|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nosim nisko, jel to problem?
16.2.2009 23:39:21   
Anoniman
Jedna moja poznanica je trudna. Nosi nisko, pa pošto zna da sam ja nosila isto nisko, pitala me je da li je to problem.

Kod mene nije bio. Sem što sam češće piškila, nije bilo problema. U 6-7 mesecu sam bila otvorena 2 prsta, na tome je i ostalo do kraja. Nisam nosila pojas, nisam morala da mirujem, nisam imala kontrakcije. 

Ostala iskustva?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
16.2.2009 23:45:55   
sani
kod mene je druga trudnoca bila nisko, ali ja nisam imala problema: nisam nosila pojas, nisam cesto isla u WC, nisam bila otvorena, nisam mirovala cak sam radila do 3.12. a termin mi bio 13.12., a i nisam imala kontrakcije i stalno sam bila u pokretu i nabrijana 100 na sat

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
17.2.2009 10:14:38   
eugenija
Ja imam neki osećaj da nosim nisko, ali nije mi još rečeno... idem danas na redovan pregled, pa ćemo videti.
Iz iskustava nekih trudnica oko mene, mogu reći da to ne bi trebao biti problem, sve dok se trudnica oseća dobro. U suštini sve mi imamo neki unutrašnji instinkt da je sve ok sa nama i sa bebom, iako tako ne izgledamo pod navalom panikeuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
17.2.2009 10:21:18   
Jacaca
Sada cu ja nesto smesno da vam ispricam, nosila sam nisko i pocela da se otvaram, dr. je hteo serklaz da mi radi, ali sam ja to resila posto sam se jako plasila serklaza, dubela sam na glavi noc pre UZ, sutradan je bilo sve u redu, cak je dr. pitao, koja budala vam je rekla da treba serklaz, a ta budala je bio on cetiri dana ranije. Inace posle toga nisam ni imala onaj uzasni pritisak na besiku, meni je bas pomoglo, a ne moze da steti.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
17.2.2009 10:25:06   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Jacaca

dubela sam na glavi noc pre UZuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cak je dr. pitao, koja budala vam je rekla da treba serklaz, a ta budala je bio on cetiri dana ranije. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hahahahahahahahahaha!! Bravo Jacaco! Joj, hihihihiihiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
17.2.2009 10:25:50   
Anoniman
user posted image  Stvarno si blesava. A ja izgleda nisam u toku, ti već imaš dece?

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
17.2.2009 12:41:23   
mamica salamica
Slatko sam se nasmejalauser posted image user posted image user posted image !!!!!
Iskreno mislim da nema nikakve veye da li nosis visoko ili nisko....to je opet jedna od individualnih karakteristika trudnoce...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.11.2009 8:07:47   
Shishica
A ima li veze sa tim hoce li porodjaj biti laksi user posted image

(odgovor članu mamica salamica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 12:03:41   
Anck Su Nmaun
Mozda jednoo glupo pitanje...doktori mi nisu nista rekli...ali me interesuje kako znate da li nosite nisko...i kad se to sazna?

Citala sam negde da kad stane citava saka ispod grudi onda je nisko...ali to se moze onda reci tek za 8-9 mesec kad je veliki stomak?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:12:00   
Verus
anck, nisam sigurna da se moze meriti tako...sakom-pitaj dr. na sledecem pregledu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:13:12   
Anck Su Nmaun
Pitam jer osetim da me najvise  nisko suta, a stomak mi nije jako nisko... pa nemam pojma !

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:18:30   
Nensi*
Meni je dr na proslom pregledu rekla da nosim nisko,i da moram da mirujem,ali vise zbog kontrakcija i zbog bolova...
Nije mi spominjala pojas...
I da,bas cesto idem u wc...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:22:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pitam jer osetim da me najvise  nisko suta, a stomak mi nije jako nisko... pa nemam pojma !


I ja nosim nisko a provalila sam i pre DR jer sam udarce osecala jako nisko...odmah iznad "ribice" da izvinete na smesnom izrazu.
Kupila pojas, nosim ga ponekad, kad idem da setam i to...

Ma sve je to ok.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:25:44   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pitam jer osetim da me najvise  nisko suta, a stomak mi nije jako nisko... pa nemam pojma !


I ja nosim nisko a provalila sam i pre DR jer sam udarce osecala jako nisko...odmah iznad "ribice" da izvinete na smesnom izrazu.
Kupila pojas, nosim ga ponekad, kad idem da setam i to...

Ma sve je to ok.



A kad treba da se pocne sa tim pojasom? Ja sam juce usla u 17 nedelju,niko mi nije spomenuo pojas,pa ne znam da nije mozda rano user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:27:55   
buhla
i ja sam do skoro bebu osecala dole nisko i dr mi je rekla da je beba nisko, ali mi se cini u poslednje vreme da se popeo, jer ga sad osecam bas po sredini stomaka i ne boli me vise stomak, a i ne idem vise toliko u wc. desi mi se da ni jednom ne odem u wc u toku noci, a do skoro sam isla po 5 puta minimum.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:34:51   
Anoniman
Ista prica Buhla...Sada je osecam na sredini stomaka...

Nensi, za pojas nema rano ili kasno, to je jednostavno pomagac za stomak..
Ja sam pocela pre mesec i po dana, znaci...bila sam koja? 23. nedelja?

To su samo gace sa nastavkom preko stomaka...to ne steze stomak (ne sme da steze) nego ga ni ne osecas...
Ja ga stavim kad idem  u setnju i moram da priznam u poslednje vreme ga ni ne nosim.

Mogu da se slikam u njemu ili da ga slikam pa da vidis kako to izgleda...

Sasvim OK stvar...pomaze da stomak stoji cvrsce ali ga ne steze..kao carape kad bi digla do grudi..

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:38:15   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: OTI



Mogu da se slikam u njemu ili da ga slikam pa da vidis kako to izgleda...



Moze user posted image da vidim kako to izgleda...
A jel ima po brojevima? Pretpostavljam da kako stomak vise raste treba ti vece...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 15:53:51   
anajid
Ja imam nekoliko takvih gaca,obicne pamucne ali lice na to sto si Oti napisala.Hahahaha!Bas su udobne i sad mi tople u ove hladne dane!Kupila sam ih u butiku za trudnice
Meni su sad udobnije nego te plitke,A do skoro sam nosila plitke.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 16:40:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: OTI



Mogu da se slikam u njemu ili da ga slikam pa da vidis kako to izgleda...



Moze user posted image da vidim kako to izgleda...
A jel ima po brojevima? Pretpostavljam da kako stomak vise raste treba ti vece...


Ima po brojevima...i treba da kupis neke da mozes da ih nosis i dalje kad poraste stomak da te ne stezu...
Meni su super..kad ih nosim zimi cela ledja su mi pokrivena i nema zime...

Anajid, mislim da je to to...
Nensi, slikam sutra i postavljam...

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
23.12.2009 17:43:51   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: OTI


Nensi, slikam sutra i postavljam...



Vazi,postavi ovde da ne lutam po temama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 9:47:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: OTI


Nensi, slikam sutra i postavljam...



Vazi,postavi ovde da ne lutam po temama user posted image


evo slika...ovo je moj pojas...evo danas cu da ga nosim jer idem u setnju..kazem ti nensi nikad nije kasno ni rano nego molim te obrati paznju na velicinu - kad poraste stomak da ti bude ok
meni je muz uzeo L velicinu a ja sam visoka 173
user posted image
user posted image


(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 9:58:58   
buhla
OTI, a na nogavicama, jel ima lufta, mislim da ne steže? ja isto mislim da kupim, ali mi samo da se taj donji deo ne useca, ja baš imam jake kukove user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:37:48   
Nensi*
OTI hvala puno user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:40:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

OTI, a na nogavicama, jel ima lufta, mislim da ne steže? ja isto mislim da kupim, ali mi samo da se taj donji deo ne useca, ja baš imam jake kukove user posted image


nemas sigurno kukove kao ja...moji su ihahaj i ne steze me...Rastegljiv je ceo.
Samo pogodite broj, konsultujte se sa apotekarom

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nosim nisko, jel to problem?
24.12.2009 11:45:37   
LillyT
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: buhla

OTI, a na nogavicama, jel ima lufta, mislim da ne steže? ja isto mislim da kupim, ali mi samo da se taj donji deo ne useca, ja baš imam jake kukove user posted image


nemas sigurno kukove kao ja...moji su ihahaj i ne steze me...Rastegljiv je ceo.
Samo pogodite broj, konsultujte se sa apotekarom



Ovde ja imam najvece kukove i tacka!!! Elem, da li postoji XL?


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here