|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 09/20
31.8.2020 21:16:17   
IvanaSK RR


Drage mame stigao nam je SEPTEMBAR

Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate opsta pravila koristenja foruma.

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 09/20
31.8.2020 23:09:26   
Sanjica26 RR
Sad smo ovde. Samo da mahnem pocetku septembra😊


Laku noc svima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 6:12:27   
Misha i Ljisha
Evo da se upisem 😁 


Danas obaveza ihaj. Kuci smo u Futogu. Kisa lije. Krece vreme "kako yopste obuci decu". Ja sinoc ribaka ali ima jos posla. Nemamo vrata na kupatilu masinu jos nismo vratili u kupatilo.. svasta nesto al dobro. U haosu smo sta da radim. Za posao jos nista ne znam. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 7:00:15   
Maraj
Jutro u septembru user posted image
Ja sam L ispretila u vrtic posle ihaaaaj vremena...
S evo je place, sto je L otisao a ona ostala kuci.
Ja cu nesto da zbrzam rucak, pa da idem na posao

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 7:44:43   
Milena18
Jutro!
I M je jutros krenula u vrtić, prešla je kod novih vaspitača. A na vratima nas dočekala njena stara vaspitačica, kaže "ti si sad velika, vodim te u novu grupu". Srce mi se steglo.
Ljišo, kada ćeš znati za gimnaziju? Je l' do tada ideš u Inđiju?
Jess, kako je M? Kada idete na kontrolu?
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 8:45:37   
jess021
Jutro!

Srecan svima polazak u vrtic i skolu! 
Nista skoro spavala nisam, M se toliko nesto unervozila, boli je stomak, ne boli.... Jedva se umirila. Nemam pojma sta joj bi 
Milena, malo je bolje, na kontrolu je rekao da dodjemo u cetvrtak ako je uspe do tad da stane na tu nogu, nadam se da hoce. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 9:06:11   
flamingos
Dobro jutro.Srećan polazak svima u školu,vrtić,predškoksko.I ovde padala kiša,,tmurno,zahladnelo.Odmorila sam se noćas.Sad da još kojd ßta sređujem po sranu,ručak da spremim ručak.Dete ispratim u školu.Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 9:23:03   
flamingos
Jess,biće to ok.samo mora vda prođe vreme.Ljubim vas.Htedoh to da napišem i zaboravih.Flamingos zaboravan.🙄


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 9:37:37   
vonavoj
Vreme je prelepo za prvi dan obaveza!

Obukla sam ih tako da ce se posmrzavati...posto u vrticu drze sve sirom otvoreno..a u jaslicama sede na podu pored otvorene terase.M je plakao,izuvao patofne..horor..urlao..Pada kisa,T mora u pola 11 u skolu..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 9:39:04   
Milena18
Tek sad sam videla Natinu divnu vest user posted image Nato, verujem da si u šoku, ali sve će to doći na svoje mesto. Možda će biti teško u početku i duže ćeš ostati kod kuće nego što si planirala, ali biće ok sigurno.
A sada odoh nešto i da radim user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 9:54:02   
Maraj
Von a ja se tripujem da mi dete ne prokuva u vrticu. Obukla sam mu trenerku, doduse tanka je i majicu kratkih rukava. Vidim sad na ulici dosta dece u sorcevima...jutros je toliko grmelo da mu obukoh trenerku, a mogla sam sorc
A S je kuci.... treba i nju da vodim na adaptaciju, samo ne znam kad...dal ove il naredne nedelje...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 10:00:59   
Maraj
Ja inace virkam s vremena na vreme. Cekam nata da se javiuser posted image
Nato javi se, cekamo vesti od tebe user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 10:32:00   
vonavoj
Nato,cekamo te!

Ijaoj,zene idem u cetvrtak na razgovor..sad su me zvali..bas mi je frka🤪🤪🤪

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 10:38:43   
Maraj
Jeeee von user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 11:03:55   
flamingos
Drage moje drugaRRke pomagajte.Nov telefon,nove muke-nema opcije odgovori da bih mogla da pišem post.Šta da radim?Unapred zahvaljujem.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 11:12:57   
Ivanka 75
Proveri da li si ulogovana. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 11:15:50   
nata11
Nema lepih vesti. Boli, puca po stomaku, i krenulo da mrlja po vesu. Ili su neke ciste ili biohemijska. Tek veceras imam kod dr .





_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 11:45:48   
flamingos
Ajoj Nato😪baš mi je žao...Hvala Ivanka,hajd da proverim.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 11:53:48   
flamingos
Uspela sam Ivanka.Hvala od srca.Odosmo da se spremamo za školu.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 14:36:54   
lesli


IZVORNA PORUKA: nata11

Nema lepih vesti. Boli, puca po stomaku, i krenulo da mrlja po vesu. Ili su neke ciste ili biohemijska. Tek veceras imam kod dr .








Pretpostavljam da ti je beta bila pozitivna ili bar kucni test dok si posumnjala na trudnocu. Meni nikada nije bilo pozitivno kad nisam bila trudna, a imala sam i ciste ali je test bio negativan ako nije bilo trudnoce.Cak i da je biohemijska, dobar je znak da si ostala spontano trudna. Drzimo fige! 🤞🍀

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 19:03:56   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nato,cekamo te!

Ijaoj,zene idem u cetvrtak na razgovor..sad su me zvali..bas mi je frka🤪🤪🤪



Von drzim fige.
Ja danas bila opet u gimnaziji stekla utisak da sam prosla mnogo bolje nego prosli put. I jeste tako. Zvala me popodne zena i kaze da se teska srca odlucila za drugu kolenicu samo iz razloga sto se ona prva javila. Cak mi je i posle tog razgovora poslala mail.  Kaze slicnih smo kvaliteta i prosto eto kasno dodjoh. Sve u svemu nekako sam srecna posle razgovora iako nisam dobila posao,jos pogotovo sto mi je posle poslala i mail. Ali je jos dodala "nije jos sve gotovo" 😂. Meni u principy ne gori imam poslova kolko hocu pa sam valjda i iz tog razloga ok.
U kuci i dalje haos. Imam utisak da se ne mice . Joa dok sam bila u gradu, pa D skola, P vrtic. Bio super. Pa rucak pa idi po P. Imam utisak da sam jako malo uradila. Uzas. Jo dobro ceka sve to samo mene sta da radim. Eno mm joa nesto farba. Izludjuje me

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 20:13:00   
Duškić
Eee..von ismejah se, ista situacijaa i kod nas. Opice promajh da deca se posmrzavaju.
Moji jutros u duksevima isli u vrtic, a i ove promene drasticne .
Srecan polazak u skolu decici !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 20:51:50   
vonavoj
E bre ljisho,za malo..

Svi mi kazu da se ne stresiram,imam posao,idem da probam..ali zene ja nisam isla na razgovor od 2009te😂😂 ne znam ni koliku platu da trazim,da se ne precenim,a ni potcenim...ako me budu uopste i pitali..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 21:00:38   
Filadendronka
I ovde virnem povremeno, najvise sada zbog Smeska. Nekako me je bas potreslo to sve sa N, iako ih ne poznajem licno. Nadam se da ce sto pre biti sve u najboljem redu. Ljiso, probala si, nikad se ne zna sta novo moze da iskrsne. Von, ti takodje razmisljas o promeni posla? Znam da je poslodavac hteo da te “lincuje” kad si ostala trudna sa M? Ja bih isto menjala, ali kao i tebe muce me ista pitanja. Platu bih trazila 20% vecu i bolje je da se precenis. Pa ako prodje-prodje. Nekad se jednostavno treba dobro prodati, a posao kao posao se nauci kroz odredjeno vreme. Ivki i Andjeli srecni novi skolski dani, a takodje i ostaloj decici. Imamo li nekog djaka prvaka? Milena, kad je rec o adaptaciji vidi nekako da izbegnes kad se mnogo dece navikava... Mislim da je pocetak septembra taj najgori period kad ima vise istovremenih prilagodjavanja. Makar da prodje nedelju, dve. Ostale mame, kako ste? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 09/20
1.9.2020 21:13:33   
Sanjica26 RR
Mi smo djak prvak i T je cetvrti. Danas je bilo ludo. Ne volim ovaj septembar. Grrr. Posebno u ovoj situaciji. Gledam onu decu kad sam bila za katedrom. Jako tuzno. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here