|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko vremena do trudnoce
16.5.2020 10:12:16   
SMartaa
Posle koliko meseci ste ostali u drugom stanju, dali se to desilo odmah ili koliko vam je trebalo da zatrudnite?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koliko vremena do trudnoce
16.5.2020 13:43:17   
Maruska15
Prvi put odmah drugi mesec nakon jedne kutije klomifena. Drugi put 8 meseci nakon porodjaja.Sasvim ne planirano iz jednog odnosa za ceo mesec, na 7 dan ciklusa. Mislila sam da nisu plodni dani pa nismo pazili. A sada pokusavamo vec 6 meseci i jos uvek nista... Nadam se i iscekujem nestrpljivo.


(odgovor članu SMartaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko vremena do trudnoce
16.5.2020 16:31:29   
nata11


IZVORNA PORUKA: SMartaa

Posle koliko meseci ste ostali u drugom stanju, dali se to desilo odmah ili koliko vam je trebalo da zatrudnite?



10 godina 

_____________________________





(odgovor članu SMartaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko vremena do trudnoce
16.5.2020 16:54:32   
Maslacak15
2,5 godine za prvu. za drugu, trecu i cetvrtu trudnocu mnogo brze ali zato sto sam tacno saznala u cemu je bio problem kod prve. ja sam jedna od retkih da je precizno saznala u cemu je bio problem. imam granicni prolaktin koji kod mene ocigledno sprecava zacece. cim ga spustim zatrudnim bez problema....
ako je sve u redu i odnosi.su redovni, smatram da do trudnoce mora doci unutar pola godine. inace nije sve u redu.



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koliko vremena do trudnoce
16.5.2020 20:53:53   
Filadendronka

Nato, nisam znala za ovo. Drago mi je da si postala majka, duga je borba bila. 

IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: SMartaa

Posle koliko meseci ste ostali u drugom stanju, dali se to desilo odmah ili koliko vam je trebalo da zatrudnite?



10 godina 



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here