|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 04/20
1.4.2020 10:44:49   
IvanaSK RR
Drage mame stigao nam je April!
Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate Opsta pravila koriscenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 11:09:32   
flamingos
Mame,mašem vam iz kuhinje i nudim kafu.Ručak se krčka.Napolju hladno,doduše,ne izlazimo nigde,ali ispootvaram ujutru sve žive prozore da se izluftira stan,pa oset_ih zimoću😁


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 14:03:05   
pari
Mi bili malo napolju, mnogo je hladno...u Valjevu sneg, kaže svekrva...

Uspavljivanje T mi svaki dan problematično i stresno...neće da spava a i vidi da M ne spava pa neće...a mora da spava, treba joj...Radila sam vežbe. Svaki dan vežbam sad što je super, makar 15 min...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 14:57:30   
Milena18
Dobar dan!
Mi se igrale u snegu, baš je napadao. Zaprepastih se jutros kad sam videla.
Sanjice, da li ti je bolje danas?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 15:11:54   
princezica1
U Beogradu je hladno ali nema snega.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 15:12:27   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Sad sam zavrsila sa kuhinjom.

Milena, hvala na pitanju. Dobro mi je danas. Naspavali smo se i mm i ja. Kasno radimo jer puno radimo. Sinoc smo legli u 1. Malo ranije nego prethodnih nociuser posted image

Sedoh da napravim foldere. Ne mogu da se snadjem na destopu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 17:43:06   
flamingos
Hajde mame okupljanje,spremna je kafa,izvolite❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 18:33:25   
Khaleesi
Pozdrav mamike

Flamingos moze kafica hvala ♥️Kako ste kako su decica... Mi sutra kontrolni imamo prvi od kako je ova kucna skola... 
Mame, citala sam negde da je Ana radila online, pa da vas pitam da li je jos neka radila za strane firme od kuce, i kako idu te Paypal i ostale uplate? Kako se to kod nas unovcava? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 04/20
1.4.2020 18:47:46   
flamingos
Kh,hvala na pitanju,dobro smo.Mi još nismo imali kontrolni.Biće verovatno ovih dana.Pozdrav.Budite mi dobro❤


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2020 7:57:24   
jess021
Mane, dobro jutro.


Spava mi se. Mm ustaje svako jutro pre 7h, onda M i ja predjemo kod L. Nekad nastavim, al jutros nisam mogla. 
Kako ste mi? Nema nam Rosite, Emice... Da, prekjuče sam krenula sa ribanjem kuhinje, valjda cu do subote zavrsiti, njeno velicanstvo rernu, cu ostaviti za kraj 😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2020 8:23:54   
Milena18
Dobro jutro!
Jess, ne spominji mi rernu 😂 
Moji još spavaju, ja ustala da imam pola sata sama sa sobom, u toku dana je to nemoguće jer je M prestala da spava danju. U stvari, kasno ustane ujutru, žao mi da je budim, pa ako zaspi oko 1-2, posle uveče bude žurka. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2020 8:36:57   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. D u skoli 😂 P zezator. Mm visi sa P a ja evo malo da danem vec mi dosta.


Kh sa paypala istog sekunda ti leze na karticu koju si vezala za paypal iako kod njih na sajty pise it may take 3 to 5 bussiness days.  Jednistavno je cini mi se 1%fee. I to je to. Ja i sef kombinujemo razne stvari za placanje kako meni odgivara iskreno. 
Danas mm na posao ja mozgam sta cu za rucak

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2020 9:16:05   
flamingos
Dobro jutro.Anđela spava,kad ustane da doručkuje,odgleda nastavu,piše.Ja u kuhinji-sve isto u krug.Nadam se da ste svi dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2020 9:18:41   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Dobro jutro.Anđela spava,kad ustane da doručkuje,odgleda nastavu,piše.Ja u kuhinji-sve isto u krug.Nadam se da ste svi dobro.Ljubim vas❤





Ovo ko ja da sam pisala 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2020 23:34:37   
flamingos
Laku noć želim svima❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 04/20
2.4.2020 23:37:25   
Ivanka 75
Laku noc 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 4:50:54   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mesim lebac 😂 valjalo bi da sednem za komp al nikako. 


Sve mi mrsko

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 8:58:28   
Milena18
Dobro jutro!Ljišo, je l'' sa kvascem 😀
Poslah mejlove, skuvah kafu i sad gledam Jagodicu Bobicu 😁 Posle idem u nabavku, a baš mi se ne ide, mislim da će svuda biti ludnica.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 9:17:09   
mama ivane
Dobro jutro....

Deca ustala jos u pola 7 🤔Zurka od ranog jutra
Kako su nasi drugarici?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 9:19:22   
Misha i Ljisha
pa naravno sa kvascem. ehehhe...

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 10:18:36   
flamingos
Ljisho,i ja zamesih za hleb.Evo me u kuhinji oko ručka.Dete da doručkuje,pa da prati nastavu,piše.Jeste li dobro?Pozdrav svima❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 12:24:33   
Maraj
Pozdrav mame.
Ja standardno po kuci. Ne izlazimo vec 3.nedelju.
Muz vrsi nabavku i ide na posao. Meni fali kretanje. Sva sam u bljaks izdanju ponkuci. Nisam maskaru stavila 2 nedlje user posted image
Visim ili u kuhinji ili na viber grupi. Ova on line nastava me izludi. Imam ko zna koliko otvorenih grupa plus vaspitacuce iz L vrtica se setile da zadaju zadatke, da radimo sa decim kuci...pa se i one ubacile u nasu roditeljsku grupu...a pre ovog stanja, nisi mogao da dodjes do broja tel.vaspitacice. cuvale su ga kao zmija noge...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 12:25:57   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobro jutro. Mesim lebac 😂 valjalo bi da sednem za komp al nikako. 


Sve mi mrsko


Ja ne znam dal sam mesila klasican hleb do sad. Sve neke pogače
Bas da virnem u rr kuhinju, ima li recepata?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 12:31:18   
princezica1
Mara ima dosta recepata za hleb, pogledaj.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 04/20
3.4.2020 12:54:20   
pari
Ja opet osecam pritisak u sinusima...grrrr...

Bili napolju kratko, vozili trotinete...Sutra vec subota pa M ide kod tate...iako je sad svejedno kad ce ici zapravo s obzirom da ni tata vise ne radi, a ne ide se ni u vrtic...
Kako ste mame? Nema nam Rosi, Emice...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here