|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pizza pekač
2.7.2011 20:34:08   
bokicans
Da li ga imate?Šta spremate u njemu?user posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 2.7.2011 20:35:09 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 20:36:18   
Ana RR
Imam, ali ga nikada nisam izvadila iz kutije. Za nas dvoje stvarno nema potrebe da ga prljam.

Ali zato mu moji dušu vade user posted image meso, ribu, pečurke, tortilje.. šta god im padne na pamet peku u tome.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 20:40:29   
isidora88
ja sam kukala kako mi to treba,naravno kad sam ga dobila napravila nesto i eno ga u kutiji vec mesecima user posted image
nemam ni ideju sta da pravim u tomeuser posted image
mada ne bi bilo lose sada leti da pekac stavim na terasu i tamo da kuvam,eto samoj sebi sam dala ideju user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 20:40:54   
Anoniman
Obozavam ga!user posted image Meso,krompire i picu uglavnom! Stvarno je perfektan!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:11:34   
bokicans
Ja sam u njemu do sada pravila samo krompire i meso a ostalo nisam ,Čak ni pizzu.Ali sto Isidora kaze preko leta bih ga mogla fino iskoristiti u letnjoj kuhinj,Cind jel podmazeš sa malo ulja za pizzu ili ne?Meni se sve cini da pizzu ne bih dobro ispekla,a svi kazu da je pizza iz njega strava.Moja sveki je u njemu pekla pogacu i kaze da je super ispeklo.Meni je kod njega super sto moze da se spremi u njemu puno hrane(npr za slavu) i uvek mozes direktno podgrejati


< Poruku je uredio bokicans -- 2.7.2011 21:16:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:35:14   
Ana RR
Bokice, moja mama spremi skoro celu slavu u njemu user posted image ribu obavezno tu peče. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:38:56   
Ivanka 75
Ja mu dušu vadim!
Imam jedan manji kad spremam samo za nas dvoje i veći za obilnije ručkoveuser posted image
I sada, leti, obavezno kuvam na terasi, milina, nema vrućine, nema mirisa...user posted image

Pitanje je bilo šta spremam u njemuuser posted image
Sve što može da se prži, dinsta - nezaobilazni krompiri, paelja, satarš, prženija, meso, pečurke, riba, pica, pita (samo je u nekom trenutku okrenem da se bolje ispeče)...

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 2.7.2011 21:41:03 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:39:25   
PoisonEve
Boze! Mi smo to dobili za svadbu i nismo ga ni izvadili iz kutije. Kako spremate krompir? Sa uljem ili bez? Koliko se dugo spremaju pecurke i meso? Da li stavljate poklopac ili ne?
I na kraju, koja je nejgova svrha uopste?user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:40:08   
mmms
Piletina sa krompiricima je super u njemu,povrce,pleskavice i cevape naravno przim bez poklopca i ukusni kao na rostilju...ma koristim ga maksimalno,jedino mi tesko pada pranje istog jer ne moze u masinu za sude.Pizzu jos nisam probala ali i to cu probati.Meni se kod njega svidja sto se stavlja malo zejtina,tako da su jela ukusnija.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:42:30   
isidora88
mene nervira samo sto je velik da u njemu kuvam za nas dvoje user posted image
inace u njemu sam pravila zapecene makarone i savrsene su user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mmms)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:44:52   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Boze! Mi smo to dobili za svadbu i nismo ga ni izvadili iz kutije. Kako spremate krompir? Sa uljem ili bez? Koliko se dugo spremaju pecurke i meso? Da li stavljate poklopac ili ne?
I na kraju, koja je nejgova svrha uopste?
user posted image



Sve spremaš isto kao u teflonskom tiganju, ništa posebno. Mora malo ulja jer grejači ne greju svuda ravnomerno.
Poklopac obavezno jer ima termostat pa ako nije poklopljen brže se hladi i sporije se sprema hrana (zavisi šta spremaš). Ako nešto brzinski spremam roknem termostat na najjače i pržim pljeskavice, ćevape, kobasice kao na grilu, budu super.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:47:22   
Ana RR
Da znate da bih i ja mogla da ga izvadim iz kutije i koristim preko leta. Mada, kad pomislim na pranje istog... ne mili mi se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:48:54   
Ivanka 75
Ana, imaju oni manji pekači, praktičniji su kad se sprema za manje ljudi, i laaaaakkkkšeeeee ga je opratiuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:50:03   
Ana RR
Ma neću da kupujem drugi, ovaj smo dobili i evo stoji 3 godine u kutiji, nikad upotrebljen user posted image na kraju ću ga pokloniti nekome user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:50:26   
bokicans
Joj bre ja nisam imala pojma da se bas sve u njemu moze spremati.

Ana sada sam se i za  ribu iznenadila,user posted image Ja krecem u akciju od sutra.

< Poruku je uredio bokicans -- 2.7.2011 21:52:32 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:50:38   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da znate da bih i ja mogla da ga izvadim iz kutije i koristim preko leta. Mada, kad pomislim na pranje istog... ne mili mi se user posted image


ja uvek uvalim mm da ga pere,kao i serpe,tepsije i sve ostalo sto ne stane u masinu za sudove user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:50:39   
Ana RR
A možda je ovaj što imam baš taj manji, nemam pojma user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:53:08   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: isidora88
ja uvek uvalim mm da ga pere,kao i serpe,tepsije i sve ostalo sto ne stane u masinu za sudove user posted image


Isto user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 21:53:28   
nina26
Ja nesto nisam zadovoljna sa tim cudom.

Prvo- pizzu sam pekla, dole je ispece, gore pecurke budu hladne a kora od pice skoro da izgori...mada moja tetka npr sprema fantasticu pizzu, ne znam da nije do mog aparatauser posted image

Drugo- riba mi se lepi

Trece - meso i krompir isto ili mi pregore ili ako smanjim peku se pola vecnosti a ja moram da dezuram stalno

Poklopac ako stavis skuplja paru pa se onda napunim vodom pekac, pa hrana bude kuvana a ne pecena

Bas nemam lepo iskustvo, a bila sam se radovala kao malo dete kad sam ga kupila, mislila sam da cu sve u njemu da spremam, ali na kraju ispade da je rerna zakon, strpam sve tu, ne dezuram uopste i bude sve ukusno user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 22:52:42   
bokicans
Kazu da bez poklopca nije to,to,Da je najbolje uvek poklopiti.Od sutra isprobavam pa javljamuser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 23:03:32   
Sanjica26 RR
Sad ste me bas obradovale. user posted image Nisam imala pojma da moze svasta u njemu da se przi. Mi obicno samo meso u njemu przimo i bas je socno. A, sto se tice pranja..i meni muz to opere.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 23:18:35   
Didy
Mi imamo dva, jedan manji i jedan veći. Veći smo kuoili davno kad smo počeli da živimo zajedno, a manji smo dobili u svadbi. Njega nismo nikad izvadili iz kutije iz prostog razloga što je malo veći od tiganja koji imam, a tiganj mi je zgodniji za pranje.U njemu pečem meso, krompire, ribu za veće društvo i lepše mi je nego u rerni. Pica nam se nije svidela, dole se zapeče, gore ostane presna, probali smo nekoliko puta.
Odličan nam je za palačinke kad imamo veće društvo.user posted image Svakom po jedna i kraj.user posted image To je mm otkrio, čak je napravio i onu drvenu polugicu za razlivanje testa jer je nezgodno podići ga da se testo lepo razlije.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 23:30:53   
PoisonEve
E pa sudeci po vecini misljenja to i nije tako losa stvarcica. Cim isprobamo, javljam!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pizza pekač
2.7.2011 23:41:15   
Tea2
Super je,imam ga i najepsi su krompirici przeni u njemu....I meso..

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pizza pekač
3.7.2011 9:23:28   
bokicans
I meni su palacinke padale napamet ali nesto nikako da se usudim user posted image

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here