|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.6.2009 22:03:37   
Anoniman
Tasha me je zamolila prije nego sam se porodila da otvorim temu o nasem porodilistu, jer sam ga na sav glas hvalila! Ne znam odakle da pocnem... Nase porodiliste mogu da uporedim da onima iz americkih filmova. kada udjete na vrata ne postoji miris bolnice... Sve je u veseloj narandzastoj boji.
Higijena je na nivou- kao u hotelu sa 5*. Svaka soba ima po kupatilo, klimu, tv i video. Posteljina se mijenja svaki dan, komprese i vise puta dnevno. Spavacice mozete dobiti svaki put kada je zaprljate, i peskire. Cistacice i do 2 puta dnevno ciste kupatila. Svaka soba ima 2 kreveta, ali dr ima obicaj da svaka trudnica bude sama u sobi, jedino ako je guzva onda su po dvije. I biti sam sa svojom bebicom je super stvar. Da, bebe su stalno uz mame, jedino uvece ih odvedu da bi mame odmorile.
Dr Anusic je nacelnica bolnice i ona je jedini ginekolog na odeljenju. U mojoj temi sam je nahvalila, jer je zaista prema svakoj pacijentkinji kao majka. Nema forsiranja, nervoze, deranja. Stalno nas je obilazila, pazila i mazila :)
Babice i sestre- obozavam ih! Mlade, slatke, nasmijane. Muka mi je kada procitam na forumima da babice na porodjaju tuku zene user posted image Upravo zahvaljujuci smirenosti babica i njihovoj njeznosti i paznji imala sam snage da se porodim.
Ako sta zaboli, odmah daju analgetike, nema da molis babicu da ti da.
Meni je u bolnici bilo uzivanje, kao da sam bila u nekom hotelu. Za zene koje zive u Hn, porodjaj je besplatan. Za sve ostale sa strane se placa. Necu da govorim koliko.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.6.2009 22:05:32   
bebać
Bravo za Herceg Novi i za vašu bolnicu,prava rijetkost,zaistauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
20.6.2009 22:33:40   
Lu
E baš mi je drago da sam pročitala ovo, da postoji nešto ovako lijepo i pozitivno,to se zove porodilište!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
6.7.2010 22:44:07   
choopa choops
Slazem se skoro sa svim gore napisanim user posted image , osim onog djela o babicama, jer ja kad sam bila (septembar 2008) vecina njih je bila na porodiljnom - da tako su mlade user posted image . A ove sto su bile na zamjeni nisu bile bas dobre, ne sto se tice ponasanja, vec strucnosti.
U svakom slucaju, porodiliste, a posebno nacelnica Anusic, pedijatrica Rada i jos mnogobrojno osoblje su stvarno bili za svaku pohvalu user posted image
E sad nastaje problem...Prije par mjeseci u porodliste vracaju starog doktora (koji je ranije tu radio) i stavljajuga na mjesto nacelnika, a i vraca se druga doktorica sa porodiljnog. A "nasa" daje otkaz i prelazi da radi u Kotor user posted image Sve me to ne bi ni malo zabrinjavalo da ja ne moram uskoro da se porodim i sad ne znam sta cu? Ovo dvoje mi nikako ne ulijevaju povjerenje user posted image , a u Kotor ne idem iz licnih razloga.
A prije neki dan sam cula informaciju da dolazi neki novi dr iz Beograda, pa molim sve Novljanke ako imaju ikakvu informaciju da napisu dok se i sama ne raspitam user posted image .


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 9:29:43   
Diabla
I mene muci isti problem, samo sto ja jos nisam trudna, nego razmisljam unaprijed. Ali koliko cujem ne bi trebalo da bude problema nikakvih, imaju dosta porodjaja, sve prolazi ok. Komsinica se upravo porodila i prezadovoljna je. Ja sam takodje potonula kada sam cuda da nam je dr Anusic otisla, muka mi je bila 2 dana. Sve se nekako nadam da ce se vratiti i da ce biti po starom. Moj savjet je da ne ides u odvratni Kotor, tamo ne bih ni macku odvela. Dr gotovo i ne ucestvuju u porodjaju, vec kad nesto krene po zlu. Idioti, a sto je glibavo da ne pricam.

Bice sve ok, babice su strucne, kao i dr, ne bi trebalo da bude problema. Ako bas ne zelis, probaj na Cetinju, tamo kazu da su slicni uslovi kao u HN.

Raspitacu se za tog novog doktora jer dr koja radi tamo(ona sto si napomenula sa porodiljnog) mi je komsinica, a i mama treba da mi se operise ovih dana tamo.


< Poruku je uredio Diabla -- 7.7.2010 9:35:13 >


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 11:21:45   
Anoniman
Ja sam radila 7 godina u bolnici Meljine , tako da znam celu ekipu sa porodilišta . Moje najiskrenije mišljenje - nemojte se plašiti doktora koji se vratio , ako govorimo o Dojčinoviću , on je isto jako , jako divan čovek i lekar , to 100 % . Anušićka - slažem sa da je dobar ginekolog , ali ima tu i stvari o kojima ne bih javno . I reći ću da je Dojčinović jednako dobar , samo što čovek nije mogao da se pokaže i dokaže kada su radili zajedno , jer su imali konflikt i jako malo pacijentkinja je uspevalo da stigne do njega i da ga zaista upozna kakav je ,zato je i otišao . Što se tiče sestara - sve koleginice su mlade , fine i kulturne , to stoji , i za njih nikada nisam čula ni jednu ružnu reč . Poenta : nemojte se plašiti , uslovi za dolazak bebe su super , a i osoblje , SREĆNO !!!












< Poruku je uredio BubaMira -- 7.7.2010 11:26:59 >

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 11:26:19   
Anoniman
jaoj, blago vama, dodje mi da odem u meljine, kad mi krene druga trudnoca! aaaaaaaa, stvarno bago vama! i svaka njima cast!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 13:06:25   
choopa choops
Ubicu se...ispisala sam kilometarski post i odlogiralo me user posted image

Anyway, hvala vam svima na info user posted image

Diabla, znam za Kotor, na zalost iz licnog iskustva user posted image Kao sto vec rekoh, tamo ne idem ni u kom slucaju.user posted image I Cetinje je odlazilo u obzir, pa cak i NK user posted image Ali...ja imam malo dijete doma, pa nekako...sve gledam ajde da smo blize user posted image

BubaMiro da babice su Ok (ako su se vratile sa porodiljnog user posted image ). Njih je i sama doktorica hvalila. samo sam ja eto imala tu srecu da doapdnem kod nekih koje su bile na zamjeni. Mislim nisu ni one lose, ali su bile slabo organizovane da tako kazem.
Dr Dojcinovic...ima tu nesto za sto mi nije bas 'simpatican'. Vidjecemo...
Dr Anusic...dosla sam kod nje sa predrasudama (upravo zbog prica koje je prate), ali ostala sam i vise nego iznenadjena. Ona je za mene odlican doktor. To je sa stanovista pacijenta. Ona se prema meni ( i drugoj curi u mojo sobi), odnosila kao prijateljica. Bila mi je na porodjaju skoro non stop, iako je to bilo za vrijeme njenog radnog vremena kao ginekologa, tjesila me kad mala nije odmah proplakala, mijenjala nam krvavu posteljinu (kad sestre to nisu), nosila nam posluzavnike sa ostacima hrane iz sobe (kad sestre to nisu)... i tako dalje. Znaci ja samo mogu da je pohvalim. ne kazem da bi drugi put mozda imala isto takav tretman, ali ne mogu i ne zelim da kazem da mi nesto nije valjalo.

Ne plasim se porodjajauser posted image Samo nekako zelimda osjetim sigurnost i povjerenje u doktora da ce sve proci kako treba, najprije sa djetetom user posted image

Hvala vam svima jos jednom. user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 16:36:50   
Diabla
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ubicu se...ispisala sam kilometarski post i odlogiralo me user posted image

Anyway, hvala vam svima na info user posted image

Diabla, znam za Kotor, na zalost iz licnog iskustva user posted image Kao sto vec rekoh, tamo ne idem ni u kom slucaju.user posted image I Cetinje je odlazilo u obzir, pa cak i NK user posted image Ali...ja imam malo dijete doma, pa nekako...sve gledam ajde da smo blize user posted image

BubaMiro da babice su Ok (ako su se vratile sa porodiljnog user posted image ). Njih je i sama doktorica hvalila. samo sam ja eto imala tu srecu da doapdnem kod nekih koje su bile na zamjeni. Mislim nisu ni one lose, ali su bile slabo organizovane da tako kazem.
Dr Dojcinovic...ima tu nesto za sto mi nije bas 'simpatican'. Vidjecemo...
Dr Anusic...dosla sam kod nje sa predrasudama (upravo zbog prica koje je prate), ali ostala sam i vise nego iznenadjena. Ona je za mene odlican doktor. To je sa stanovista pacijenta. Ona se prema meni ( i drugoj curi u mojo sobi), odnosila kao prijateljica. Bila mi je na porodjaju skoro non stop, iako je to bilo za vrijeme njenog radnog vremena kao ginekologa, tjesila me kad mala nije odmah proplakala, mijenjala nam krvavu posteljinu (kad sestre to nisu), nosila nam posluzavnike sa ostacima hrane iz sobe (kad sestre to nisu)... i tako dalje. Znaci ja samo mogu da je pohvalim. ne kazem da bi drugi put mozda imala isto takav tretman, ali ne mogu i ne zelim da kazem da mi nesto nije valjalo.

Ne plasim se porodjajauser posted image Samo nekako zelimda osjetim sigurnost i povjerenje u doktora da ce sve proci kako treba, najprije sa djetetom user posted image

Hvala vam svima jos jednom. user posted image



I ovo sam zaboravila da navedem. Ja znam da necu nikada preboliti to sto je otisla...

Slazem se i ja da je dr Dojcinovic nekada bio dobar dr, ja sam imala jedan susret sa njim i nije ostavio dobar utisak.

Anusicka je bila mach od zene, zato je ne vole. ne podnosi nerad, prljavstinu, i ljenoguze, tako da je bukvalno morala biti gruba. Najbitnije je da se ona odnosila prema nama kao majka, koja nas je mazila i pazila sve jednako... Takodje i babice obozavam, kad god ih vidim izljubim se sa njimauser posted image

Chupi, ostaje nam samo nada da ce se vratiti, mada mislim da  treba da poslusas BubaMiru, ipak je tamo radila 7 godina, ovo je sve samo nase misljenje sa stanovista pacijentkinja, a ona je strucno lice.user posted image




_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 16:50:03   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla

Slazem se i ja da je dr Dojcinovic nekada bio dobar dr, ja sam imala jedan susret sa njim i nije ostavio dobar utisak.

Anusicka je bila mach od zene, zato je ne vole. ne podnosi nerad, prljavstinu, i ljenoguze, tako da je bukvalno morala biti gruba. Najbitnije je da se ona odnosila prema nama kao majka, koja nas je mazila i pazila sve jednako... Takodje i babice obozavam, kad god ih vidim izljubim se sa njimauser posted image

Chupi, ostaje nam samo nada da ce se vratiti, mada mislim da  treba da poslusas BubaMiru, ipak je tamo radila 7 godina, ovo je sve samo nase misljenje sa stanovista pacijentkinja, a ona je strucno lice.user posted image


Ne mogu da vjerujem kako isto mislimo user posted image Slazem se potpuno.

Do mog porodjaja (jos cca 2 mjeseca) se vratit sigurno nece, ali tebi drzim fige user posted image

Buba Miro nadam se da ce moje iskustvo i sa ovim doktorom ipak na kraju bit pozitivno user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 16:59:29   
Anoniman
Evo , za ljubav mojih ringerajki - nazvaću moje bivše koleginice iz Meljina i zamoliti ih da malo "izvide situaciju" i kažu kakvo je sada stanje u porodilištu , da li su doktori (i novi i povratnici) ok , tražiću da mi kažu sve , i što smeju i što ne smeju user posted image , pa ću vam napisati , nešto javno , a nešto na pp , pa ćete imati informacije em sveže , em iz "centra događanja" . Ja sam otišla iz Meljina pre 2 godine , i ne znam kakva je sad tamo atmosfera kada je privatnik preuzeo ,i kad se izmenjalo mnogo toga . Ne brinite , javiću !!! 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.7.2010 17:08:13   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Evo , za ljubav mojih ringerajki - nazvaću moje bivše koleginice iz Meljina i zamoliti ih da malo "izvide situaciju" i kažu kakvo je sada stanje u porodilištu , da li su doktori (i novi i povratnici) ok , tražiću da mi kažu sve , i što smeju i što ne smeju user posted image , pa ću vam napisati , nešto javno , a nešto na pp , pa ćete imati informacije em sveže , em iz "centra događanja" . Ja sam otišla iz Meljina pre 2 godine , i ne znam kakva je sad tamo atmosfera kada je privatnik preuzeo ,i kad se izmenjalo mnogo toga . Ne brinite , javiću !!! 


user posted image user posted image Jeeeeej hvala puno unaprijed!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
8.7.2010 20:09:13   
choopa choops
Buba Miro evo kazu da taj dr iz Beograda tek treba da dodje i da se preziva Čolaković??? pa ti vidi sa svojim 'dousnicima' user posted image je li istina? Izvini sto te peglam, ali bas me interesuje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
20.7.2010 23:09:13   
choopa choops
BubaMiroMaro user posted image da se nisi slucajno raspitivala za porodiliste.
Ne znam sta da radim. Danas sretoh jos jednu trudnicu koja ode za Ko kod Anusicke. To je vec treca u mjesec dana user posted image . A ne znam nikog da je ostao tu da mi prenese utiske?user posted image
Sve se razmisljam da odem na jedan pregled kod dr D. za nekih 10-ak dana pa da onda odlucim...Aaaaaaaaaaaauser posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.7.2010 9:18:34   
Anoniman
Evo sad cu da zovem !!!

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
21.7.2010 9:53:21   
Anoniman
Choop , imas pp .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
29.7.2010 13:10:46   
choopa choops
Bila na pregledu kod dr D. user posted image Paaaaaaaaaaaaaaa hop cup tandare mandare user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
6.8.2010 22:58:38   
choopa choops
Mali update...
Izgleda da dr D. ipak ide iz porodilista. Navodno mora na operaciju grla?user posted image Ne znam koliko je tacna ta info, ali zaista ja kad sam bila na pregledu on nije mogao da prica, vec je saputao user posted image user posted image
A na njegovo mjesto dolazi dr Colakovic (valjda). Ovo su sve neprovjerene info, za sad user posted image . Javim ako jos sta saznam, mada vec vidim, bice meni veselo user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
6.8.2010 23:01:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Bila na pregledu kod dr D. user posted image Paaaaaaaaaaaaaaa hop cup tandare mandare user posted image


Eeej , pa kako prođeee??? user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.8.2010 0:05:07   
choopa choops
Eeeeeeeeeej pa tandare mandare trc mrc user posted image Sta da ti kazem? Dolazim u poroiliste, nema nikoga...poslije se pojavljuje jedna sestra kaze Izvol''te ja kazem da sam dosla na pregled. Ona mi rece da udjem u onu kancelariju prvu desno. Nakon nekoliko minuta dolaze ona  i dr. Idem,o u ordinaciju, mjerenej kilaze, pritiska. DR kaze da pogledam papire (sto sam ponjela sa sobom). Kaze (Cico) lezi user posted image . Pritisne stomak, pita sto pijem lijekove kad mi nije tvrd stomak???user posted image Ja kazem zbog kontrakcija (iako sve lijepo pise u nalazima od dr M., pa cak i to da je vag prohodna za 2pp i da mi je prepisano mirovanje u postelji i da sam se zalila na kontrakcije-sve uredno zapisano). Onda on kaze mhmhmh. Namaze gel. Idiktira podatke sestri. Kaze sve je dobro, dodji za mjesec dana na sledeci pregled. Dovidjenja. Dovidjenja. user posted image

Pregled je trajao krace nego ovo vrijeme koje sam ulozila dok sam pisala post user posted image Znaci nisam ni usla u ordinaciju, a vec  sam se nasla na holu user posted image

Ali sad nesto razmisljam, mozda ako je bolesan...?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.8.2010 0:07:22   
Anoniman
Uf ... user posted image Ne znam više ni šta da mislim user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.8.2010 0:18:40   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Uf ... user posted image Ne znam više ni šta da mislim user posted image


ma mozes mislit kako je tek meni user posted image Ma daleko od toga da je on bio neljubazan ili nesto tako...ali jednostavno nije to to. Mada ne bi ni imala drugog izbora, odlucila sam da cu u Meljine 100%, pa koji god dr da bude user posted image

Eto sad sam pocela da se nadam da je taj novi dr dobar...vidjecemo. Idem sledece sedmice kod dr M. na pregled pa cu sa njim da vidim user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
7.8.2010 0:28:41   
Anoniman
Ajde draga , samo sa srećom ... Porazmisli dobro , i poslušaj M . On će ti ipak najpamatnije i najrealnije reći šta ti je najbolje . 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
8.8.2010 13:33:16   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Mali update...
Izgleda da dr D. ipak ide iz porodilista. Navodno mora na operaciju grla?user posted image Ne znam koliko je tacna ta info, ali zaista ja kad sam bila na pregledu on nije mogao da prica, vec je saputao user posted image user posted image
A na njegovo mjesto dolazi dr Colakovic (valjda). Ovo su sve neprovjerene info, za sad user posted image . Javim ako jos sta saznam, mada vec vidim, bice meni veselo user posted image


saznadoh jos po nesto...
Dr D bio na operaciji, ne zna se kad ce se vratiti, ali kazu valjda bi trebao u roku od mjesec dana.

Za sad ga mjenja dr Č, o kome sam malo surfala po netu i kazu da je dobar doktor (malo grub na pregledima), ali da je dobar strucnjak. Inace je tu dolazio jednom sedmicno da pregleda zene, jer je valjda strucan po pitanju otkrivanja raka grlica...A radio je u Podgorici ranije.

Eto...ne volim nikako sto sam maltene pred samim porodom, a pojma nemam koji ce mi dr bit na porodjaju user posted image Bas sam user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
8.8.2010 22:38:06   
Diabla
Napisacu ti PP sutra. Informacije iz prve ruke. Lijepe su vijesti. Preumorna sam da sad detaljisem.


IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Mali update...
Izgleda da dr D. ipak ide iz porodilista. Navodno mora na operaciju grla?user posted image Ne znam koliko je tacna ta info, ali zaista ja kad sam bila na pregledu on nije mogao da prica, vec je saputao user posted image user posted image
A na njegovo mjesto dolazi dr Colakovic (valjda). Ovo su sve neprovjerene info, za sad user posted image . Javim ako jos sta saznam, mada vec vidim, bice meni veselo user posted image


saznadoh jos po nesto...
Dr D bio na operaciji, ne zna se kad ce se vratiti, ali kazu valjda bi trebao u roku od mjesec dana.

Za sad ga mjenja dr Č, o kome sam malo surfala po netu i kazu da je dobar doktor (malo grub na pregledima), ali da je dobar strucnjak. Inace je tu dolazio jednom sedmicno da pregleda zene, jer je valjda strucan po pitanju otkrivanja raka grlica...A radio je u Podgorici ranije.

Eto...ne volim nikako sto sam maltene pred samim porodom, a pojma nemam koji ce mi dr bit na porodjaju user posted image Bas sam user posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here