|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 10/20
30.9.2020 21:41:52   
IvanaSK RR


Drage mame stigao nam je OKTOBAR

Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate opsta pravila koristenja foruma.


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 10/20
30.9.2020 21:47:17   
Dragica Draga
Iiii ju naopako, pa kad vec pre oktobar?
Hajde, kad krene kisno mozda cu naci i vise vremena za piskaranje. Masem svim mamama user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 10/20
30.9.2020 22:08:51   
jess021
Samo da se upisem.


Laku noc!! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 0:48:37   
mikica88
Kisno i tmurno. Takav je oktobar.
Da se upisem i ja , malo me nesanica zeza. Vitlam po forumu, citam, pisem.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 7:01:52   
Misha i Ljisha
Oktobar ljudi moji. 😁 juce mi bas bio turbo dan. Ni sama ne znam koliko sam zadataka uradila. Ceo dan sa svima samo zadaci. I onda dodjoh kuci i jos mi moj jedan djak salje poruku da mu uradim par zadataka danas ima kontrolni iz matematike. Ruka me zabolela od pisanja po tabli. 


Jeste mama jo P ce 3 u aprilu. A D ce 8 u januaru. 
Idem derana da spremam za vrtic. D kaze da je ostavila srpski da uradimo zajedno. Pa imam privatan cas, pa skola pretcas plus casovi. Opet cu otpasti. A sta da se radi. 


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 7:21:36   
pari
Ljisho, svaka cas_t!


Oktobar...neverovatno kako je ova godina proletela...bar mi tako deluje iz ove perspektive...Ja se nadam da ce mi ovaj oktobar doneti srecu...
Kako ste mame? Najavljuju od sutra lepo vreme tako da jos danas da izdrzimo jesen...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 7:38:02   
jess021
Mama dobro jutro, budna sam jos od 6:30, M se nesto probudila pa tek malopre zaspala. Joj sto je ruzno vreme.


Pari, jel idete u vrtic??+

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 7:44:16   
Milena18
Dobro jutro!
Ja sinoć nisam isključila ton na telefonu, pa sam budna od pola pet, zahvaljujući mamama iz vrtićke Viber grupe koje u to vreme obaveštavaju vaspitačicu o svemu i svačemu.
Ljišo, kako stigneš toliko časova da održiš u školi i plus online? MM ima mnogo manji fond, a opet po ceo dan neke prezentacije pravi, pa razne izveštaje, e-dnevnik...
Danas sam baš nešto bljak. Imam posle taj pregled kod ORL, ne ide mi se, a moram.
Nadam se da je kod vas raspoloženje na višem nivou.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 7:46:56   
jess021
Milena, meni su sve te grupe na silent modu. Nekad kad udjem pa vidim 365 poruka, samo izadjem😛


Kosa mi je prljava uzas, a sutra idem kod frizera pa me mrzi da perem. Za vikend smo turbo, ali dobro, u pom je L rodjus, jedva cekamo😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 7:49:29   
pari
Milena,reci sebi da će brzo proći...sve je dobro...

Meni je muka ali govorim sebi da sam dobro...od sinusa mi je...
Idemo u vrtić uskoro, do 9 treba da smo tamo...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 8:39:22   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ljišo, kako stigneš toliko časova da održiš u školi i plus online? MM ima mnogo manji fond, a opet po ceo dan neke prezentacije pravi, pa razne izveštaje, e-dnevnik...



Joj Milena evo sredjujem esdnevnik jos je zbrka jer sam zamena pa stalno virkam u dnevnik da vidim sta je radila koleginica kad je sta zakazala opsti haos. U svojoj skoli ne znam sta sam kome rekla sta nisam, a nisam jos senilna user posted image Sad cu prvo da proverim da li sam juce upisala svoje casove sve pa cu dalje. Moram jos da smislim i kontrolne. Onlajn ne radim ovde gde sam zamena, ali sam evo deci sad slala mail, otvorili su zajednicki mail na gmailu pa sam im poslala tu. U gimnaziji je fazon da svako ima para za ucenje i jedan djak koji je na nastavi ima obavezu da salje svom paru ono sto su ucili ali ja mislim da to ne funkcionise iskreno. Ponavljah im ove nedelje i gradivo i zadatke. Ovo je ludnica u skoli.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 8:40:33   
flamingos
Dobro jutro.Pari,srećno u vrtiću.Nadam se da si dobro.❤

Ljisho,bravo.❤Ostale mame,kako ste?Već je oktobar,lete dani.Evo da ispijem kafu,pa da zamesim za kiflice,spremim ručak itd.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 8:42:27   
Queen Lady
Ja sam nesto smorena, bas mi se ide kuci... Ne znam kako cu da izdrzim danas na poslu. Bas sam bljak.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 8:44:32   
mama Jo
Jutro.
I ja sam se ofarbala kad smo dosli ovde, bas mi je osvezilo kosu, bila je izas.
Milena, javi sta kaze orl, nadam se sve ok. Mame u vasoj grupi su bas vredne, verujem dae i vaspitacica bas obradovala tim porukama u to doba.
Pari, drzimo fige da u vrricu bude sve dobro i danas.
Ljisho, ti stvarno imas turbo tempo. Usevas li da odanes malo?
Flamingos, posalji koju kiflicu😊

Mi odoamo danas za NS, da stignemo u 5 na J trening.
Kad ono rekose opet koji stepen toplije?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 8:54:35   
Milena18
Jess, i meni je grupa ranije bila na mute, nego sada tamo komuniciramo sa vaspitačima jer ih inače ne viđamo, pa nažalost ne mogu da se isključim user posted image
Pari, drži se. Nadam se da će ti proći mučnina danas.
Ljišo, baš to - ludnica, a posebno kad imaš više predmeta ili razreda i više od jedne škole.
Queen Lady, potpuno te razumem, i meni se ide kući.
Mama Jo, valjda će sad za vikend biti toplije, tako mi malopre reče kolega user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 8:57:36   
jess021
Trebalo bi vec od sutra, kao sto rekoh da subotu mi je neophodno bar 25 stepeni 🤣





_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 9:36:57   
mama Jo
Da, bas sam malo gledala prognozu, od sutra bi trebalo toplije.
Jess, ti imas neka slavlja za vikend, tako nesto si pisala?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 9:38:35   
jess021
O da. U subotu idem na babine kod drugarice, beba vec 7 meseci🙈, uvece izlazim, kuka slavi rodjendan, u nedelju na rucak zbog punoletstva u Novu Pazovu, a moram napraviti i tortu, L u pon rodjendan 😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 9:57:49   
Queen Lady
Joj cuti, meni se rodjena sestra porodila pre nekih 10 dana, jos nisam otisla da vidim bebu. Jos mi sad zapusen nos, pitanje i ovaj vikend da li cu moci da odem... A preko ned ne mogu da idem jer radim do 4, pola 5 i onda mi posle kasno da idem... user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 10:23:51   
Maraj
Jutro mame.
Milena, ja kad krenem na spavanje gasim zvono na tel,bas zbog takvih "pacijenata". Mislim da je stvarno apsurd slati poruke pa i od 21h.

Ja odvela S u vrtic. Pa po kuci i oko vesa. Skuvala corbicu za rucak. A doruckovala sinocni rostilj i rusku salatu user posted image sad cu da zasladim i sa tortom. user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 11:11:32   
Milena18
Slažem se, Maraj. I ja gasim, nego sinoć propustih. Jeste li lepo proveli rođendanac?
Jess, baš će ti biti buran vikend.
Vratih se od lekara. Nije ništa strašno, to na grlu je ostatak krajnika koji se upali prilikom infekcije. I naravno, zapušeni putevi između nosa i ušiju, to je kod mene često. Predlaže mi i neke alergo testove iz krvi.
Častila sam u povratku sebe jednom torbom. A sada na posao user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 11:36:04   
mikica88
Milena, lepo za torbu.
Maraj, uzivaj.
Ja spremam rucak.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 12:04:25   
jess021
Milena, neka si, zaslužila si😊


Maraj, kakva je bila torta? 
Ja evo doruckujem. Tu su nam na cuvanju drugarice, od one mame sto se razvela letos, ako se secate pisala sam. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 12:41:54   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Zavrsila sam pre podnevnu smenu i ispeglala gomilu Sofijinih zimskih stvari. Sve sam oprala. Sad treba T da vodim u skolu. Mm ce da je uzme. Ja imam i posle podne nastavu.

Upravo sam narucila haljinu iz Vogelija. Brat mi je dao pare za rođendan, pa da ne odu na drugu stranu.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 10/20
1.10.2020 13:22:34   
jess021
Sanjice, pametno, stavi sliku kad stigne


Ja sam upravo ignorisala ves za peglanje 🙈

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here