|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakva vam je zaova ako je imate
30.5.2009 19:59:16   
božana
Za razliku od svekrve s kojom nisam na istim talasnim dužinama, zaova mi je super.A vaša?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.5.2009 20:04:49   
prase
Moja zaova je EXTRA!!! Volim je kao rođenu sestru, a mislim da i ona mene jako voli. Imamo visok nivo međusobnog razumevanja i poštovanja, što je bar u mom slučaju i temelj svake ljubavi... Pošto ima decu od 9 i 4 godine, ja je uvek gledam kao nekoga ko je super iskusan u svemu (mada je starija od mene kalendarski samo godinu i po dana), pa mi smešno kada mm kaže za nju nešto pežorativno... a onda se setim kako bi meni bilo smešno da se neko ugleda na mog burazera kojeg i dan danas smatram klincem i blentom user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.5.2009 20:15:25   
Sneža
Isto kao i svekrva,sjajna je žena,ima dve klinkice,čeka treću bebu,predaje engleski u školi,drži privatne časove posle radnog vremena,i sve stiže!!!Jedino što u njihovom društvu(nje i muža)nismo baš ono skroz opušteni kao što inače jesmo,prosto oni su veliki vernici,poste,idu u crkvu,ne psuju(a ja i mm ne puštamo psovke iz usta,znam da nije lepo i pristojno,ali prosto smo takvi oboje).

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.5.2009 20:37:32   
mihi
Moja zaova ima bolji odnos samnom nego sa svojim bratom mm. Kad god ima neku frku mene zove i sve mi ispriča. Proše godine je imala peh dobila je HELLP sindrom u VIII mesecu trudnoće i beba joj je umrla. Ja saama bila uz nju koliko sam mogla i hrabrila je sada je opet ohrabrujem da pokuša ponovo i ako ima 40 godina. Nadam se da će uspeti da dobije bebu i to joj iskreno želim.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.5.2009 20:48:48   
Anoniman
Moja zaova je mladja od mene 9 godina, i sad smo trudne u isto vreme. Ona treba da se porodi mesec dana posle meneuser posted image .
Postujemo se, da mi nije zaova verovatno se ne bi nikad druzile jer smo skroz razlicite, ali se ipak lepo slazemouser posted image .

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
30.5.2009 21:10:38   
Dora
mm ima dve sestre, jedna je starija i ima troje dece a druga mlađa od mene tri godine i nije udata. Sa obe sam u super odnosu i poštujem ih, mada iz nekog razloga ovu mlađu više volim, ne znam zašto. Nekako smo bliskije valjda, mada su obe daleko od mene što mi je žao. da su bliže, mislim da bismo se super družile jer kad smo zajedno uvek nam je super. user posted image
Bravo za zaoveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
31.5.2009 8:33:11   
barbara
moja zaova je mladja od mene dve godine!bolje se slazemo nas dve nego ona i mm!ali da mi nije zaova ne bih joj rekla ni dobar da,jer je dvolicna,tracara i mnogo laze!ali ja se ne petljam u njen zivot i ne dam da se bilo ko petlja u moj zivot!dam joj poneki savet kao rodjenoj sestri i to je to!ako mislim zlo njoj vratilo se meni!

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
31.5.2009 22:24:34   
afrodita
Moja zaova ima 33 godine zivi sa deckom
nema dece, voli jako moju decu i super se slazemo.
Imala je udes kolima i bila je jako povredjena
tako da je nismo ni prepoznali u bolnici, ali
kada sam ja dosla rekla je da je jedva cekala
samo da ja dodjem i niko vise joj ne treba.
Iz dana u dan sve vise se volimo.user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:15:37   
vodolija 82
moja zaova zivi u Italiji,tako da se extra slazemo,dolazi jednom godisnje i stvarno se super provedemo tih mjesec dana,a njena djeca me obozavaju,kao i ja njih naravno....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:21:34   
mamanp
Moja zaova je dobra osoba. Bolje smo funkcionisale dok se nije udala, a sad me mnogo nervira sto ne umije nista da uradi a da joj mama ne kaze. Kada se na mene baca drvlje i kamenje ona me uvijek brani i na mojoj je strani. Bolje se sa mnom slaze nego sa svojim bratom, a mojim muzem.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:23:28   
Anoniman
imam ... ok je zenska skroz

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:28:24   
Anoniman
Kako lepa tema. user posted image user posted image user posted image

A baš je to smešno što će sve te zaove nekome biti svekrve pa će se o njima verovatno pisati sve ono što piše i kod nas u temi o svekrvama. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:33:28   
vodolija 82
da,da,a i mi cemo sve valjda biti jednog dana svekrve,pa ko zna sta ce se o nama pisatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:34:43   
Anoniman
u najboljem slučaju biću zmijuga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:36:59   
Anoniman
Ma provaliću ja snajkin forum, pa kada se ulogujem kao trandža... user posted image

Evo, neću više. Zaista je tema prelepa, i šteta je da je pokvarimo ovim nepotrebnim komentarima.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 13:40:01   
marince1
Eeee blago vama,ja neznam kako da opisem moju zaovu!
Svi koji je poznaju (ne preterujem) kazu da je to najgora osoba koju su upoznali.
Necu da se secam sta mi je sve radila i da detaljisem,ne zelim da se nerviram.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 14:49:32   
sneza24
Nemam zaovu.user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 15:09:35   
gracija
IZVORNA PORUKA: sneza24

Nemam zaovu.user posted image

Srecniceuser posted image .
Ja imam zaovu i jos uvijek joj trazim adekvatan kauc,kao sto ste vi trazile u onoj temi "Kauc za svekrve"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 15:10:27   
Ana RR
Ni ja nemam zaovu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
1.6.2009 15:10:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 15:12:43   
gracija
I ja sam se pocela smijati kad sam vidjela naziv teme.Pomislih, da to ona nije provalila na RR,pa da vidi sta ja to mislim o njojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
1.6.2009 15:14:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 15:16:17   
gracija
Ma neka,bolje da zna sta joj se spremauser posted image .Ih da mi je kakav kauc u vidu rakete da je lansiram na mjesecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 16:31:06   
marince1
Kad smo kod namestaja,sad mi pade na pamet...ELEKTRICNA STOLICA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kakva vam je zaova ako je imate
1.6.2009 16:34:05   
marince1
Neznam gracija jesi li se salila ili si ozbiljna,ali sam ja provalila da moja cacka moj laptop kad nisam kuci!
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio marince -- 1.6.2009 16:35:21 >

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

selidba
VVVV

imamo 1 dete i planiramo i drugo (mozda i trece)... Yivimo u manjem stanu na super lokaciji i sad imamo mogucnost da uzmemo veci stan. Za koju opciju biste se u ovoj situaciji opredelile?

ne znam (14%)

Veci stan na periferiji (13%)

Kuca na periferiji (51%)

Veci stan bez lifta na super lokaciji ( mozda ce biti nezgodno zbog problema s kicmom i nosenja kolica) (14%)

Ostala bih u malom stanu i izdavala drugi (8%)


Ukupan broj glasova: 120

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here