|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 04/22
6.4.2022 8:11:28   
IvanaSK RR

Drage mame, stigao nam je April (pre par dana user posted image )

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 8:32:22   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Hocemo u april user posted image
Krckam rucak za decu. Sad cu uskoro na posao. Bas sam lose. Svaki cas treba da dobijem.
Ivana, srecno. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 8:56:26   
IvanaSK RR
Sanjice, bio je red da predjemo u april 🤣 hvala ti 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 9:12:34   
dddaca
Dobar dan! Mame kako ste? Gledam ovo lepo sunce, pa gledam prozore. Sve se nadam da ce sami da se operu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 10:10:53   
QueenJ
Dobar dan u novu kafanicu i od mene! Saosećam za prozore, evo, čekam kad će mm da ih sredi, ja sam niska. 🤣

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 10:12:12   
Ana RR
Daco user posted image ja sam ih prala nedavno i gledam sad kako su istačkani od one prljave kiše user posted image Sve se nadam da će mm da pere terase sa onim aparatom pod pritiskom pa će oprati i prozore user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 10:12:19   
QueenJ


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Dobar dan u novu kafanicu i od mene! Saosećam za prozore, evo, čekam kad će mm da ih sredi, ja sam niska. 🤣
 


Omašila sam temu, ali nema veze. ☕

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 11:19:24   
dddaca
Nista meni ne vredi sto sam niska, imam stolicu. Nema sanse da bi to mm oprao.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 11:36:41   
Ana RR
Moj hvala bogu ne beži od toga, veliki su prozori a ima ih gomila. Mislim da ih češće on pere nego ja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 12:44:24   
IvanaSK RR
Dddaco, prikljucujem se klubu niskih i nosanja stolice za sce 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 04/22
6.4.2022 13:10:53   
flamingos
Da se upišem u april.Sve smo završile i ode dete u školu,a ja pečem kolače.Visoka je 166 cm,teška 52 kg.Sve je super.Bogu hvala zdrava je.Prelep je dan.Umorih se.Da završim i sa ručkom,pa da prilegnem.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 6:30:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Dan je samo za krevet 🙄. Ali nista od toga, mora da se radi 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 6:45:36   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,srećan rad.Ovde pada kiša.Ispratismo svekrvu.Sad prilegoh,pa ću kasnije na terapije.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 7:42:18   
QueenJ
Dobro i kišno jutro i kod nas. Juče mi je stigao aparatić za merenje glikemije. Naručila sam, da pratim, da znam na čemu sam. Sutra kontrola kod ginekologa, pa da vidimo šta ćemo dalje, verovatno i ogtt. Danas moram izaći nešto po gradu da pozavršavam. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 8:49:46   
dddaca
Dobro jutro! Danas se nerviram od ranog jutra. Mm i dete na brzinu izasli iz kuce i ne poslah im kisobran. Kaze mm nece nista da joj fali ako malo pokisne od ulaza do auta. Bas sam se iznervirala. Ako on ne voli da nosi kisobran, ne treba dete da sedi mokro u skoli.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 9:17:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Srecan praznik svima. Ja sam odradila jedan čas, pa sad idem na Liturgiju. Posle imam opet nastavu, pa neka veca. I tako. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 9:19:35   
Milena18
Jutro!
Odvezoh veliko dete u vrtić iako smo planirale jutarnju šetnju. Kiša i sivilo i kod nas. Bebac mi opet ima konjuktivitis, valjda ćemo srediti to za koji dan. A mene i dalje uveče boli grlo, moraću i ja kod lekara. Grrrr, baš smo kilavi. I ide mi se na more 😁
Kako su ostale, mame? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 10:25:17   
vonavoj
Gde ste mamike?

Nema me dugo,bacim pogled,procitam, nisam imala sta da pisem..u ludilu..Presekla sam,dala sam otkaz u firmi,posle 13godina..toliko mi je bilo mucno,da sam se razbolela..vagala..pa kako cu reci,sta ce mi reci...i koliko god da si posten,radis,trudis se,ispadnes majmun,i nemoralan...gazda je bio ravna linija,i dalje ne shvata...samo ide okolo i prica gluposti,kako nisam htela ni da se nagodim, otisla sam zbog para..A rekla sam mu,da sam dobila dobru ponudu,koja se ne odbija,spomenula pare nisam..on me je samo to pitao,ja sam rekla nebitno je..kaze da ides kod drugog gazde da ga pitas da li mozemo i mi da ti damo...ali ipak ne mozemo toliko...I eto.. od 4.5.novi posao,menja se sve..nadam se na bolje..za sad mi se sve dopada,i bila sam jedan ceo dan,atmosfera,ljudi,mnooogooo vise posla,ali uređen sistem.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 10:26:42   
jess021
Von, neka si. Ostavi to iza sebe i samo napred!!! Bravo, baš mi je drago 🥰🥰🥰

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 10:36:16   
Ana RR
Von, bravo, i vreme je bilo za promenu, odavno ti se smučilo! Baš mi je drago user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 10:45:33   
Ivanka 75
U pravo vreme citam! Vooon, bravo za odluku! Ne vredi raditi posao koji te muči! Puno srece i zadovoljstva na novom poslu😊


Mi jos u prozorima 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 10:48:10   
Ivanka 75
Sto se prozora tice... Ja sam one na ulazu, a ima ih 5m plus vrata, prala jedno popodne u 5 😁


Posle one zute kise, sve belo a prozori ušljampani samo tako. I jopet su prljavi, ali sad manje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 13:55:41   
QueenJ
Bravo, Von! Čestitam! Za to treba puno hrabrosti. Ali, sigurna sam da se osećaš mnogo bolje sada kada si napustila toksičnu sredinu. Neka novi početak bude onako kako ti želiš i kako tebi godi!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 14:14:12   
nata11
Bravo Von user posted image Bice sve OK. U kojoj delatnosti sada radis, jel slicno sa prethodnim?

Kod nas klasika. Vreme ubija u pojam. Tmurno, kisa. Radila prethodni vikend pa jedva cekam ovu slobodnu subotu.

Napokon posle 2 god imamo roditeljski u vrticu pa spremam pitanja i komentare user posted image user posted image

Malo mi majka skace po zivcima. Ne dolazi mi do glave da je neko toliko samoziv ali eto...

Sve u svemu jedva cekam vikend da se posvetim detetu.



_____________________________





(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 14:19:30   
Ivanka 75
Nato, kako posle 2 godine?


Oprosti mami, godine ih stigle... Ja mojoj sve oprastam. Mada se ona trudi da kontrolise svoju samozivost. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here