|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kosa i obrve kod beba
27.1.2010 15:52:36   
lola78
Zanima me kad bebi pocne da opada kosa i da raste nova? I da li bude uvijek svjetlija od one prve?

Mojoj bebi od dva mjeseca je vec pocela malo da opada, ali su joj trepavice naglo izrasle i obrve se malo poguscale. Da li se bebama kasnije i obrve prorijede kad i kosa, ili takve ostanu?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kosa i obrve kod beba
27.1.2010 18:01:30   
Anoniman
Zaista nisam toliko detaljna zagledala svaku dlačicu na svom detetu. user posted image

Ali kosica, mislim da nije nužno svetlija od prve kosice, niti prva kosica nužno opada.

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kosa i obrve kod beba
27.1.2010 23:40:37   
lola78
Nije to zagledanje, nego se primijeti kad gusca ili opada kosa, obrve, trepavice.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:26:27   
Anoniman
Pa, ja nisam primetila. user posted image

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:30:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: lola78

Da li se bebama kasnije i obrve prorijede kad i kosa, ili takve ostanu?

A kad se bebi prorijedi kosa,zar ne ide obrnuto,mislim da bude gušćauser posted image
A za obrve i trepavice tek nemam pojma,stvarnouser posted image

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:32:48   
Lu
Moj Roko se rodio proćelav sa velikim zaliscima i crnom kosom(nije ličio na sebe)  a obrve i trepavice su mu smeđe,nisam ga nikada šišala,mislim na nulu.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:35:14   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lola78

Mojoj bebi od dva mjeseca je vec pocela malo da opada, ali su joj trepavice naglo izrasle i obrve se malo poguscale. Da li se bebama kasnije i obrve prorijede kad i kosa, ili takve ostanu?


Obrve budu sve gušće i deblje vremenom:

user posted image




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:37:14   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:37:24   
Lu
Jao Eugi nije nam ovo trebalo user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:38:25   
eugenija
Rizikovala sam, ali mi je bilo presmešnouser posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.1.2010 9:46:04   
*Alexx*
Andreju je ono malo kose što je imao otpalo, i sad polaaaaaakoooooo raste nova. I opet je ćelav, kako god okreneš user posted image Trepavice su mu dugačke, na tatu, i one se nisu menjale, kao ni obrve.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kosa i obrve kod beba
29.1.2010 14:39:49   
Anoniman
Mojoj maleckoj se posvetljuje kosa, a na potiljku joj je od trljanja skroz opala, pa sad itpozadi izgleda kao neki starac... sve se nadam da ce uskoro to da joj se popuni, jer bas smesno izgleda i zacrveni joj se, koliko trlja taj deo, kad lezi na ledjima...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kosa i obrve kod beba
29.1.2010 14:51:35   
marince1
Moj bebac je rodjen sa povecim busenom na temenu user posted image
I samo tu je imao kose.
Sad mu je nikla nova,isto tamna svuda a ona se temens je porasla i izjednacila se sa siskama user posted image

Obrva i trepavice je dobio naknadno user posted image
I to je tatu posto je kod mene oskudacija i sa obrvama i sa trepavicam user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kosa i obrve kod beba
29.1.2010 14:54:05   
gina
Mojim klincima je opala sva kosa koju su imali po rođenju. U jednom trenutku su svi bili ćelavci mali, a sada su prava mala kosata čudovišta user posted image . Sin je nakon opadanja kosice sa kojim je rođen postao beo kao mali Švaba, a devojčice imaju istu boju kose kao pri rođenju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kosa i obrve kod beba
29.1.2010 15:39:50   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trinny

Mojoj maleckoj se posvetljuje kosa, a na potiljku joj je od trljanja skroz opala, pa sad itpozadi izgleda kao neki starac... sve se nadam da ce uskoro to da joj se popuni, jer bas smesno izgleda i zacrveni joj se, koliko trlja taj deo, kad lezi na ledjima...


Isto!!! user posted image Sad Andreju tu polaaakoooo raste kosa, pošto se okreće, pa dosta vremena provede na stomaku.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kosa i obrve kod beba
29.1.2010 17:19:42   
SUPER MAMA
E ovako posto je Monika rodzena sa bas bas crnom kosom a imala je i dosta kosekoju od prvog dana susimo fenom.Kod nas posle mesec i po dana primetila sam da kada joj skinem kapicu imala sam sta da vidim pocela joj da joj opada kosa i ja sam se uplasila zvala pedijatra i rekla jojh sta se desava, a ona meni nasmesila mi se i rekla mi je da je to sasvim normalno.Posle toga od one crne kosice u korenu su se pojavile plavu kosicu.
I sada od one crne crne kose nemamo nista sada smo svetlo smedzi i ako vako nastavi ispace plavusa i to prirodnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kosa i obrve kod beba
1.2.2010 10:47:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Trinny

Mojoj maleckoj se posvetljuje kosa, a na potiljku joj je od trljanja skroz opala, pa sad itpozadi izgleda kao neki starac... sve se nadam da ce uskoro to da joj se popuni, jer bas smesno izgleda i zacrveni joj se, koliko trlja taj deo, kad lezi na ledjima...


Isto!!! user posted image Sad Andreju tu polaaakoooo raste kosa, pošto se okreće, pa dosta vremena provede na stomaku.



uh, blago tebi, moja malecka samo dosta vezba na stomaku, alu ne ume da zaspi na stomaku, navikla je iskljucivo na ledjima... i zato muku mucim sa tom kosicom pozadi! u snu stalno trlja glavicu od podlogu, pa nikako da izraste nova kosa! grrrr user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kosa i obrve kod beba
1.2.2010 10:49:21   
*Alexx*
Ma neka je, izrašće user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kosa i obrve kod beba
1.2.2010 11:12:26   
Anoniman
Ma oce, ja sam malo nestrpljiva... sve imam utisak da ce tako ostati, iako joj vec nova kosica i raste... 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kosa i obrve kod beba
26.2.2010 11:08:56   
cici78
Mom bebanu je opala kosica i porasla nova kao trava posle kise, mekana, sva na jurisuser posted image  Ali pre nekoliko dana sam primetila da mu je opao jedan deo kose iza uha (desnog)...kao na pr.velicina jajeta...to je pocelo da me brine jer na tom delu ne spava, tj.tim delom glave on nesto posebno je dodiruje krevet pa da bih mogla da se utesim da mu je opala od trljanja o podlogu. I kako da mu je opala samo ta stranauser posted image  Tu mu je ostala samo po koja dlacica inace skoro da na tom mestu nema nista. Da neko nije imao slicnu situaciju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kosa i obrve kod beba
23.4.2010 19:04:16   
Mishica 77
Našoj Isidori je kosica počela da opada sa mesec dana. Mislila sam da je rano. Bilo mi je žao što je tako brzo oćelavila. Ali onako napred, muški... kao neki čika. user posted image Ja se zezam da mi liči na Džona Malkoviča, onako sa plavim okicama i belim tenom. user posted image Ali raste nam već nova, fina.
Obrve i trepavice je odmah imala samo su trepavice bile jako povijene na gore, kao da je stavljala viklere pa su se polako odmotavale
i sada se duuuugačkeeeee. Prelepe. Ljubi je mama.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.9.2014 18:51:56   
dunja RR
Ja još ne češljam/četkam S. On ima malo kose, ne znam da li sam trebala da počnem da ga češljam/četkam, sve se plašim zbog fontanele. Kosica mu je sama od sebe složena i uredna. Rekla bih da temenjaču nismo imali. Imamo i češalj i četkicu. Da li da počnem?

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.9.2014 18:54:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.9.2014 19:38:20   
Olga75
cesljaj bre dete da ti ne bude cupav user posted image
ja sam cetkom onom mekom cesljala kosicu
a super sto nije bilo temenjace user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.9.2014 19:48:49   
dunja RR
Olži, nije čupav, složena mu je kosica. Da li sa četkom ili češljićem? Jel smem preko fontanele?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kosa i obrve kod beba
28.9.2014 19:54:35   
Olga75
ako ima temenjace onda cesljem a ako mena onda cetkom , smes i preko fontanele , pa neces pritiskati , samo onako blago kroz kosicu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here