koristili chicco sprej i da su bili zadovoljni...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
27.4.2015 19:21:30   
Bibilib
Nije puno skupo samo ne znam da li je bolji sprej ili narukvice...mozda probamo i jedno i drugo..l.user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
27.4.2015 21:09:13   
milicicak
Mini buba bas burno reaguje na ujed komarca, odmah joj izadju plikovi koji ne spadaju danima. Prosle godine sam otkrila kombinaciju Mapez sprej i LMX narukvice, dakle naprskam sprej a narukvicu joj zakacim oko noge. Bili su nam najbolji drugari celo leto :) narukvice su bile oko 120-150 din a sprej negde oko 900-1000, ne mogu tacno da se set_im. I da, jedna narukvica joj je uvek visila kod uzglavlja :)

< Poruku je uredio milicicak -- 27.4.2015 21:11:56 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
28.4.2015 7:35:59   
mali_mis
Zar vec ima komaraca user posted image
Mi smo prosle godine koristili onu chicovu zujalicu, jeste da A. nije ujeo ni jedan, ali su mene pojeli, nisam bila u dometu zujalice user posted image
Mogla bih i ja da poslusam milicicak i kupim tonu tih narukvica.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
28.4.2015 11:02:23   
wivern
MM ima ih, malisica mi je ujeo pre neko vece. Sedeli smo u basti kafica, doduse blizu zemunskog keja ali svejedno.
Sve cu to da pokupujem, mene inace ne jedu, mm ima neke pecaroske kreme a za malog moram da se opskrbim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
30.4.2015 19:36:28   
marketing RR
U maju mesecu možete osvojiti MAPEZ protiv komaraca na RR user posted image , prijavite se KLIK

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
8.5.2015 23:36:38   
Jole84

IZVORNA PORUKA: veselica

Wiv ja sam mojoj Stasi koja je letnja beba koristila Chicco sprej,on moze od 0 meseci i bas je blag.Prskala sam joj po odeci,po kolicima a kada je bila u kratkim rukavima i pantalonicama prskala sam joj i nogice i rucice.Jedino se po licu maze tako sto prvo naprskas na svoju ruku a onda pazljivo namazes bebino lice,ali ne blizu ociju i oko usta.
Moj muz je kupio i neke kockice koje se lepe svuda,ja sam ih lepila po krevecu,nasem bracnom krevetu kada je tu S.spavala,po kolicima i one su bas super.One se prvo stisnu prstima a onda zalepe.Traju 24 sata i bas pomazu.
Nijednom je nije ujeo komarac a kako sada ima bas jaku reakciju na ujed,i dobro je sto je tako.


Kupila sam Chicco sprej, nadam se da je dobar kao što kažeš Veselice user posted image
samo, meni je ostavio fleke na kolicima user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
28.6.2015 13:52:03   
wivern

IZVORNA PORUKA: milicicak

Hihi, nasla. Narukvica je LMX protiv komaraca i ostalh insekata. Ja ih kupovala u apotekama i Liliju. Jedna traje 4 nedelje. Ja sam joj ih vezivala oko noge. Mapez i to u kombinaciji i prosle godine je nijedan nije ujeo bas sam bila zadovoljna :)


Nosila na more i zakacila za krevet ovu narukvicu. Ekstra je. Cula sam neke mamike na plazi da su se zalile da su deca sva izujedana od komaraca a mi uopste nismo imali problema. Od sada narukvicu svuda sa nama nosim.
I dobra je stvar ona mreza protiv buba i komaraca za kolica. To sam videla od Les, moze i da posluzi kao mala dodatna zastita od sunca user posted image
Nasla sam je u DM-u, u Aksi se vec rasprodala kad sma trazila.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
19.7.2015 22:56:46   
lesica
Narukvica, mreža za kolica user posted image i ono što je bitno a ima da se nađe u biljnim apotekama - citronela eterično ulje ( ovo je sastojak većine sprejeva koji su na toj nekoj biljnoj bazi)
I Mapez koji je odličan.

Isprobano i na velikom i na malom detetu posle ujeda - Cortinat, začas reši probleme, mada moji nisu alergični na ujede komaraca.

< Poruku je uredio lesica RR -- 19.7.2015 22:58:09 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
20.7.2015 7:22:36   
mali_mis
Narukvica je super stvar. Moja je okacena na kvaku od vrata sobe, krvopije ne ulaze. Druga je pokretna, ide svuda gde idemo i mi user posted image
Vidis ovo za citronela etericno ulje je super, moracu da pogledam. Volim etericna ulja.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
20.7.2015 8:17:31   
Trcosava
Ljudi koja vam je to narukvica? Ovde mi izbacuje neku jungle bla bla i kao za decu stariju od 6 godina.

Na bazi citronele je ova ovde

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
20.7.2015 8:34:56   
jocajaca
Kod nas u BL te narukvice kupujem u Konzumu jako su jeftine I traju 4 sedmice I stvarno djeluju.Mapez mi je isto odličan a sad sam otkrila super stvar pa ako negdje možete nabaviti super jer žena ima kozmatiku za sve tako I protiv ujeda komaraca a super je djelotvorno I miriši predivno ulje protiv ujeda komaraca

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
27.4.2019 12:02:50   
nata11
Lmx narukvica protiv komaraca nema oznaku za starost bebe. Od kog meseca ste koristili?Poslah mail pa videcu sta kazu. 



Da li je bolja varijanta sperej na kome je naznaceno 0+? 

_____________________________





(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako zastititi bebe od komaraca?
28.4.2019 15:21:10   
kamičak
Mreza na sve prozore u kuci, za napolje Autan i Mapez sprej.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here