|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 02/20
1.2.2020 8:45:23   
emicaa
Drage mame stigao nam je Februar!

Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.
Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate Opsta pravila koristenja foruma
Staru temu mozete naci ovde

< Poruku je uredio emicaa RR -- 1.2.2020 8:47:16 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 8:49:52   
pari
Ljisho, i meni je tako...od nocas imam i ja temperaturu, malopre je bila 38...glava ubija, tj.sinusi. 

I M ima 38. A T je sad ok, ali je imala novas temp. I svima je pun nos...
Doci ce mi mama ipak danas, ne znam kako bih sama...
Ne znam ni sta od lekova da dajem ni sebi ni deci. Samo brufen... Sinomarin u nos...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 8:58:44   
Ivanka 75
Zene, bas vas poteralo, Pari, Ljisho ❤️
Mi jos uvek odolevamo... Mada... Ivka ide na dva rodjendana sad za vikend, jeza me vata 😁
Hrčci još uvek spavaju 😄

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 9:26:43   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,Pari,Smeško,hajde da što pre i vi,vaši mališani budete dobro.Ivanka,znači sređuješ nokte,ako.👍Želimo lep provod Ivki na rođendanima.Mi krećemo sa treningom,ali pomereno od 17 h,dok je raspust.Posle toga idemo na večeru.Ljubim vas.Prijatan vikend❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 11:28:35   
mama Jo
Pari, kako ste danas?
Ljisho, vi?
Ja krenula na masazu jos danas. Mama mi je tu do ponedeljka, bas sam svasta ove nedelje odradila dok je ona tu, sad cu za vikend taman generalku u stanu i to je to. Onda smo opet sami
I tako 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 11:34:46   
Misha i Ljisha
Mene trree groznica sad. Al imam ravno 37. Glava otkida a nije proslo dovoljno vremena izmedju da popijem jos nesto. P izgleda spava pod temp pored njega sam.pazim ga. Al necu da mu merim da ga ne budim. Ako bude frka....


D i mm su ok.
Ja pristavila morciju supu. Mislila sam jos cufte. Al to sad ne znam da li cu iskreno. Mozda samo pire i sos. 
Pari jesu tvoji dosli? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 13:43:53   
smeško
Kakvu supu? Ljisho, presle amo u muski rod. Pocela da nas trese ona sitna. I ja imam 37.2. Taman.😂 J ima T sesti dan, valjda ce uskoro proci. Mm sad vodi N u bioskop, sutra i N i M u pozoriste. J ispiramo oci na 2h, nos...mucenje sa njim koliko vristi. Ali, proci ce. Lep dan, a mi u kuci.🥺

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 14:27:06   
Mirko Svirko
Jao koliko bolesnih. Brzo svi ozdravite. Mi se jos uvek drzimo. U ponedeljak idemo na rodjendan. Nadam se da nas zaobice 🤔

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 14:33:42   
Ana RR
Smeško, supa od morke user posted image

Šta je sa tim temperaturama više? Hoće li proći virusi više, dosadilo svima!

Moji se spremaju da idu u šetnju i u muzej nauke, ja baksuz malopre dobila user posted image kad god je lepo vreme za vikend - ja tada dobijem. Grrrrrrrr user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 14:50:05   
mama Jo
I ja sam dobila danas 🙄
Juce me je razvalio stomak, glava, nesto mi juce bas nisu bile sve ovce na broju...
Moji zaspali, ja cu sad jos malo da se iskradem, idem kod frizera u pola 4.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 15:58:31   
smeško
А-ха, морка. То мора да је баш лепо! Не сећам се да сам то икада кувала или пробала. А можда ми моја тетка није пријавила. Она живи у Војводини.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 16:04:20   
flamingos
Mame,samo da vam mahnem.Odosmo da se spremamo za trening,pa nakon toga idemo na večeru.Uživajte u ovom prelepom danu.Nadam se da su bolesni ozdraveli.Grlim vas❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 16:05:13   
smeško
Идете некуд на вечеру? Сјајно. Ми никако да се сви, породично, одлепимо од куће.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 16:24:42   
mama Jo
Jaoj mi smo letos par puta isli na rucak i veceru... ova mladja nas je urnisala, pa to nema sanse da se sedne i pojede nesto. Obicno mm ili ja moramo da smo u parkicu pored sa njima, znaci jedno sedi i jede samo.
Ali dobro, kad su starija deca onda je to lakse.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 16:26:43   
smeško
Мама Јо, ми тако на јуриш и купујемо.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 16:34:55   
vonavoj
Mi smo pokusavali,bilo je vrlo interesantno...mm uvek zeli,a onda se slogira.na smenu jedemo,u trku..sa njih dve je bila pesma otici negde..a sa njim nema sanse. Mislim na mesto gde treba da sedi u mestu😂Sutra mm ima ideju da idemo na neke burgere,koje stalno spominje..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 16:37:43   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: smeško

Kakvu supu? Ljisho, presle amo u muski rod. Pocela da nas trese ona sitna. I ja imam 37.2. Taman.😂 J ima T sesti dan, valjda ce uskoro proci. Mm sad vodi N u bioskop, sutra i N i M u pozoriste. J ispiramo oci na 2h, nos...mucenje sa njim koliko vristi. Ali, proci ce. Lep dan, a mi u kuci.🥺




😂 dosla ja preko 38 hehe... pustili me sad da legnem. 
Mama jo i sa P je sve nemoguca misija.
Morka je poludivlja. Bude jako lepa supa. Kaxu i sad da je lepa al ja cula nemam ni mirisa ni ukysa

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 16:52:43   
smeško
Ja se jos muski drzim.😂 Verujem da je to bas ukusna supa! Nema veze sto ne osecas ukus, nas pedijatar se kune u pilecu supu kod virusa i prehlada. Odmaraj, ako mozes i ruckaj supicu. Evo i ja skuvala obicnu i prvo su M i J stali u red. Doduse, mm i N i nisu kod kuce.😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 19:40:57   
pari
Ja sam grozno.  Deca čini mi se bolje od mene...Mene trese groznica baš često bez obzira na lekove.  A sinusi ubijaju



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 19:53:12   
Misha i Ljisha
Ja imam od 4 popodne temp bas visoku i ne spada


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 20:05:32   
pari
Isto smo Ljisho...

A nos potpuno zapusen, stavljala sam sve zive kapi i ne vredi...sta vi koristite?
M sad ima 39 :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 20:12:17   
Ivanka 75
Ajde mame drzite se, mozete vi to!
Da prodju glupavi virusi pa da lepo udjemo u prolece zdravi! 😊 ❤️❤️❤️
Mi dodjosmo sa rodjendana. Bese lepo. Posedela sa mamama prvi put posle ko zna koliko vremena 😂 One koje me nerviraju su bile ukljucene na ignore 😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 20:18:46   
Misha i Ljisha
Nasic kapi i za decu i za odrasle


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 22:08:53   
smeško
Ja koristìm domace kapi sa belim lukom.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 22:09:38   
flamingos
Mame,dečice,držite se da što pre izdravite.Lepo Ivanka,uživale ste na rođendanu.I Anđeli super bilo na trenungu,nakon tkga odosmo na večeru,sad gledam kako sve to da svarim.Pijem kiselu vidu.Ne večeram,ali u specijanim prilikama pravim ustupke😁Ljubim vas.Laku noc,odmarajte.I svi budite zdravi.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here