|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodiliste "Dr.R.Simonovic" Sombor
9.8.2009 14:21:53   
sneza24
Da li se neko ovde porodio u skorije vreme?Planiram da se tamo porodim pa me interesuje kakvo je stanje tamo.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" So...
11.8.2009 12:28:06   
sneza24
Izgleda niko.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" So...
22.2.2011 9:41:57   
RenataP
Mene zanima da li se neka od vas poradjala cr u skorije vreme u ovom porodilistu.Poradjala sam se 2008. i tada nije bila mogucnost za spinalnu anesteziju pa me zanima sadasnja situacija

< Poruku je uredio Lilly RR -- 22.2.2011 13:05:49 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" So...
14.7.2011 0:21:27   
gagić
Skoro sam bila na održavanju trudnoće i nisam baš zadovoljna sa doktorima i sestricama, čast izuzecima. Imam nekoliko prijateljica koje su se porodile u Somboru i mogu reći da su se razočarale u sve tamo, imale su komplikacije posle zbog greške lekara...

(odgovor članu RenataP)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" So...
15.1.2013 21:34:19   
Anoniman
kakva je procedura posle carskog reza,koliko se ostaje u porodilistu,dali su bebe sa mamama iako su blizanci?

(odgovor članu gagić)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" So...
15.1.2013 22:10:44   
sneza24
Ja sam se porodila prirodnim putem pa ću ti reći onoliko koliko znam.
Prijem u porodilištu je dan ranije od zakazanog cr.Posle porođaja te smeštaju u 4-oro krevetnu sobu,tu su samo žene porođene cr.Ako je sve u redu ostaje se 5-7 dana.Prva 2 dana bebu ti donose na 3 sata a ostalih dana sve u zavisnosti od toga kako se porodilja oseća.
Za blizance neznam kako postupaju jer dok sam ja bila tamo nijedna žena nije rodila blizance.
Ako te interesuje još nešto pitaj.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Porodiliste "Dr.R.Simonovic" So...
10.11.2014 22:55:32   
Jov@n@
Planiram porodjaj u Somborskoj bolnici. Javite mi iskustva. Hvala unapred!

< Poruku je uredio Jov@n@ -- 10.11.2014 23:00:59 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here