|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posao kod kuce, preko interneta
30.6.2009 22:21:47   
Zlatna ribica
Drage moje, imate li ideju kako trudnica/porodilja da se zaposli da radi kod kuce ? Gde traziti posao, moze li se postici, zaradi li se pristojno ?

Ja sam na porodiljskom, a opet trudna. Naknada mi kasni po 2,5 meseca. Muz mi je nezaposlen ( u stalnoj potrazi za poslom). Troskovi zivota su veliki, na detetove potrebe ode pola mojih primanja, i zaista postaje neophodno da muz ili ja pocnemo da radimo. S obzirom da on spada u onu kategoriju ljudi koja ceka da im neko drugi nadje posao, sve su prilike da skoro nece naci nista. Znaci, na meni je da ja nadjem nesto dodatno.
S obzirom da imam dete od 11 meseci i da sam u V mesecu trudnoce, posao van kuce mi je misaona imenica. Treba mi nesto da radim od kuce.
Vidjam po oglasima ponudu da se od kuce sije nakit i sl, ali sam cula da je to prevara i da pare nikad niko ne dobije, a i  stalno se isti oglas vrti, pa verujem da jeste neka prevara.

Imate li ideju gde da nadjem posao i koji, a da mogu da ga radim kod kuce ?

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.10.2010 20:16:22 >


_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
30.6.2009 23:42:15   
Anoniman
Raspitaću se malo, pa ti kuckam sutra.

(odgovor članu Zlatna ribica)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
1.7.2009 8:35:39   
oliveradj
Ne znam da li možeš fizički da izdržiš da čuvaš još jedno dete u svom stanu. To je posao koji je dobro plaćen, ako ti muž ne radi nek ti pomogne dok ne počne da radi.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
1.7.2009 9:00:54   
prase
Meni stalno na e-mail iz nekog razloga stižu ponude da radim od kuće, od nekih nn kompanija, sve uglavnom u SAD... Sve ponude su slične, kao ja uplatim tamo negde 50$ i onda meni pošalju uputstva i ko zna šta još, a onda počnem da zarađujem par hiljada $ mesečno. Jedini uslov je (osim, rekla bih očiglednog, da se zna engleski jezik) da imam internet konekciju, jer se radi preko interneta. Nisam to probala, uglavnom ti e-mail-ovi idu pravac u trash. E sad, što onda ovo pišem... Bivši razredni starešina mm iz srednje škole je sreo sestru mm i rekao joj da je on počeo time da se bavi full-time, napustio čovek posao u školi i sada izdržava porodicu od toga?! Ako je on lagao nju (mene), onda ja lažem vas... Kaže, nije istina da može da se zaradi baš toliko koliko tamo reklamiraju, ali može da se zaradi za normalan život. Hmmm... U jednom kratkom periodu sam razmišljala da žrtvujem tih 50$ pa da vidim o čemu se tamo radi, ali nikako da se nakanim da obezbedim način da to uradim (to treba da se plati preko interneta, ja izgubila kod za karticu kojom to mogu da platim, a one paypal i ostale račune nemam).

Pa eto... ako imaš otprilike 50$ koje bi prežalila u slučaju da se ispostavi da to i nije baš tako, možeš da probaš to... i onda javiš nama da li da to uradimo i mi user posted image Internet je pun takvih ponuda, ukucaj u google "work from home" i izleteće...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
1.7.2009 11:25:39   
Zlatna ribica
Joj, hvala vam, evo gledam racune i boli me glava user posted image .

Ovo preko neta - malo sam skeptik, lici mi na navlakusu, cula sam primere dobrih ispala, a trenutno nemam ni tih 50 dolara user posted image

Cuvanje dece - nije losa ideja.

Videcu sta moze.

_____________________________

Moj lavic 6.08.2008.g.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
30.11.2009 18:59:19   
Suncicabg
Nisam ni trudnica ni porodilja, ali bih rado radila dodatni posao kod kuce! Naravno ima puno ponuda na netu, ali ako neko zna nesto provereno nek javi!

(odgovor članu Zlatna ribica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
1.12.2009 14:27:34   
jacagoga
I ja sam zainteresovana za dodatni posao, po mogućstvu od kuće 

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
3.12.2009 20:01:21   
Jelena81
I ja sam zainteresovana... Racunajte i na mene

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
29.12.2009 17:56:34   
marince1
I na mene!
Neko vec negde napisa,a da mi sarr napravimo spstveni biznis? user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jelena81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
22.1.2010 16:37:03   
Suncicabg
Jel moguce da niko ne zna nista provereno user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
22.1.2010 17:01:55   
guppy RR
Meni su trebali pisci sadržaja za Ringeraju. Razmišljali smo dugo da zaposlimo tim autora koji bi pisali članke.
Sad sam u pregovorima sa nekim stručnjacima... ali ima i dosta opštih stvari da se piše.

Problem je samo taj, što to nije redovan posao i definitivno vam neće pomoći da preživite porodicu. Toliko trenutno ne možemo.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
22.1.2010 17:49:39   
Dora
Reci Gupika, ja bih da probamuser posted image Imam nešto iskustva u pisanju pa ako nije nešto stručno, tu sam, a i ako je stručno...xexexe, nije nemogućeuser posted image

Eto. Pa, javi.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
24.1.2010 15:52:00   
guppy RR
Drage moje,

kad bi samo znale koliko sam dobila privatnih poruka posle ovog mog posta gore.
Da bude jasno: to nije konkurs za posao, niti trenutno mogu da se bavim time da primam nove saradnike, radnike... i pravim si haos u glavi i na RR.

Svi koji ste mi poslali PP u vezi ovog "posla", imaću vas u vidu ako zatreba.

Puno hvala user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
31.1.2010 13:28:58   
Lady412

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Drage moje,

kad bi samo znale koliko sam dobila privatnih poruka posle ovog mog posta gore.
Da bude jasno: to nije konkurs za posao, niti trenutno mogu da se bavim time da primam nove saradnike, radnike... i pravim si haos u glavi i na RR.

Svi koji ste mi poslali PP u vezi ovog "posla", imaću vas u vidu ako zatreba.

Puno hvala user posted image



Svaka parica je dobro dosla. Bilo bi to lepo. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
31.1.2010 13:44:27   
Lady412
Drage moje,
Kao i vecina Vas i ja sam razmisljala o dodatnom poslu kod kuce.
Svasta moze da se nadje na internetu. A cula sam i citala tudja iskustva povodom istih.
U glavnom to je zarada na KLIK za koju kazu da je ne pouzdana,...
Ima i onih varijanti sklapanja raznih igrackica, nakita, predmeta,... Koje zvuci divno i lako, ali...Naravno nije tako. Traze od Vas da im posaljete odredjenu sumu novca da bi Vam poslali katalog proizvoda. Kada stigne, onda u slucaju da zelite da prihvatite taj posao, opet saljete, naravno vecu sumu novca, kako bi ulozili u posao i dobili na sklapanje proizvod,... Kada ga posaljete, naravno, nikada Vam nista ne posalju, niti vrate novac.. Znaci klasicna prevara,...
Mozda bi najbolje bilo da nadjete nekoga ko Vam je pouzdan za prodaju. Recimo mozete nesto da pletete, da pakujete, da pravite,... Npr. Mozete praviti sede za stolice, kao i jastucice,... Treba da imate sivacu masinu, da ulozite novac u materijal. Nemojte previse, prvo da isprobate moguce trziste. Videla sam da obicne sede prodaju po 100 din po komadu, a one malo bolje (finije uradjene i od boljeg materijala) po 200 din.
Nadam se da sam Vam ovim predlogom pomogla? user posted image

(odgovor članu Lady412)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
2.2.2010 21:37:09   
tanjaceb
ja imam dvoje male dece.dobila sam ovaj link od muza.zaradjujem oko 70 $ mesecno.
netrosim puno vremena,a za decu mi nista nije tesko.

<obrisan link>


< Poruku je uredio guppy RR -- 3.2.2010 0:53:34 >

(odgovor članu Lady412)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
2.2.2010 21:57:30   
eugenija
IZVORNA PORUKA: tanjaceb

ja imam dvoje male dece.dobila sam ovaj link od muza.zaradjujem oko 70 $ mesecno.
netrosim puno vremena,a za decu mi nista nije tesko.

<obrisan link>


Ovo ne zvuči loše, ali nisam sigurna koliko su te reklame po kojima klikćeš sigurne i možeš li s*ebati stvar hrpetinom virusa i spamova

< Poruku je uredio guppy RR -- 3.2.2010 0:53:49 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu tanjaceb)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
3.2.2010 0:53:13   
guppy RR
Pitanje da nije ovaj ceo post gore još jedna reklama na koju neko može da "nasedne".

Obrisala sam link. Radi se o direktnoj reklami.


< Poruku je uredio guppy RR -- 3.2.2010 0:54:11 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
3.2.2010 0:57:20   
JULIE
Guppy malopre sam bas gledala i pretpostavljam da je neka prevara.Mislim devojci je prvi post i bas o tome da piseuser posted image Nema leba bez motikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Posao kod kuce, za trudnice
3.2.2010 1:07:15   
cipiripi
ja nisam videla o cemu se radi.. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
11.2.2010 16:03:46   
Suncicabg
Ni ja. I jos nisam nasla dodatni posaouser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.10.2010 20:16:42 >

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
25.10.2010 20:28:09   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

Drage moje zanima me vase misljenje o ovoj temi....da li verujete u  zaradu preko interneta???Ja sam se prikljucila na jedan sajt....i malo po malo skuplja se.....taj alertpay jos nije dostupan kod nas ali imam veze sa drugaricom iz amerike pa ne bi bio problem da ona uzme kes pa mi posalje.....treba strpljenja i vremena....par puta na dan...odigras par igrica...kliknes na par linkova i to je to......


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

igras igricu a usput si zavestala organe svoje...pa ti kao u "monti pajton"(cini mi se zitije brajanovo...mozda gresim u vezi sa naslovom-ali scenu znam :):)) filmu dodju na adresu da ti ih izvade...mani se corava posla.....


IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

evo cisto da vas obavestim da je par njih na tom sajtu iz nase zemlje bilo isplaceno!!!!postavio je i cek kao dokaz da ne misli da nas laze....svako ima pravo misljenja...a ne gubi se nista ako se pokusa




IZVORNA PORUKA: Rada T.

...nemam ništa protiv takvog načina zarađivanja.... samo malo više opreza, to je jedino što savetujem!
Radila sam za TV i radio i u medijima sam preko 10 godina i mogu vam reći da je NAJNEČASNIJI način da se zarade pare, telefonska otimačina! Sram neka je sve one koji se time bave i otimaju pare od ljudi na takav način!


IZVORNA PORUKA: usamljena

Igrati igrice i uz to zaraditi? Moj nacin relaksacije  Pretpostavljam da su to ove Beta verzije igrica, za testere. Meni je to ok, ko moze ...


IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

ja klikcem ,javicu se kad bude isplata....koliko toliko....10 min.na tom sajtu nije propast sveta.....ako je neko zainteresovan neka mi posalje pp


IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Crvenkapice ja bih probala  Volim igrice 



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
26.10.2010 21:07:16   
Crvenkapa85
cemu ovo citiranje......

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
26.10.2010 23:44:38   
sneza24
Nije Ana citirala postove nego ih je prebacila u ovu temu jer si ti otvorila temu koja vec postoji pa da ne bi imali dve iste teme.user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
29.10.2010 22:07:00   
Ana RR
Tako je Sneška user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here