|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slagalice i učenje
11.6.2013 10:10:19   
minnica
Moja ćerka obožova slgalice. Počeli smo da joj kupujemo vrlo rano i mislim da je uz njih naučila mnogo, prvenstveno vezano za boje i oblike, ali i mnoge druge stvari. Na tržištu ima knjiga sa slagalicama poput ovih, kojih imamo nekoliko, a imamo i one obične slagalice. Volim i drvene Pino jer su baš edukativne.
Šta vi mislite o njima? Da li ih vole vaša deca?

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Slagalice i učenje
11.6.2013 10:28:43   
Ivanka 75
Iva je počela prvo sa onim što e stavljaju na mesto treba da se pogodi oblik, za NG sam joj kupila slagalicu sa 4 dela, sad već sklapa sa 9 delova.... napredujemo user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Slagalice i učenje
11.6.2013 10:34:07   
Figaro88
Andrea ih obozava,imamo i Pino i ove klasicne i knjige.A kad je bila manja imali smo one pertini sa bojama,oblicima,sto su po dve velike.Voli da slaze,zanimljivo joj,a i nauci svasta...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Slagalice i učenje
11.6.2013 10:38:17   
tijatija
I moja deca ih obozavaju. Pino su nam najbolji mada su starije vec prerasle pa kupujemo one klasicne sa likovima crtica

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Slagalice i učenje
11.6.2013 10:41:06   
Moiraina
Moje dete isto obožava slagalice. Kupujem mu one najobičnije puzzle, od 24 delova za sada, ja sam oduševljena koliko mu malo treba da savlada i da ih složi bez da gleda u sliku na kutiji. Skoro sam mu kupila i jednu od 40 delova, tu još uvek nije uspeo da složi, mada pokušava (uz moju pomoć). Tu će biti na mamu user posted image , ja obožavam da slažem puzzle i imam nekoliko onih od 1000 i 2500 delova, jedva čekam da poraste pa da zajedno slažemo. user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Slagalice i učenje
11.6.2013 10:44:21   
minnica
Nedavno sam joj kupila ovu matematika. Naravno, još ne kapira sabiranje i oduzimanje, ali zna sve životinjice, izbrojimo koliko ih ima, koje su boje i zna da prepozna cifre 1-9. Obožava da se igra sa tim. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Slagalice i učenje
14.6.2013 9:53:29   
minnica
Ovu ću da kupim M za rođendan. Ima 4 komada u pakovanju sa po 20 delova. Ima da se nauživa dete. user posted image
user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Slagalice i učenje
25.2.2015 17:49:56   
mila83
Slagalice su super,Moji klinci vole,nije bitno da li su one sa manje delova ili vise, da li su sa likovima iz crtaca ili su zivotinje. Puno toga se nauci, ali razvija se pre svega koncentracija i paznja.

ja sam Mimi prvo isekla jednu sliku sa neke kutije na 4 dela i to je prvo sto je slozila, onda smo krenuli u tu avanturu sa slagalicama user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Slagalice i učenje
25.2.2015 19:24:59   
veselicaa
Moje su kao male imale one knjige sa debelim stranicama,na jednoj je bila prica a na drugoj slagalica ali od malo delova recimo sest i bas su ih volele.Mislim da su odlicne za ucenje jer deca odmah pokusavaju da uklapaju delove a istovremeno slusaju i bajke.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 16:59:38   
mila83
Mojoj Mimi je sada omiljena slagalica Disney Pepeljuga, sa druge strane ima identicna slika ali da se oboji,kao 2 u 1, slagalica i bojanka.Preporucujem.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 17:22:50   
vikiveki
Moji su najviše voleli neke slagalice sa slikama prevoznih sredstava,a zašto baš njih ne znam kada imaju punu kutiju tah slagalica

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 18:38:09   
mila83
klik to je ta,samo ona ima neku sliku sa princom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 18:47:24   
veselicaa
Moja A samo sto zavrsila slaganje dve slagalice jedna je Princeze sirene a druga Winx.Slikala sam stavicu sliku veceras kada imam vise vremena.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 21:06:12   
veselicaa
Evo ih slagalice koje je A danas slagala.Mi imamo bas veliku kolekciju stavljacu slike svaki put kada sloze neku.
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 21:10:41   
vikiveki
Meni dečaci ne vole baš da slažu,ali zato je seka dosta slagala,sada je i ona velika pa retko slaže

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 21:13:57   
veselicaa
Moja A ih bas voli ali sada vec trazi one velike sa vise od 100 delova ove manje zacas slozi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 21:20:07   
mila83
Predivne su ! Ondacemo razmenjivati slike user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 21:33:46   
Bibilib
Marko je nasao neke slagalice na netukoje su mu bas privukle paznju i samo ih slaze...ali se pre neki dan tolko iznervirao jer nije mogao da ih pronadje pa je tata priskocio u pomoc user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 21:39:55   
vikiveki
Moja ćera je ekspert za slagalice,za čas ih složi,ne odustajeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 21:47:47   
mila83
Isto,dok je Dimitrije malo kasnije poceo da slaze,sad se bas poceo interesovati,ali one preko 30 delova ne slaze sam.Voli pomagati seki oko ovih velikih,najvecu sto su slozili je od 300 delova.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 22:20:18   
Sanjica26 RR
I T voli da slaze slagalice. Verovatno sam i pisala. Imamo i mi wini pu 2u1. Moze da se okrene, sastavi slagalica i oboji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 22:25:07   
vikiveki
Meni ćerka voli te sa puno delova,tj. da delovi budu što sitniji

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Slagalice i učenje
9.7.2015 23:35:41   
veselicaa
Sutra planiraju da sastave jednu vecu stavljam sliku cim zavrse,dosta je teska.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 14:56:04   
veselicaa
Evo ovu trenutno slazu,iz filma U mojoj glavi.
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Slagalice i učenje
23.7.2015 14:58:08   
jovana jojo
user posted image veselice koliko puzli ima ova slagalica?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here