|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:05:18   
Verus
Koje su vam metode uklanjanja?  Da li vam se cini da je jedna bolja od druge?  Brijanje, depilacija, kreme?

Mozda je ovo druga tema....

Da vas cujem: koje su najbolje metode po vasem licnom iskustvu? 
Kako se nosite sa problemom uraslih dlacica (na intimnim delovima tela)?
Da li postoje kreme ili preparati koji se nanose pre ili posle brijanja da sprece/ublaze bubuljice, urastanje dlaka?

I sve drugo sto vam pada na pamet....


< Poruku je uredio Verus RR -- 27.7.2009 0:07:38 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:05:53   
Verus
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ja isto tako volim sve obrijano bez dlacica jer u suprotnom primeru sam nerovzna. Neznam gde sam jos kao 16 godisna devojka procitala da se tu skuplja sve i svasta i od tada brijem se svake nedelje. Ali ako ima neka neki dobar savet sta posle toga jer se meni stalno prave bubuljice

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:06:35   
Verus

"Svesti citav svemir samo u jednu osobu - to je ljubav!"
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja redovno sve a mm nekad sve,pa onda neko vreme ne dira tj. dok deluje podsisano i tako u krug!
Volim sve golo!
Koristim brijac ali bih pokusala i sa kremom posto mi se iritira koza od cestog drapanja brijacem!A depilaciju se ne bih usudila!


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:09:39   
Verus
Citala sam da je ulje cajnog drveta (Tea Tree Oil), veoma dobro za dezinfekciju, jer ima prirodna antifungalna i antibakterijska dejstva.  Miris je poprilicno jak, pa je to nekako jedini problem...

Nanosenje pudera PRE depilacije pomaze da se vosak zakaci samo za dlacice a ne za kozu, to automatski sprecava iritaciju. 

Sto se tice krema...ne vidim da se prave one samo za intimne delove a trebalo bi....sve uglavnom upozravaju da se ne koriste na bradavicama, analnim i vaginalnim delovima....verovatno zbog opekotina. Mislim da je OK ako se STRIKTNO pridrzava duzine vremena-znaci ne duze od nekih 5 minuta....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:12:07   
Delijagirl
Ja zaista koristim samo onaj obicni stari brijac dobro nije bas dobri stari koristim Nabudzeni venus :P
Nekako se tripujem od tih krema za brijanje jer su pune hemije pa da bas to stavljam blizu intimnih delova nije mi zaista, a na nogama ih ne koristim zbog tetovaza a i smrde ubi boze.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:15:24   
Verus
Hm, da i ja se malo bojim tih krema...mada je lu pisala u drugoj temi da ih i ona dugo koristi i da je OK...ne znam....

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:20:37   
2002m
Dosta brijanjauser posted image user posted image user posted image idem da spavam.Laku noc i evo vam jedanuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 0:32:11   
Verus
user posted image  laku noc 2002~~~

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 9:33:36   
Jeca*
Ja sam negde vec pisala (probucajte po forumu) da sam onim veet sprejem (pena) istopila boju na drvenim vratima u kupatilu user posted image  toliko o hemiji!!!
ja iskljucivo depilaciju hladnim voskom u kozm. salonu i ponekad upotrebim aparat za depilaciju koji imam kod kuce. Ispod pazuha iskljucivo brijacem, nikada se nisam usudila to da depiliram, zbog zlezda. SVe ostalo čupam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 10:49:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ali ako ima neka neki dobar savet sta posle toga jer se meni stalno prave bubuljice


Meni isto izlaze, na preponama.

Ima jedna krema, ali sam je ja davno kupila, ne znam ni da li još postoji. Inače na njoj piše da je za opekotine. Meni je mmama kupila, obe smo koristile prvo jednu, pa je te nestalo, pa je zamena bila ova koju koristim. U pitanju je Sanaderm.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 10:53:15   
Delijagirl
Pogledacu malo mada sam od negdje cula da je extra bepanthen plus ali to nemogu da nadjem u srbiji samo obican pa kad mi neko dodje iz sloveniji ili kad ja idem da narucim ili kupim. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 11:05:40   
afrodita
Koristim samo ovaj brijac. Nikad mi nije izisla
ni jedna bubuljica.

user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 11:12:34   
Lu
Mnogi proiizvođači depilacijskih krema i voskova imaju i losione poslije depilacije,obično poslije voska da se koža ne bi iritirala.
Što se tiče kemije u kremama,naravno da postoji kao i u skoro svim kozmetičkim preparatima,pa stoga tko je alergičan na pojedini sastojak ili se  jednostavno plaši ,ne treba da koristi takve proizvode.
Na svakoj dep.kremi piše da se napravi test na podlaktici,ukoliko se pojavi crvenilo odmah oprati i ne koristiti istu!

Ja kremu koristim odkad mi rastu dlačice(probavala sam i sve drugo),sad mi je 33 godine,nemam nikakvih nuspojava,naravno da pazim da mi krema ne ode na sluzokožu.

Voljela bi uraditi depilaciju voskom jer traje mnogo duže,ali pošto mi je prag boli ravan nuli ništa od toga.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 13:17:29   
Anoniman
Uf...metode... ja imam nameru da odem na depilaciju voskom...ili da je isprobam u svojoj reziji...al neznam kako... user posted image

Inache...noge i pazuh depiliram epilatorom...a intimnu bikini zonu samo brijachem...i to zillete fusion (mushki)...koristila sam nekad kreme za depilaciju...al to mi josh krace traje nego brijanje...a treba mi vishe vremena...pa mi je lakshe brijachem...user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
27.7.2009 13:37:11   
gagana83
Noge sredjujem Rowenta depilatorom,sto bi rekla moja kuma mucilicom, a pazuh i prepone obicnim brijacem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 10:44:01   
Rina
Vec sam negde o tome pisala...hladne veet trake su zakon za skidanje intimnih dlacica ako zelite same,treba jednostavno malo spretnosti i eventualno ogledalo ...Prvi put je pakao ali svaki sledeci se ne moze ni uporediti,glatko i po mesec dana... i bez iritacija.Moramo malo da pretrpimo bol da bi bile lepe user posted image

user posted image

Noge i ostali delovi tela :



user posted image
user posted image



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 13:47:23   
Didy
Sestra  mi je kozmetičarka, pa sam u njenim rukama od 7. razreda osnovne škole (dobrih 15 godina). Depilacija toplim voskom, jer imam toliko jake dlake da ih hladan ne počupa ni iz sto ponavljanja, gore pomenute trake ne skinu ni dlačicu, ako se obrijem uveče, ujutro mogu opet... Sestra kaže da sam nekad bila pravo malo majmunče, sad sam ipak malo manje majmunče, ali i dalje se patimo i ona i ja (za moju depilaciju uvek ostavi duplo više vremena i duplo više voska nego u "redovnim" slučajevima). I kreme za depilaciju sam koristila, ali ni to mi nije baš delotvorno, pa sam odustala.

Dosta mi urastaju, ali praktikujem da se obrijem uvek jednom posle depilacije, čisto da malo počupam te urasle. Nekad kad imam vremena i živaca, povadim ih medicinskom iglom, pa obrijem i onda mi depilacija sve skine.

I onaj mali depilator imam odavno, ali ga više ne koristim, jer od njega urastaju užas jedan. Ponekad se samo malo uredim kad počnu posle depilacije da rastu, ali to je jednom u pola godine.

Depiliram cele noge, nausnice, od pre par godina i cele ruke, bikini zonu koliko izdržim, jednom sam htela sve, ali nisam izdržala, od brijanja mi se upali i iziritira koža (jedino me je mm dobrovoljno obrijao pre porođaja skroz da me tamo ne bi kasapili, pa su ga medicinske sestre sa pripreme pohvalile, onda se nudio svima poznatima kad im se termin približiuser posted image ).

Ispod pazuha isključivo brijem.

Za mene nema pravog recepta, jer je sve kratkotrajno. Najradije bih se umočila u vosak cela svakog dana... Toliko se trudim, a imam osećaj da je sve uzalud, jer mi dlake nenormalno brzo rastu. Sad sam već naučila da ih ne primećujem toliko...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 17:40:05   
Verus
Rina, mozda je glupo pitanje, ali ajde tema je ipak ta: da li sama sebi uspes da izdepiliras i skroz "dole"?  Znaci oko usana, ulaza u ...hu hu?  Ja sam jednom probala i joooj nisam uspela!  A opet, brijala sam dosta pa su tu dole i jace...na preponaam skoro i nemam dlake jer depiliram voskom (toplim ili hladnim), od svoje 15-te..

Ajde ako ti nije zlo, opisi mi kako ti to obavis (ono noga na lavabo, kako povuces traku da je dovoljno paralelna telu itd...).

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 17:49:28   
Lilly*
Joj moja je koža toliko osetljiva da stvarno već šizim od nje! Obrijati noge mogu jednom, sledeći put kroz dan-dva-tri sve se naprave ranice, poskidaju se valjda one sitne krastice od prvog brijanja i peče užas! Kremu za depilaciju koristim za prepone pošto one ne trpe ni jedan drugi vid skidanja dlakica user posted image
Noge depiliram malim Philips depilatorom, to mi se pokazala kao najbolja varijanta, mada i od njega mi se znaju upaliti dlačice a i urastaju, ali mnogo manje nego posle drugih vidova njihovog uklanjanja. Da poludiš user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 18:20:37   
Rina
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Rina, mozda je glupo pitanje, ali ajde tema je ipak ta: da li sama sebi uspes da izdepiliras i skroz "dole"?  Znaci oko usana, ulaza u ...hu hu?  Ja sam jednom probala i joooj nisam uspela!  A opet, brijala sam dosta pa su tu dole i jace...na preponaam skoro i nemam dlake jer depiliram voskom (toplim ili hladnim), od svoje 15-te..

Ajde ako ti nije zlo, opisi mi kako ti to obavis (ono noga na lavabo, kako povuces traku da je dovoljno paralelna telu itd...).

Da,uspem sada sve da skinem skroz dakle...I ja sam ranije uvek brijala i uzasno su jake bile ...onda sam probala jednom nije uspelo sve a oci ispadaju user posted image Pa par puta obrijem dok skupim hrabrosti za ponovo i onda tako jos par puta...dok se fino proredilo...Tako jednom sela i resila ih se skroz ,e kao sto rekoh posle je svaki sledeci put smesan u odnosu na prvi put kad ih izvadis iz korena...
E a postupak ovako: sednem na pod naslonjena na zid i podmestim jastuk iza ledja,rasirim noge,stavim veliko ogledalo ispred (to radim sada sa velikim stomakom ali korisno je i inace jer treba jasno da vidis  smer rasta dlacica...dakle zalepis onda traku u smeru rasta drzis par sekundi i onda brzim pokretom odlepis ali suprotno od smera rasta dlacica... onda malo vristis user posted image I to je to user posted image



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 18:26:03   
Rina
Zaboravih da dopisem: Don't try this at home user posted image user posted image user posted image
Salim se ,stvarno ne znam,zavisi od tipa koze ...za ekstra osetljivu kozu ne preporucujem...ko zna sta mozes napraviti ,najbolje otici kod profesionalaca... nego eto kad se ja ne mogu smiriti dok nesto ne postignem sta sam utuvila sebi u glavu user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 21:54:50   
sneza24
IZVORNA PORUKA: afrodita

Koristim samo ovaj brijac. Nikad mi nije izisla
ni jedna bubuljica.

user posted image

user posted image user posted image


I ja isto koristim taj.Cak i mm koristi jer sa njim se nikada ne posece.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 22:09:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: Rina

Vec sam negde o tome pisala...hladne veet trake su zakon za skidanje intimnih dlacica

user posted image  



Ja probala ove trakice na svim djelovima tijela, ma nisu mi skinule ni jednu jedinu dlakicu,sasvim se jednostavno odlijepile sa ruke i noge kao da sam namazala kremom,jel to znači da meni treba vrući vosakuser posted image

Imam kupljeno i touser posted image  sve mislim da ću skupiti hrabrosti ali čisto sumnjamuser posted image

Još me nešto muči...sa voskom se skidaju malo duže dlakice(tako kaže moja kozm.,pa onda kako ih ukloniti kada samo malo porastu ili moramo uvijek čekati da BAŠ narastuuser posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 22:30:36   
dunja RR
sa voskom moras cekati da narastu.....recimo da ih ne diras 21-22 dana, ja ih pustim 30 da bas porastu, ali ionako imam slabe pa se slabo i vide

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Najbolje metode uklanjanja dlacica...
28.7.2009 22:38:37   
Rina
Uh ne znam ja se sa vrucim ne bih zezala sama...razmisljala sam o laserskom skidanju...trajno :))) ...Jednog dana kad ne budem znala sta cu sa parama user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here