|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plasticna hirurgija
27.12.2008 14:41:08   
Anoniman
Licno ne volim plasticnu hirurgiju. Mada me fascinira ona emisija, mislim da ide na tv nova, gde prikazuju osobu pre operacija, pa njihov oporavak, izbor frizure, garderobe... Ne znam kako se zove emisija.

Sta mislite o plasticnoj hirurgiji? Da li biste nesto radile na sebi u tom polju?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Plasticna hirurgija
27.12.2008 15:04:35   
andrijana
Ja ne bih a ni mom muzu nista ne smeta po tom pitanju,za sad. Uvek sam bila protiv toga a sada bih samo strije sredila a od silikona mi nista nije potrebno,sve imam svoje. user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Plasticna hirurgija
27.12.2008 15:13:19   
stella
Pod noz,i ja gledam al nebih nista radila,osim posjetila njihovog trenera da smrsam jedno dvadesetak kilauser posted image .I da skinem dioptriju.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Plasticna hirurgija
27.12.2008 15:17:18   
guppy RR
meni bi trebala luposukcija user posted image
ali bi radije kartu za fitnes i masažu user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Plasticna hirurgija
27.12.2008 15:18:00   
guppy RR
ahahaha stella, ja toliko dugo pisala da si me prestigla za par minuta... a vidim da nam je odgovor identičan.
E da, i ja bi da sredim oči, ali čujem da nije OK ta operacija tj. posledice.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Plasticna hirurgija
27.12.2008 18:16:12   
mamy2
Iskreno bih.
Voljela bih podići i zategnuti grudi,jer godine i gravitacije učiniše im svoje.user posted image
Liposukciju također.ali pošto znam da se rezultati iste začas izgube ako nisi stano
u drilu,a volja i karakter po tom pitanju su mi tanani,ništa od tog!user posted image user posted image user posted image user posted image
Mada,ukoliko zaista postoji problem,odnosno ako nekome neki estetski nedostatak
stvara probleme,recimo psihičke prirode onda sam za to.
Zašto ne iskoristiti balgodati moderne medicine i riješiti neki problem?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Plasticna hirurgija
27.12.2008 21:50:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

E da, i ja bi da sredim oči, ali čujem da nije OK ta operacija tj. posledice.



Ja sam htela da idem u Rusiju da operišem oči, ali imam specifičnu dioptriju, pa su rekli da nema svrhe. I rekli su mi da se ne zna kakve su posledice, tipa, ne zna se šta se dešava 10god nakon operacije... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Plasticna hirurgija
27.12.2008 21:57:01   
guppy RR
Otvorila sam temu "Operacija oka laserom" (KLIK)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Plasticna hirurgija
28.12.2008 5:52:45   
gracija
Ja bih voljela da uradim liposukciju,ali posto kazu da i to boli,mislim da cu morati "probusiti"kasiku...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Plasticna hirurgija
28.12.2008 10:41:07   
guppy RR
user posted image user posted image
takođe

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Plasticna hirurgija
28.12.2008 11:34:02   
Jeca*
ja bih posle ovog dojenja mogla malo da sredim grudi, kad izradjam svu decu koju planiram user posted image  (tj bar još jedno). Ali ne mogu da zamislim bilo šta veštačko na sebi pa će izgleda to ostati samo želja. Liposukcija mi je gadna skroz, gledah na tvu kako to rade, pa ću definitivno da bušim kašiku user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Plasticna hirurgija
28.12.2008 12:28:06   
Anoniman
Što se grudi tiče, ja planiram da ih podignem kada izdojim sledeće potencijalno u jednom momentu. Ne bih stavljala silikone, ali bih da odstrane malko viška kože.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Plasticna hirurgija
30.12.2008 22:36:48   
stsanja
Tasho,mnogo mi se svidjaju ove poslednje teme..Ja sam naravno i za hirurgiju,sve sto ce neku devojku,zenu da usreci,bila to liposukcija,grudi .usta,ma sve..samo da bude umereno .Sve u svoje vreme i uradicu kad bude vreme za neke korekcije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Plasticna hirurgija
30.12.2008 23:22:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stsanja

Tasho,mnogo mi se svidjaju ove poslednje teme..


user posted image  vidim! user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Plasticna hirurgija
31.12.2008 7:40:40   
guppy RR
Izgleda sam ja ovde staromodna...
Mislim ono... ako mi malo vide grudi, kupiću dobar grudnjak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Plasticna hirurgija
9.5.2009 16:29:07   
Verus
....ranije nisam o tome razmisljala sada da, pomalo.  Uvek sam govorila kako NIKADA ne bih to radila, ali sada menjam misljenje.  Sigurna sam da cu raditi stvari koje ce mi uklanjati bore sa lica-bilo da je to botox inekcije, ili face lift.  Nisam za uvecanje grudi, usni i drugih operacija koje ugradjuju strano telo u organizam-znam kakve efekte to ima na imuni sistem i zdravlje....


hvala tasho!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Plasticna hirurgija
10.5.2009 12:46:58   
afrodita
Uradila bih nesto po tom pitanju kada ne bih
znala sta cu sa novcem. Ne bih preterivala sa
grudima samo bih dopunila prazninu, i operisala
bih klempavo uvo.
Za sada imam puno precih stvari, i mislim da ce
tako i ostati, uvek ce mi te druge stvari biti prece
od mojih grudi i uveta.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Plasticna hirurgija
14.7.2009 12:40:04   
pahulja76
dok sam bila mladja uvek sam sanjala o malo vecim grudima i ravnom stomaku... a onda sam prosla jednu vrstu plasticne operacije na kolenu zbog uzasnog oziljka koji sam imala posle saobracajne nesrece...
radili su mi neku vrstu liposukcije iznad kolena i to auto... bla bla bla... kako se vec pravilno zove tako sto su ogromnom igletinom, koju su mi gurnuli ispod povrsine koze, vadili postojecu mast sa butina i njome popunjavali praznine  iznad kolena jer tu nije bilo nicega sem kosti i koze (nadam se da nekome sad nisam zgadila zivot ovim pisanjem). osecaj je vise kao peckanje ili malo strujanje kao kad se depilirate al podlivi traju dosta dugo, zavijeni ste skroz (meni su obe butine bile uvijene), nisam mogla normalno da sedim, posle pocinje sve da svrbi kad pocne da zartastai rana... i kasnije kad sam se oporavila trebala sam da odem jos najmanje na 2-3 tretmana al sam rekla nikad vise i vise mi ne smeta to sto mi je koza iznad kolena suzena pa kad se ugojim butina mi izgleda strasno u odnosu na koleno... kasnije sam saznala da je to ustvari liposukcija koja se radi na stomaku a meni su experimetalno to radili na nozi jer nisu znali sta na tom delu da rade pa su vecali-od stavljanja silikona do evo ovoga sto su i uradili.
a sto se tice grudi, nisu vise ni tako male... a i moj dragi ih voli takve kakve su user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Plasticna hirurgija
14.7.2009 12:41:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

Uradila bih nesto po tom pitanju kada ne bih
znala sta cu sa novcem. Ne bih preterivala sa
grudima samo bih dopunila prazninu, i operisala
bih klempavo uvo.
Za sada imam puno precih stvari, i mislim da ce
tako i ostati, uvek ce mi te druge stvari biti prece
od mojih grudi i uveta.



šta ti bona treba da radiš majke tiuser posted image ....izgledaš ko barbika ...user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Plasticna hirurgija
14.7.2009 12:48:25   
Kiki BG
Ja sam za da svaka zena koja nije zadovoljna svojim izgledom treba da uradi ono sto zeli! Nisam pristalica promene licnog opisa ali stvari koje zasmetaju zasto da ne! Pogotovo ako je u pitanju zena koja je izradjala decu i koja zeli da svoje telo dovede u formu kao pre prodjaja... Ali ne volim isplastificirano od glave do peteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Plasticna hirurgija
14.7.2009 14:29:31   
suziQ
Ja se potpuno slazem sa Kiki.Bez obzira na vezbanje , brigu o telu za vreme trudnoce , nase telo nikada ne uspe u potpunosti da se vrati i bude sve kao pre. Mislim i da je zenama potrebno da imaju lepo misljenje o sebi i svom telu narocito starenjem i u tom smislu sam potpuno uz sve zene koje se odlucuju za korektivnu hirurgiju,kao i one koji se za to odlucuju zbog nekog deformiteta.Samo napred!!!!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Plasticna hirurgija
14.7.2009 14:33:05   
Rivana
Ko voli i nema strah od opracija neka izvoli....

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Plasticna hirurgija
14.7.2009 14:49:29   
Republica
Napokon,nisam mogla danima da se ulogujem,
stalno me izbacivalo.
Prva stvar koja zhena treba da uradi nakon porodjaja
je da se obrati fizioterapeutu koji treba da cekira
koliko vam se grudni kosh podigao.Usled noshenja bebe
grudni kosh mozhe da se podigne 2-10cm.I to cini dosta
tegoba kod zhena i fizicki bol i estetika.Fiziotarapeuti znaju kako
se to radi i trajno uz nekoliko seansi vracaju torex nazad.
Drugo vezhbe za trbusne mishice,i dojke isto za jacanje.
Glavna vezhba za stomak je stalno pravo drzhanje.U sedecem polozhaju stalno polako
uvlacenje i izvlacenje stomaka.Vezhbe za beshiku ,dok uvlacite izvlacite stomak
vezhba za bezhiku je kao kad zadrzhavate urin da ne krene.Vezbe za dojke pritisknje one jake loptice
u ravni dojki horizontalno i razvlacenje one jake plastike(trake).
I naravno Yoga.Ishrana bogata antioxidantima,dovoljno tecnosti u toku dana
pa u tom slucaju plasticnjak se oho otera za razmishljanje sve tamo iza 50+.
user posted image

_____________________________

Povratak u buducnost!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Plasticna hirurgija
15.3.2010 13:22:46   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Pricamo o starosti....ranije nisam o tome razmisljala sada da, pomalo.  Uvek sam govorila kako NIKADA ne bih to radila, ali sada menjam misljenje.  Sigurna sam da cu raditi stvari koje ce mi uklanjati bore sa lica-bilo da je to botox inekcije, ili face lift.  Nisam za uvecanje grudi, usni i drugih operacija koje ugradjuju strano telo u organizam-znam kakve efekte to ima na imuni sistem i zdravlje....
Da li biste ili ne?



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Republica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Plasticna hirurgija
15.3.2010 13:30:32   
Anoniman
 A zašto da ne ?
Pa ružan mi je prizor - žena koja je zapuštena i ne vodi računa o sebi...Znam puno žena koje i sa malo para i truda uspevaju da izgledaju lepo.Pe svega negovano.
Koliko god da žena nema vremena treba da nađe bar toliko da uradi nešto za sebe .Nešto što će nju da učini srećnom i zadovoljnom - a sve znamo koliko izgled tu ima uticaja ... Nije presudan ali je bitan.
Ako neka žena to postigne uz pomoć plastične hirurgije ... blago njoj!
Naravno , treba napraviti razliku između plastičnih freak-ova i nekoga ko jednostavno nije bio zadovoljnan recimo veličinom svojih usana pa je odlučio to da promeni ...
Ima zavisnika od plastične hirurgije koje kada vidim na Tv ----- prosto mi je muka.. ne vidim ništa lepo u plastičnom izgledu --- od glave do pete ...
I ja kad sam bila klinka, grozila sam se ma kad mi neko samo spomene silikone , recimo...
Posle dojenja.... ko zna na šta će da liče... i iskreno briga me šta će neko drugi da misli važno mi je da se ja fino osećam u svojoj kože ... sa recimo jakim , podignutim četvorkama hahahahaha...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here