|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 12:23:23   
Sanjica26 RR
Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u Decembru! user posted image
Posto chat teme koristimo isključivo za časkanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 12:50:03   
jess021
I ovde prva da se upisem.
Skuvala sam neki caj za laku noc, ako zaspim nisam kriva😅😅
Jedva cekam da idem kuci, bas mi je hladno. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:00:15   
Maraj
Jao pari , ja zaboravila da su vam bebe isti dan rodjene.
Srecnih i vama prvih 6 meseciuser posted image
Jess, 10 000 jedna doza? Čoveče, to je 40 000 za dvoje dece. Pa nije ni cudo onda sto se penzioneri samo i vakcinisu kad su besplatne vakcine u pitanju... bas je dosta para...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:02:31   
jess021
Ne, 10000 obe doze, 20000 za njih dve.  Nije malo svakako, ali pokusacu da refundiram preko Wienera, ako budem mogla.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:05:58   
Rosita
Decembar, vec decembar!

Skupo jess, ali podrzavam. Jos ako refundiras, odlicno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:07:19   
IvanaSK RR
Meni je sin opusteno prelezao boginje, pa se nadam da ce tako i macauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:19:51   
milicicak
Von, pari, srecni vam mini rodjendani 😘
Moj tata se svake godine vakcinise protiv gripa, on je ultra rizicna grupa, moram da nateram mamu i mm-a da se vakcinisu ove godine.
Ja bih i T i V vakcinisala i protiv gripa i protiv ovcijih boginja, samo da ubedim mm-a. On je vise za prirodan imunitet 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:26:13   
Misha i Ljisha
Covece sta vec decembar, TEK TEK decembaruser posted image

Rosi P je bio u tom kosom sedecem bukvalno samo par dana i skapirao ubrzo da treba da ispravi lakat da bi se odgurno i seo.Tako da ce brzo i tvojNuser posted image

Nego batke juce pokusavao da pucketa prsticima.Bio je haos smesan. Pokusavao i gledao u prste. Slusali smo muziku svi zajedno mm,D, P i ja i djuskali smo pred njim i svi smo u jednom trenutnku pucketali prstima i onda se on tako udubio u prstice, jako je bio smesan.Naravno dok sam ja uzela tel da ga snimim proso voz. Na kratko se samo vidi da bulji u prste i pokusava.A danas me odusevio, odlazi komsija i on mu maseuser posted image Pa D mi nije mahala tj radila pa pa do sigurno nekog 9tog meseca. Ovaj batke nista nista i ondak SVE. Njakator moj.Bili smo napolju smrzao se nosic. Eno ga spava kao i uvek kad treba po seku da se ide. Srecom voli ona da bude u vrticu.

Rucak mi u rerni. Sad cu da probam da mu napravim neke kekse za bebe sa bananom. A D ce da dobije puding posle rucka.

Mm sledece nedelje SVAKI dan u BG.user posted image Sad mi javio a trebao je sledece nedelje na GO. Pomerio GO za onu tamo nedelju. Valjda ce ga pustiti.

IDem kao nesto da uradim dok deran drema.NAdam se skreno da ce me castiti bar sa sat vremenauser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:30:02   
IvanaSK RR
Ljiso, dodjite za Bg ti i deca user posted image
Bravo za batketa user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:36:18   
Misha i Ljisha
Ivana rado ali ne ide mm sam do Bg. Nema mesta za celu ekipu eventualno samo D da ide sa njim. A vodio je par puta cisto eto da ide s njima.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 13:55:14   
Milena18
Pari, srećan i vama polurođendanac!
Ljišo, bravo za batketa! On je jedan pametnjaković. 
Ivana, je l'' Maca u vrtiću? Sve je ok sa stomačićem sada?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 14:50:16   
Rosita
Bravo za batketa!! Sjajan je!!
Mi isto bili van jedno pola h i jače. Zima jeste ali ok, ubundali se. 




_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 14:57:55   
IvanaSK RR
Milena, u vrticu je. Bolje je, ali joj jos uvek ne dajem nista mlecno. Ni u vrticu joj daju nesto drugo kad je mlecni obrok.
Kako si ti?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 15:21:15   
Sanjica26 RR
Bravo za Batketa. Mama nemoj vise da se zalis na deteuser posted image Vidis kako je divan. user posted image

Moja Sofi se probudila. Neraspolozena je. Setila se da drugarica u vrticu nece vise da je bude par. Danima prica o tome. A mnogo je voli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 15:38:43   
Rosita
Sanjice, a zašto? 
Ja uvodim N žumance. Juče prošlo uz sladak doručak. Pola manjeg, za sad ok. Uzeo on da gnjavi ručak, a ja optimistično umešala pola u 100 g. Daj mu igračkicu, tamo, ovamo, ma ne ide. Dam mu na vrh prsta banane. Sreća, radost. E onda kašikicu i mrvicu banane na kašikocu kao preliv, pojede dete u slast 😂. Al sam mu dolijala. Nije za čestu upotrebu ali nećeš mi opet zeznuti žumance vala.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 15:45:39   
Sanjica26 RR
Rosi, tesko joj je palo. Do sada su se druzile i roditelji te male kazu stalno da pominje Sofiju. Ko ce ga znati. Deca su to, a tesko im je kad budu povredjeni. I mi veliki se tesko borimo sa time, a kamoli oni maleni.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 15:52:08   
Rosita
Da, da, nisam bila upotpunila pitanje. Razumem da pati🙁. Nego sam se pitala zasto ta devojcica nece vise da budu par. No, deca su. Koliko puta cujem nisam ti vise drug...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 15:56:21   
Sanjica26 RR
Sofija je inace dete koje se samo zalepi samo za jedno dete. Druzi se ona u vrticu i sa drugima, ali ta prva joj priraste za srce.Dok kod Teodore (kao njenoj mami-meni) sa svima tra la la. To mi juce kaze koleginica da joj ne prijaju svi, ali ja joj prijam. I sto joj je neverovatno svi su mi dobri. To sam ja. Haha

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 16:49:30   
emicaa
Jao decwmbar,blize nam se praznici 😊 od kad imam djecu svake godine se sve ranije pocnem radovati .
Von i Pari srecni vam mini rodjendani 😊
David danas bonkotuje hranu,sto se mene tice provest ce dan samo sa hljebom.Drugo osim vec ponudjenog nece dobit.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 16:57:30   
IvanaSK RR
Emice, daj detetu cokoladeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 17:13:58   
emicaa
ma dacu mu po dupencetu user posted image pa da je bar probao da vidi dal mu se svidja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 17:23:06   
Maraj
Joj emice isti problem imam sa L... nece da proba pa to ti je.... sad sam mu dala pitu od bundeve. Ma da je pogleda nece...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 17:27:47   
Misha i Ljisha
Jaoo nemoguc je. On hoce da HODA a ne moze. IZLUDI me. D sisla sa fotelje eto njega silazi. Razbija njokalicu svakodnevno. Stavim ga u set_alicu malo da zadivoljo zelju al dzaba on bi stalno da set_a da je u pokretu. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 18:46:38   
vonavoj
Hvala na cestitkama,rastu brzo.Brrrr,cekam T sa korektivne,ledara..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
30.11.2018 19:08:02   
milicicak
Ljido, bravo za batketa, bas je napredan!
Rosi, super si se snasla.
V curi nos, ima bistre slince a noskom nista ne mogu da mu izvucem, bas me nervira.
Baba nam napravila palacinke, ja ih naravno jos nisam jela, uspavljujem V, a mirisu kroz celu kucu, krce mi creva 😀 nadam se da ce ubrzo ucvrstiti san i da nas slinci nece zezati nocas

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here