|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:04:13   
Olga75
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:06:59   
Torbica
Al ce da bude uzbudljiv septembar! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:09:35   
Modessty
Dobro jutro mame! user posted image
Ajd da se i ovde prijavim! Danas mi je prvi radni dan i konačno sedoh za komp! Jedva se jutros setih gde su mi ključevi od kancelarije, pa onda koji je ključ od ormarića, pa koja je šifra na kompu i takoooo user posted image
Izlazim u 10.30 da vodim dete u školicu, danas i njemu prvi radni dan posle dva meseca, pa se vraćam opet na posao i tako.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:12:06   
Sanjica26 RR
Evo opet da se javim. Brisem na svecani prijem prvaka.user posted image
Mama je jos uvek tu. Juce sam kuvala paradajz sok.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:24:06   
emicaa
Evo i nas u septembar,Bože kako ovo vrijeme prolazi brzo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:32:14   
Klarita
Juhuuuu, probudise li vas petlici pevaciuser posted image ? Ja sam uzbudjena svakog prvog septembra, majku mu, izgleda da mi je sudjena prosveta ipak, a sve se pitam kako li cu da "prezivim" kad moja deca krenu u skoluuser posted image
Jutro i user posted image
K u vrticu, N u ljuljasci...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:35:48   
Modessty
Sanjice srećan vam prvi dan! user posted image

Klarita ja već ko da imam školarca. Danas mu prvi dan školice pa smo morali sinoć sve da spremimo: Cars ranac, Cars pernica, Cars sveska, čak i Cars gaće i čarape user posted image Šta li će da bude kad krene u školu?!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 9:41:13   
Ludachica
Jutro drustvo evo ja sad ustala, sinoc sam se sredila i za ne daj Boze spakovala sve sto mi je potrebno za porodiliste ali dok bolovi ne krenu ne mrdam nigde iz kuce user posted image i molim Boga da beba saceka jos ovih 10ak dana i verujem da hoce ali STRAAAAH aaaaaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 11:18:33   
Sanjica26 RR
Vratila sam se. Rekla mi je direktorka da ne dolazim dok mi ne napravi raspored.
Sad cu na pijacu i da probam da odremam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ludachica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 11:20:36   
tillia
mame,jel ferum sirup moze u mleko da se stavi,pa da beba tako popije?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 12:36:40   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.

Ja kreten jutros od cele frke oko vrtica nisam izvadila meso iz zamrzivaca a sad na frku odledjujem, pa cu da kuvam.

Branki ja sam profesor fizikeuser posted image , mi smo ti KAO deficitarni ahahha kad bismo se salili. Ima i nas nezaposlenih naravno.

U kuci haos HAOS. No dobro dug je dan sredicu ja sve to ako nista drugo a ono kad mi dodje mm s posla.

Pozdrav mame

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 12:50:42   
Torbica

IZVORNA PORUKA: tillia

mame,jel ferum sirup moze u mleko da se stavi,pa da beba tako popije?

U uputstvu pise "Dnevna doza može se podijeliti na više obroka ili se uzme odjednom.
Sirup Ferrum Lek možete miješati sa sokovima od voca i povrca; možete ga
dodati u bocicu s mlijekom, a popiti ga treba za vrijeme ili odmah poslije jela."

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 13:48:26   
mati
Zdravo mame... 1.septembar, kako vreme leti...
Mata nije krenuo u vrtic, sacekacemo par dana.
Inace Mita sam odredio sebi dnevni ritam. Ustane oko 9, pa spava oko 14 (oko sat vremena, nikako nece duze), pa opet spavanjac oko 21. Sa Matijom je bila sasvim druga prica, i kad je krenuo u vrtic nije spavao pre 23h. Sad mi cudno kad se obojica uspavaju o deset...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 14:05:18   
doktorkakristal
zdravo mame evo vratismo se,moram reci da je ovo moje dete divlje nacisto,prestravila je malog drugara ,dete je preplakalo ove dane,jednostavno ga plasi njeno vristanje tj ne place ona vec tako vristi dok se igra,tj to je njoj verovatno nesto kao pevanje,e sad sto je majka rodila jako grlatu to je vec za pricu,elem mali Vasa se nacisto isprepadao,moja Dora skonta to i sad pazite situaciju,igraju se oni na podu uzme Vasa neku igracku Dora pokusa da mu je otme,ali on je cvrsto drzi i ona vrisne na njega iz sve snage,on se mukica prepadne pocne da place pa se zacene,ona pridje i uzme igracku i nastavi da se igra kao da nista nije bilo user posted image . Vodila je na bazen sa toplom vodom,uzivala je ,stavila sam je u onu gumu za bebe,isplivala se Dora samo tako,sve u svemu malo smo prosetale
ala se ja raspricah,a vi kako te user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 14:31:25   
emicaa
Joj Kristal imam takvog kreštavca,uši mi krvare polako od njenog vrištanja user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:09:31   
Torbica
user posted image moj Škole ponekad pisti kad mu nije po volji ali to je pre neka gadna frekvencija, nije glasna nego iritirajuca..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:10:04   
imperial
Zdravo mame,mi jutros bili na kontroli,primili vakcine,malo smo plakali,napredovali smo po kilo i po,bas dosta a ne izgledaju tako,sve u svemu super smo...i moj Vuk je bas grlata beba,i ima momenata kada se razdere iz sveg glasa iz cistog sna,prestravim se hahahah...bas je ludak mali...a mama ga obozavauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:11:20   
mtajcica83
Dobar dan i od nas.Mi septembar poceli sa stomacnim virusom, povracanje i proliv..user posted image .
Mi bi trebali krenuti u vrtic polovinom mjeseca.


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:22:26   
branki*

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



Branki ja sam profesor fizikeuser posted image ,

znala sam da je neka matematika ,fizika u pitanjuuser posted image

izgleda da vlada stomacni virus..puno njih se zaliuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:28:01   
mtajcica83
Jeste Branki, ovamo je bas katastrofa,,,Valjda ce brzo proci...Evo sada spava i sve mu crijeva krce..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:39:34   
dijana1*
mtajcice evo i mi mucimo muku. Rezultati krvi su gotovi jos cekam urin. Limfociti su mu poviseni, sta to znaci?
I konacno nam se malo popravio hgbuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:40:19   
Torbica
Škole=Djole, touch screen mi promeni reč user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 15:42:00   
Torbica

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

mtajcice evo i mi mucimo muku. Rezultati krvi su gotovi jos cekam urin. Limfociti su mu poviseni, sta to znaci?
I konacno nam se malo popravio hgbuser posted image

Virusna infekcija


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 17:44:42   
doktorkakristal
ja malo spavala,ova moja smizla se jutros rano probudila,sad sam kao kuvan krompir i do polukuvan user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 09/14 [chat]
1.9.2014 18:19:21   
superm
Pozdrav mame! Nek nam je sa srecom septembar! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here