|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PETICIJA za međunarodno usvajanje - Intervju...
26.7.2010 17:43:35   
Tatamata
Intervju: Janja Batič alias Agnes77

Tokom prilično dugog postupka usvajanja dete ne raste u stomaku, ali ipak raste u srcu! Agnes77 je sa suprugom u postupku usvajanja dve romske devojčice iz Makedonije i njena duga borba je izazvala velike simpatije i podršku Ringeraja zajednice

pročitajte intervju...

< Poruku je uredio guppy RR -- 3.8.2010 10:45:37 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
26.7.2010 18:18:02   
lanajelena
Agness svaka cast user posted image ....devojcice ce sa tobom uzivati

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
26.7.2010 21:19:41   
Lu
Majko Janjo  svaka ti čast, to se zove ljubavuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 19:03:22   
agnes77
Dragi prijatelji na Ringeraja.rs puno fala za vašu podrškuuser posted image  nakon dugog čekanja na komisiju, konačno smo ju dočekali ali još uvjek ne mogu da verujem, komisija nas je odbila user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 19:13:59   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu agnes77)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 19:19:10   
lanajelena
kako je to moguce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 19:36:45   
agnes77
izgleda da je sve moguče ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 19:39:28   
lanajelena
bas mi je zao...a bilo mi je toliko drago zbog tebe...da li postoje sanse da usvojite neko drugo dete?

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 21:33:32   
agnes77
IZVORNA PORUKA: lanajelena

bas mi je zao...a bilo mi je toliko drago zbog tebe...da li postoje sanse da usvojite neko drugo dete?



mislim da ne, pošto je u pitanju komisija i kako da kažem, sad več znam, da oni nešto su očekivali ali nisu dobili ... i tako je mišljenje prijateljic sa rr.mk, kao u mk je javna tajna da se deca ne posvajaju nego prodavajuuser posted image user posted image user posted image  u tom slučaju nikada ne dobijemo djece ... pošto za djevočice koje smo očikevali nema interesa, oni su nam kazali, da nemaju za njih drugih roditelja, na kraju one če završiti na ulici ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 21:35:16   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: agnes77

IZVORNA PORUKA: lanajelena

bas mi je zao...a bilo mi je toliko drago zbog tebe...da li postoje sanse da usvojite neko drugo dete?



mislim da ne, pošto je u pitanju komisija i kako da kažem, sad več znam, da oni nešto su očekivali ali nisu dobili ... i tako je mišljenje prijateljic sa rr.mk, kao u mk je javna tajna da se deca ne posvajaju nego prodavajuuser posted image user posted image user posted image  u tom slučaju nikada ne dobijemo djece ... pošto za djevočice koje smo očikevali nema interesa, oni su nam kazali, da nemaju za njih drugih roditelja, na kraju one če završiti na ulici ...user posted image user posted image user posted image


a da li su vam rekli zašto ste odbijeni?

zar nije bolje da budu sa vama nego na ulici, o svašta......
user posted image

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 21:37:23   
Lu
Pa ne mogu da vjerujem, jesu vam bar dali nekakvo objašnjenje?
Mada je očito šta žele ali šta im je bio izgovoruser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 21:39:05   
*Alexx*
Agnes77, mnogo mi je žao user posted image Jadna ta deca... Tuga Božija... user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 21:57:24   
agnes77
Prvo su nas dodjelili na jedan centar koji nas je posle toga premestio na drugčiji centar za socijalen rad, taj centar uradio je predlog da mi posvojimo djevojčice (mi smo u moldbi napisali da bi posvojlili više ode jedno dete pošto znamo, da više ljudi žele jedno maleno i oni koji su brače i sestre imaju manje šans da dobije roditelje) i zatim stavili su taj predlog na ministerstvo. Tamo se je sve zaustavilo za 3 mesece i puno so lagali da kao nema komisije. Ali komisija je čitavo vreme radila, I sad konačno mi smo došli na red i on nas odbili i kazali, da trebamo da budemo na onom prvom centru ... ali nismo se mi sami premestili, to nije ni moguče, to je uradio centar ...

Nije njim bitno što če se dogoditi sa djevojčicama ... pošto one si stare dve godine i nekoliko meseci, one su romske djevojčice i nemaju baš puno šansi, da dobijo roditelje u mk.
Ahhh, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 22:00:38   
Lu
 
Tako plemenit čin pun ljubavi, a oni zagorčavaju život i vama i djevojčicamauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 22:00:47   
Ana RR
Ne mogu da verujem.. jako mi je žao agnes..user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
27.7.2010 22:02:01   
Ana RR
Svesno su uništili šansu za normalan život tim mališanima.. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 1:23:24   
Tatamata
Draga Agnes77 user posted image

Nadine i ja smo gledajući slike vaše dečje sobice dobili želju da i mi napravimo tako divno, toplo mesto koje odiše ljubavlju za našu Anu. Hvala vam na tome! user posted image

Malo je reći da je strašno to što državni organi rade tim nedužnim devojčicama i vama. user posted image

Siguran sam da će samo što je moguće jači medijski pritisak koji priprema građanska javnost Makedonije i RR.mk omogućiti da se nečovečna odluka promeni. Drage Ringerajke, pročitajte više o tome i priključite se! I srpska RR mora da pomogne jer se plašim da bi slučaj slično zaglavio i kod nas... user posted image

Nadam se da će ovaj slučaj omogućiti da počne da se rešava pitanje nečega što liči na, od države tolerisanu trgovinu decom.

Ova bajka zaslužuje srećan kraj jer ove devojčice zaslužuju srećno detinjstvo!


< Poruku je uredio Tatamata -- 28.7.2010 1:25:23 >

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 11:47:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: agnes77

IZVORNA PORUKA: lanajelena

bas mi je zao...a bilo mi je toliko drago zbog tebe...da li postoje sanse da usvojite neko drugo dete?



mislim da ne, pošto je u pitanju komisija i kako da kažem, sad več znam, da oni nešto su očekivali ali nisu dobili ... i tako je mišljenje prijateljic sa rr.mk, kao u mk je javna tajna da se deca ne posvajaju nego prodavajuuser posted image user posted image user posted image  u tom slučaju nikada ne dobijemo djece ... pošto za djevočice koje smo očikevali nema interesa, oni su nam kazali, da nemaju za njih drugih roditelja, na kraju one če završiti na ulici ...user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja ne mogu da verujem....

(odgovor članu agnes77)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 23:02:44   
dunja RR
Od večeras ćemo biti na Balkanu jedna velika RR...
SVE RR će se udružiti i pisati peticiju tom Ministarstvu...


Dakle i RR.ba i RR.mk i RR.rs i RR.hr i RR.net kao i miobambino.it svi idemo u borbu protiv birokratije... Pobedićemo!

Prva dajem potpis na rr.rs, ajmo devojke, u borbu protiv nepravdeuser posted image
1.dunja RR

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.7.2010 23:06:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 23:03:50   
Anoniman
user posted image

2. MiljanaM

< Poruku je uredio miljanaM -- 28.7.2010 23:04:09 >

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 23:07:47   
dunja RR
ajmo devojke, na slovenačkoj RR su brzo skupili 124 potpisa već, pogledajte:

http://www.ringaraja.net/forum/m_5271390/mpage_8/key_/tm.htm

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 23:09:09   
Anoniman
3. Smeshkica

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 23:09:22   
anuksunamun
3.Milicauser posted image user posted image ...e ne mogu da verujem sta rade....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 23:11:39   
eni26
4.Ena

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Međunarodno usvajanje - Intervju: Janja ...
28.7.2010 23:21:57   
Nensi*
5.Nena

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here