|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tablet racunari
10.6.2013 13:15:01   
Sanjica26 RR
Kakvo iskustvo imate sa tablet racunarima? Meni je muz kupio jedan preko vipa. Marka je prestigio. Zadovoljna sam u smislu sto mogu da lezim i kucam. Neke knjige citam preko njega.
Skoro sam imala priliku da vidim tablet marke samsung. On je mnogo brzi od mog.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:16:45   
lanajelena
Super stvar,mi planiramo da ga uzmemo,,jedino treba pri kupovini obratiti paznju na mnoge stvari,ja se bas ne razumem ali znam da nam je dever nabrojao sto nekih stvari i to onda znaci oko 15000 za dobar

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:18:18   
Modessty
Mi imamo mali tablet već godinu dana. Kupili smo ga zbog Danila najviše, da bi n na njemu gledao crtaće iigrao se sanjim kad negde putujemo. Ali i ma ga dosta koristimo. Meni je recimo prošle godine u bolnici bio spas!
Nije za neki ozbiljan rad na njemu, ali za internet, čitanje knjiga i tako neke zanimacije je odlična stvar!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:18:51   
Figaro88
Samsung galaksi jako dobar,cena mu je 26000.
Meni je dobar za igriceuser posted image Ili kad idemo negde da klinci gledaju crtace.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:26:27   
Sanjica26 RR
Za crtane filmove je super kad mi se dete unervozi kad smo u gostima. Samo joj pustim i mirna je. Dobar je i za nas trudnice.user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:31:03   
Modessty
ma naš je bio oko 9000 prošle godine u Merkatoru. Za tu cenu super je i neverovatno izdržljiv! user posted image
A za trudnice je prava stvar! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:32:14   
Anck Su Nmaun
Fina stvarcica, i mi planiramo da ga uzmemo, al imam pitanje....

Da li se na njemu moze koristiti Wordil Exel? I naravno za citanje mailova?

Znam da je vise za Filmove, muziku, eto malo neta... vise za decu na putovanja (jer mi stvarno mnogo putujemo), ali da li bi koritio i za posao mm?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:35:42   
Peace*
Ofkors.
Malo su drugačiji Word i Excel, ali se koristi.

Moj je ista priča kao i smart phone. Skidaš app i šta skineš, to imaš. (imaš i neke stvari koje ne skineš user posted image ).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:36:50   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Peace*

Moj je ista priča kao i smart phone. Skidaš app i šta skineš, to imaš. (imaš i neke stvari koje ne skineš user posted image ).

E bas tako,kao android samo malo veceuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 13:41:17   
Modessty
može word i excel. Sad sve zavisi od modela i koliko memorije ima i kakav procesor itd. Naš je baš ko android telefon i to oni starije generacije. Sad se već za godinu dana sve promenilo i mnogo su bolji.
Ali dobri su zaista kad ti treba nešto prenosivo a dovoljno lagano da ga ne osetiš u torbi recimo i u isto vreme da ti završava posao

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 16:13:34   
branki*
e,ovo i ja planiram da kupim...od kojih para samo ne znamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 16:25:45   
viking
Ja imam tab, i fenomenalna je stvar, ali ne može da zameni komp tako da mislim da nije rešenje koristiti ga za posao. Super je za proveru mejlova i slično, ali prvo i osnovno, nema klasičnu tastaturu, već je touch screen, tako da kad treba da otkucate nešto duže od dve rečenice, zaboli vas ruka...a i traje. Dakle, ako mene pitate, svaka vrsta zabave za decu i odrasle - da, posao (sem čitanja mejlova i pregleda fajlova) - ne.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 16:28:32   
Modessty
Viking ja sam na to i mislila - da po nešto sitno završiš dok si onako u letu! Pogledaš mejlove, možda nešto sitno odradiš ako baš zatreba. Naravno da nije za ozbiljne stvari.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 16:51:04   
nata11
Samo nemojte da uzimate japanske modele kao ja user posted image Bacenih 75 evrica. Po meni ko ima malo bolji tel nema potrebu za ovim.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 16:53:25   
Cuftas
Super je za internet i tako to, a tata može i sa lapa da radi, da ga niko ne davi igricama i crtacima user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 17:02:18   
viking
Pa šta si to uzela? I to za 75 evra?

IZVORNA PORUKA: nata11

Samo nemojte da uzimate japanske modele kao ja user posted image Bacenih 75 evrica. Po meni ko ima malo bolji tel nema potrebu za ovim.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 17:07:12   
nata11
Nemogu ni da se setim kak ose zvao, bio je japanski znam i prodala sam ga za 50e. user posted image
A imas inace na akciji da nadjes, bar kod nas, za 110- 120.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 19:54:52   
vukosava
Meni je to isto kao malo veci telefon. Sve sto mogu na tabletu mogu i na smartphone-u. Samo je veci ekran. Kao racunar nije neka procesna moc, mala je memorija. Kucati na touch screen je uzasno tesko. Dobro je samo za jutjubisanje, gledanje tv-a, igranje igrica i citanje. Za ozbiljan rad nikako. To je meni u rangu igracke.

Imala sam Toshiba tablet koji je imao flip screen i touch screen ali je to bilo pre ovih koji lice na nove mobilne telefone i ipad. Taj je bio super mada ja nisam nikad nesto gotivila taj touch screen.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 21:14:21   
Sanchy
Ja imam Samsung galaxy..dobar mi je kad idem na odmor,kuci ga ne koristim nesto preterano a i inace uglavnom citam vesti na njemu , vidim sta se ovde desavauser posted image .i to je to..Sto se tice kuckanja i ja mrzim touch screen pa sam uzela onu olovcicu za kuckanje i to mi je u mnogome olaksalo..

< Poruku je uredio Sanchy -- 10.6.2013 21:16:36 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tablet racunari
10.6.2013 22:02:27   
Bebilina
Imam iPad 4-ku, prezadovoljna, koristim ga danonocno za mail, internet u pokretu, ko danas za turisticka razgledanja, sat nav, mape isl, za silne appove za kuvanje, citanje knjiga (umesto Kindle), poslovne prezentacije, dokumente itd... Toliko ima appova da nema sta ne moze da se na njemu uradi...
Dok dojim dete ja sam na njemu, kuckanja mi na touch screen-u nije problem. Uzeli smo futrolu koja se rotira, ima nesto poput rucice za drzanje, super je tapacirana da izdrzi padove neminovne pored dece. Za one koji ne vole ts, moze se kupiti futrola sa tastaturom.
Deca se na njemu retko igraju, ali nije im zabranjeno, tako da u kolima recimo imaju pristup ako ga ja ne koristim, isto i kod kuce, ali ograniceno vreme.
Mm je insistirao da kupimo jer sam za sve to koristila iPhone-a i brinuo se za moj vid zbog malog ekrana. Hvala mu na tome, fenomenalna je investicija. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tablet racunari
18.2.2015 13:28:11   
Modessty
Na mukama smo već neko vreme

Acer Iconia A1-840

ili

Lenovo A8-50

Za Acer sam već čula da je super. i cena mu je "super" user posted image

Da li neko ima neki Lenovo tablet i kako ste zadovoljni?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tablet racunari
18.2.2015 16:30:54   
gagana83
Mi kad smo kupovali tablet prodavacica u radnji nam je bas nahvalila neki Lenovo ali na kraju smo ipak uzeli neki najobicniji Samsung, posto nam sluzi uglavnom za crtace i ja kad kad odem na internet.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 7:57:26   
lanajelena
Mi imamo Samsungov i nisam nesto zadovoljna,isti mi je kao mob.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 8:33:29   
choopa choops
Ja mrzim tablet. Kupismo ga više da imamo kad idemo na putovanje i tako, da se ne akamo sa kompjterom, a da djeca imaju gdje gledat crtace. A ovako ga ne koristimo uopšte, ne znam da l' ga upalimo jednom u 10 dana. Imamo neki Prestigio.
Kompjuter je kompjuter user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tablet racunari
19.2.2015 8:40:02   
Trcosava
Tablet je majka mara za decu. Ana je doduše 2 sje*ala. Prvi je crkao totalno.
Drugi je prvo zeznula kontakte z punjenje, pa onda ekran polomila. Crnjak je što smo i jedno i drugo zamenili, onda mu je crkao ili procesor ili sistem - uglavnom ne radi opet. Sad se igra na telefonu od mm starom.
Meni su ok, pogotovo na putovanjima

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here