|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 03/21
1.3.2021 8:06:28   
emicaa
Drage mame stigao nam je Mart.Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 8:11:51   
jess021
Jutro mame! Evo ne prva u martu. Ovih dana sam tako nesto bila umorna, jos me uhvatila neka kijavica, juce sam dobila.... Bas sam sva bila bez veze, ali dobro, proci ce.


Maraj, kako si? 
Von, kako je baka? 
Milena, ima li nesto novo za tm? Jel to razlog neraspolozenja? 
Ljiso, kako je P sa zubicma? 
Sanjice, odmori zeno malo.
Moram se naterati da operem kosu, a tako me mrzi. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 8:26:49   
Milena18
Jess, nadam se da ćeš uskoro biti sasvim dobro, drži se.

Nije to sa mm razlog, mislim doprinelo je i to iščekivanje i ona zbrka sa nalazom neraspoloženju, ali na kraju se ispostavilo da nije ništa strašno. Nego ovi moji me sekiraju, otac i brat, i njihovi međusobni odnosi koji utiču na sve u kući. Plus to što se brat već više od dve godine ne pomera sa mesta, niti ima nameru. Pre neki dan kažem prijateljici da tražimo stan, a ona me pita šta će onda on kad mi odemo odatle. Preveliko mi je to breme. Možda sam i sebična, ponekad budem i baš ljuta, pa me posle savest grize. Bolje da sam opet otišla u temu o negativi user posted image


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 8:57:45   
emicaa
Dobro jutro,Dora otisla u skolu pa sam budila Srecka da se mazimo.Posle logopedici

Milena pusti ti te price.Ti imas svoju porodicu.Vjerujem da ces uvjek biti tu za njega,ali apsolutno niko ne treba da ocekuje od tebe da se odrices svoje slobode.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 9:04:06   
vonavoj
Jutro.

Jess i ja sam kilava,u petak sam mislila da cu dobiti temp,cak sam je i merila...Ciklus samo sto nije krenuo..sve mi kuva.Baba je danas druga na redu za operaciju,sreca da se nece dugo muciti...laksi i brzi je oporavak posle operacije..ali tek sledi haos.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 9:10:01   
Ana RR
Milena, koliko ti on bio brat, ti imaš svoju porodicu koja ti je na prvom mestu. I moraš se u nekom momentu distancirati. Iz iskustva ti govorim,samo što kod mene nije u pitanju rođeni brat već brat od ujaka ali on je na našim plećima od kako je ostao bez roditelja pre skoro 20 godina. Prošli smo kroz sito i rešeto sa njim a ja sam presekla onog momenta kada sam dobila dete. Jednostavno u nekom momentu shvatiš da ako se ne skloniš na vreme, upropastićeš sebe a ta druga strana to čak i ne vidi, ne ceni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 9:42:39   
flamingos
Dobro jutro i od mene.Stigao nam mart.Da ne ponavljam-pitanje za sve-kako ste?Evo ja u kuhinji,pa spremanje za školu.Srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 11:04:24   
Maraj
Dan mame.
Milena bas mi je zao sto se tako osecas. Mozda te sve i pogadja, zbog hormona...
Opusti se. Ne mozemo promeniti sve oko sebe...
Ja sam ok... T mi sinoc po prvi put spala ispod 37. I naravno, jutros opet 9.dan imam T 37.3 popih i 3.dozu antibiotika jutros....

Ljiso jel ide P u vrtic? Kako jede sada?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 11:55:18   
mati
Zdravo majke.
Jess, moja nana kada je polomila kuk, nisu hteli da je operišu. Imala je 89 god. Srce joj je bilo jako, a oni je pustili tako. Meni je M tada bio mali, i često krivim sebe sto se nisam vise zaloza za nju, detetu ništa ne bi falilo. Ali eto. Tek posle nekog vremena uvidimo greške...
Milena, ne znam celu situaciju, ali svakako treba da gledaš svoju porodicu sada, i da ne dozvolis da bilo šta se odrazi na vas. Mada, ti najbolje znaš.
Maraj, drugarice, držimo se mi...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 12:07:39   
vonavoj
Mati,bas to..ja sam dala sve od sebe.sreca da sam srela skolskog druga,hirurga,jer stvarno retko operisu tako stare...samo da se sto manje muci..to mi je bitno.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 13:58:49   
Milena18
Von, nadam se da će sve dobro proći danas. Javi kad nešto saznaš. Meni se sad ide kod moje bake, baš je dugo nisam videla.
Hvala vam, devojke. Maraj, moguće je da sam sada oset_ljivija, mada me to svakako muči već jako dugo.
Jao, sad se set_ih... M još nismo rekli za trudnoću,ali ona i dalje svaki dan traži sestru. I kaže mi sinoć "možda ćeš sutra da budeš trudna". Jutros me gleda u stomak i konstatuje onako nezadovoljno "nisi trudna" user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 1.3.2021 13:59:52 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 14:17:39   
vonavoj
Milena,idi do bake..inace,moja T je isto predvidela trecu trudnocu,rekla mi,mama da mi rodis brata i plakala..a nije znala da sam trudna..

Izasla je baba iz sale,spava,ugradili su joj fiksator..sad je na poluintenzivnoj.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 14:22:36   
flamingos
Von.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 15:51:25   
medamisko
Ja na poslu, cekam supruga da dodje po mene,smozdena sam. Ceo dan sam bila u guzvi i ispred racunara.
A obecah sinu da ucimo pesmicu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 03/21
1.3.2021 16:31:01   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Vidim ovde svakakva desavanja.
Mi smo bili do Bg. Isli mm i ja da radimo antitela. Isla do faksa da uzmem jos nesto za ispit. Stigli na vreme za T školu i sad idem po nju u muzicku. Mm je odveo posle škole.

Budite dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 6:56:19   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mi imamo ekskurziju u subotu povodom 8.marta. ja mislim da nece biti nista od toga jer ce mere da se uvedu.  


Mi budni . Al lagano imamo fore do 8 da odemo do vrtica 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 7:39:20   
jess021
Jutro! L i ja budne, evo pijem kafu i kijam kao luda.

Danas cemo kod moje kume, nismo bili otkad su se uselili u novi stan. 
Milena, razumem te, nije ti lako, ti porodicni odnosi mogu da budu tako komplikovani😟

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 7:50:08   
Maraj
Jutro mame.
Ja pijem kafu user posted image
Jess, imas alergiju?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 7:54:22   
jess021
Maraj, nemam pojma. Verovatno, ovako je svako jutro, nekad manje, nekad vise.


Kako si ti? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 7:56:32   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Maraj, je l' prošla temperatura?
Kod nas divan dan, sunčan. Jedva čekam pauzu, da izađem malo da šetam.
Sinoć smo konačno otišle u biblioteku, pa posle na lizalice i u šetnju, baš nam je lepo bilo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 8:29:34   
Maraj
Jess od jutros mi je T 37. Nadam se da prolazi. Danas pijem 4.dozu antibiotika

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 8:32:22   
Duškić
Milence, i treba da ti bude lepo. Jeste, svezije ali lepo vreme.
Maraj, pa valjda bi trebalo posle druge doze.
Ja popila kafu i kuliram.
Ovog vikenda sam se razbila od sredjivanja.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 8:51:09   
Ivanka 75
Dobro jutro. Pratim vas,, pratim ❤️


Milena, presek mora da postoji. Ljudi, nama nakblizi i nasi najrodjeniji se naviknu da smo im oslonac, da smo uvek tu. Ili bolje reci koriste za svoje potrebe, iskoriscavaju. Distanciraj se polako, udalji svoju porodicu, nadji izgovor, covid, trudnoca, bilo sta. Kljuc u vrata. Drzi se price da morate da se cuvate i da nemate ni vremena ni zivaca da drugima resavate sve. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 9:03:19   
flamingos
Dobro jutro.Vin,kako je baka?Maraj,hajd da se ne vraća više temperatura i da budeš dobro.Jess,moguće i da je alergija,a možda i zbog vremena.Lepo se provedite kod kume.Evo ja u kuhinji.Kasnije pravim čoko krofne.Lep,sunčan dan.Mm ode do sela.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 03/21
2.3.2021 10:29:20   
Ivanka 75
Von, kako prodje operacija? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here