|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 06/21
30.4.2021 16:21:28   
Sanjica26 RR
Drage mame stigao nam je MAJ.

Posto teme ovog tipa koristimo samo za caskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to odredjenim temama.Ako se ta pravila budu krsila chat teme cemo zakljucavati.Tome u prilog predlazemo da procitate 

Opste uslove koristenja foruma

< Poruku je uredio marketing RR -- 1.6.2021 0:57:58 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 05/21
30.4.2021 20:30:06   
Milena18
Dobro veče, mame!
Ana, drago mi je da ti je bolje! 
Daco, da li je prošao kašalj?
Von, kako je baka, da li se vratila iz banje? 
Pari, kad T ide ponovo kod zubara? 
Mi smo skoro ceo dan provele napolju, baš sam umorna sada, ali zadovoljna. Ne mogu da vam opišem koliko se bolje osećam od kad ne idem na posao, iako tokom dana nema stajanja. 






(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 05/21
30.4.2021 21:03:24   
Filadendronka
Cao mame, samo da vam mahnem. Citam povremeno sta piset_e. Von, samo da ti kazem da sam te sanjala. 😂 Ne secam se detalja, sem da kazem " Von, pa to sam ja, Fil. Kako me ne prepoznajes?!" 😂😂😂


Sve vas puno pozdravljam, cuvajte se! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 9:21:30   
flamingos
Fil,mašem i ja tebi.Srećan praznik svima.Uživajte.Evo da krenem jedno po jedno da završavam.Dogovorismo se da za Uskrs pravim čizkejk i krećem sa njim.Ostale su mi terase da sredim.I to moram danas.Mašina pere,imam za još dve.Tri dana je praznik,a u četvrtak nam je slava.Dunja,ne javljaš se?Kako ste?Nadam se da su sva dečica zdrava.Lepo provedite današnji dan.❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 10:20:14   
dddaca
Dobar dan mame!
Mi juce farbale jaja, danas se probudila pa trazi da ih gleda. Bas je uzivala. Manje kaslje, skoro uopste, ali kad se zakaslje bas tesko iskasljava. Pije i dalje broncamil. Sa antibiotikom danas zavrsavamo.
Mene pocelo juce da grebe grlo, i vec sinoc mi nos bio zapusen. Bas nije moralo sad pred praznik. Planirali smo na rucak kod mojih sutra, ali ako budem pocela da kasljem nista od toga.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 11:15:29   
flamingos
Daco,drago mi je da je dete bolje.Hajd i ti da budeš dobro.Popij nešto.I ovo vreme promenljivo,pa utiče na sve.Sedoh da popijem još jednu kafu,pa nastavljam gde sam stala.Čizkejk gotov,samo još voćni deo da se prohladi da nanesem preko belog dela.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 12:37:25   
Milena18
Dobar dan!
Daco, nadam se da se nećeš razboleti. 



Flam, i ja sam pravila čiz.
Nama danas dolaze sveki i dever na ručak, sutra mi idemo kod njih. Trebalo bi popodne i da se vidim sa drugaricom da prošetamo malo, baš se dugo nismo videle. 
Odoh da sređujem kupatilo. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 14:34:55   
vocicana
Dobar dan i ovde.
Na poslu sam, da iscitam malo sta ste pisale, vidim da svi pitate za nekoga, nadam se da ste svi dobro, ja sam takav laringitis navukla, sapucem vec treci dan.
Sutra je mojoj mami rodjendan pa ce biti ica i pica, sem jaja nista nisam, idemo kod sveki pa posle do mojih pa ja uvece radim trecu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 17:34:03   
flamingos
Milena,lepo se provedite i danas,a i sutra.Voci,hajd da što pre prođe laringitis.Neka je srećan rođendsn tvojoj mami.Lepo se provedite i vi.Sedoh,dosta je za sad.Veš se lepo suši na terasi,pa da pokupim kasnije.Dve žice pune.Nego,stuštilo se,kao da će kiša,a nisu javili.Ostale mame,šta radite?


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 17:49:29   
Ivanka 75
Dobar dan. Opruzismo se posle rucka 😊 Razduvao se vetar a ja rostiljam samo tako 😂


Daco, ipak antibiotik? Nisam videla, ja mislila prolazi je bez lekara. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 19:22:48   
Sanjica26 RR
Ја сам исписала свашта и избаци.

Све најбоље свима. Лепо проведите Васкршње празнике. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 20:18:57   
vonavoj
Mazem iz Vrnjacke banje,banjam se u spa centru. Odlican je. Deca su isto super,sa kekom i babom uzivaju...ove velike kao kukaju,dosadbo im je .a mali i ne pita za nas.

Fil,pa to sam ja😂😂😂Baka je stigla u cetvrtak iz banje,puna je price,a super je..tata ne mora da spava vise kod nje,moze sama uz hodalicu sve😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 05/21
1.5.2021 20:21:17   
flamingos
Von,pozdrav.Uživajte.Drago mi je zbog bake.Živa i zdrava bila još sto godina.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 05/21
2.5.2021 7:23:40   
jess021
Hristos Vaskrse!


Srecan vam praznik, da ga provedete u miru i blagostanju. 
L je poranila u 6h da trazi poklone, M jos spava. Da popijemo kafu pa da pripremimo dorucak. Juce nam je bas bilo lepo, ceo dan smo bili napolju na salasu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 05/21
2.5.2021 9:38:24   
flamingos
Vaistinu Vaskrse.Srećan Uskrs,u zdravlju i sreći da proslavite.Divno Jes,drago mi je da ste se lepo proveli.I jsa sam u kuhinji,da pripremim sve i postavim sto.Voci,kako si?Ostale mame i dečica?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 05/21
2.5.2021 11:18:33   
Maraj
Hristos Vaskrese.
Srecan Vaskrs
Mi napolju. Bas je mirno. Jedva da ima ljudi.
Juce smo bili po dr po laboratorijama i apotekama... tj jurili sta je otvoreno... S pocela da pije antibiotik...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 05/21
2.5.2021 14:02:18   
Ivanka 75
Vaistinu vaskrese! Masemooooo ❤️❤️❤️


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 05/21
2.5.2021 21:53:39   
dddaca
Vaistinu vaskrse! Tek sad stigoh da se javim. Celi dan nismo bili kod kuce. Nadam se da ste lepo proveli praznik

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 3:04:46   
pari
Nadam se da ste uživale danas! Nama je lepo protekao dan...


Puno vas pozdravljam i pišem sutra ..

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 5:46:05   
Ivanka 75
Dobro jutro 🌅

Samo pticice se cuju... Prelepo... Pola noci pokrivah ovu moju zabu... 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 9:25:10   
flamingos
Dobro jutro.Uživajte Ivanka.Pijem kagu,ručak imam,nema kucvnja.Danas u 14:20 idem da primim vakcinu,drugu dozu,a mm u 14:40 h.Pari,drago mi je da ste lepo proveli jučerašnji dan.Ostale mame,jeste li dobro?Voci,prolazi li laringitis?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 11:04:42   
dddaca
Dobro jutor mame. Ivanka super, uzivaj. Ne znam u kom ste kraju, ali dok citam tvoj komentar pozelim da sam negde na Tari user posted image
Ni ja nista ne kuvam danas. Bili juce kod mojih na rucku, imam rucak danas. Mozda samo supicu da skuvam, a i to cu iz kesice.

Maraj, mislila sam da ste ozdravile i krenule u vrtic. Mora da sam nesto pogresno razumela, ali da se ne vracam sad ponovo da iscitavam. Ili je opet nesto novo pokupila?
Kako su nam ostala decica? mame? Meni je nos slinav vec nekoliko dana. Nije za kapi, nije potpuno zapusen, ali ima sekret. I grlo me grebucka i dalje, ali mi je cudno da jos nisam pocela da kasljem. Obicno mi to ide mnogo brzim tokom. Dete zavrsilo sa antibiotikom, ali jos uvek tesko iskasljava. I dalje pije Broncamil.
Von, super za baku user posted image Ipak joj je prijao boravak u banji. Dobro je pa da je ipak resila da ostane.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 14:20:55   
Maraj
Dan mame.
Daco, opet je pokupila nesto u vrticu. Otekli su joj krajnici ,po prvi put. Bili za 1.maj u dz kod dezurne doktorke, ona nas oduvala. Posle smo privatno odradili kks i crp, pa smo u dogovoru sa rodjakom koja je dr, uveli antibiotik. Hvala Bogu, bolje je. Sada ne kaslje nocu. Ranije je bilo uzasno. Celu noc je kasljala, nismo spavale ni ona ni ja...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 15:07:38   
Milena18
Dobar dan, mame!


Maraj, brzo ozdravite. Baš vas je stislo u poslednje vreme.
Daco, valjda kašalj neće ni početi. 
Mi mislili danas da idemo na neki izlet, ali ružno je vreme, pa smo odustali. M je rekla da će danas spavati kod bake, videćemo hoće li ostati pri toj odluci. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 05/21
3.5.2021 16:29:03   
dddaca
Uh, svasta pokupe u tom vrticu. Dobro je da joj pomaze antibiotik. Ja jesam protiv ceste upotrebe antibiotika, ali cinjenica je da im bude mnogo bolje kad bocnu da ih piju.
Mi danas izlazile napolje, bas sam brinula kako ce da joj bude, da li ce da kaslje. Ali zakasljala se samo par puta, kad se zatrcala. Dete, zaboravi da ne sme da trci jos uvek.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here