|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trajna sminka
27.12.2008 14:45:10   
Anoniman
Kada je to pocelo da se pojavljuje kod nas, moja drugarica je otisla da joj se uradi kao olovka na ustima. To se zavrsilo tako da sam je ja uvece uhvatila za ruku i odvela kod lekara jer joj se pola lica upalilo. Dobila je neke injekcije, ne bih da detaljisem, jer ni ne znam sta je primila, ali mislim da su joj dali protiv alergije i antibiotik. Kada se to smirilo, sa usta je skinula sloj koze, zajedno sa trajnom sminkom. Da ne bude da je ona luda - nije radila u nekom tamo salnu, nego u profi salonu.

Sta mislite o trjnoj sminci? Dal ste je radile? Planirate da je radite?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trajna sminka
27.12.2008 15:06:03   
andrijana
Ne i ne bih jer se to kod nas,mislim na zemlju,smatra luksuzom.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trajna sminka
27.12.2008 15:06:14   
stella
Gledala sam emisiju o trajnoj sminki.I kakvih je posledica bilo uzas.Ima i lijepih.Ja to nebi radila,mozda bi jedino trepavice ofarbala,da izgleda kao da imam maskaru.


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trajna sminka
27.12.2008 15:19:16   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image
majko mila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trajna sminka
28.12.2008 0:11:42   
Anoniman
Neke žene farbaju obrve, u boju u koju farbaju kosu... da bi isgledale prirodnije. Ali to nije trajna šminka. A ima farbanje trepavica? Hm... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trajna sminka
28.12.2008 0:15:17   
stella
Ja kad sam bila plavusa farbala sam i obrve al ne skroz bijelo vec sam ih samo posvjetljivala malo

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trajna sminka
28.12.2008 0:36:48   
Anoniman
A jel za obrve postoji posebna farba, ili ih farbaš farbom za kosu? Ja sam ti debil za takve stvari... user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trajna sminka
28.12.2008 7:44:47   
Lu
Ja sam farbala obrve u salonu,ne sa farbom za kosuuser posted image ,i nije trajna boja ma jedva se vidjela kod mene razlika,smeđe su mi obrve a farbala u crno jer je kosa bila plavetno-crna.
Ja nebi stavljala trajnu šminku,pogotovo na usta iz razloga što često mjenjam način šminkanja a tu je i dan-večer šminka.
Možda bi trepaviceuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trajna sminka
30.12.2008 22:27:29   
stsanja
Farbanje obrva i trepavica nije trajna sminka,trajna sminka je kao tatoo samo sto traje od tri do pet god,radi se na kapcima kao alajner,obrvama ako su svetle ili ste nezadovoljne oblikom,ili usnama kao da ste nanele olovku..Naravno da pigmentacija nije svuda ista pa se negde uhvati a negde ne boja,tako da se sam taj bolan postupak mora vise puta ponavljati dok se boja svuda neizjednaci.Ja sam radila obrve i zadovoljna sam jer nemoram da ih vise potamljujem jer su mi bile svetle i retke,a i izabrala sam oblik koji najvise odgovara mom licu

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trajna sminka
30.12.2008 23:16:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stsanja

Farbanje obrva i trepavica nije trajna sminka,


Ja znam da to nije trajna šminka, mislim da se ovde to samo nadovezalo... nekako spontano... Zar ne? user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trajna sminka
31.12.2008 18:37:26   
guppy RR
Jel to baš trajna trajna šminka ili je nešto što izbledi posle par meseci/godina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trajna sminka
31.12.2008 21:26:18   
Anoniman
user posted image  stsanja sigurno zna... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trajna sminka
2.1.2009 0:40:50   
Koka Loka
Izbledi posle nekog vremena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 9:01:07   
NadaR

IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja zakazala za srijedu da uradim tetovazu na usnama. Mislim da ocrtam usne. Necu nikakve boje niti crvenu niti rozu samo prirodnu boju koze onako da mi ocrta usne. Napravicu sliku prije i poslije. Jedva cekam bas sam uzbudjena. Jel znate nekog ko je to radio u vasoj blizini i jesuli te osobe zadovoljne?




IZVORNA PORUKA: minavb

Moja koleginica ima uradjene oci i usne. Zadovoljna je. Ja to ne volim.



IZVORNA PORUKA: snješka

Ja znam curu koja je radila obrve i nije nešto zadovoljna, a boljelo je ludački. Ovo je bilo baš motivišuće, jel' da?!user posted image


IZVORNA PORUKA: indy_25

Ne bi ja oci nesto se malo bojim ipak su oci osjetljive, ai ne volim da sam uvijek sa tusem oko ociju pogotovo kad sam sportski obucena. A usne joj jedva cekam :)

Snjeska mogu ja izdrzati bol nije mi to problem nego onako me zanima kako to sve izgleda na nekom.



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Indy, meni se dopada, ja bih isto uradila usne i pojačala trepavice (ali sumnjam da ću ikada). 


IZVORNA PORUKA: indy_25

Znaci lijepo izgleda, ja nisam nikad vidjela uzivo na nekome samo na youtube. Ja samo zelim onako boju koze mozda za nijansu tamnije ( nikako smedje ili crveno ili roze) Bas da izgleda prirodno i ne toliko primjetno. A sta je to pojacavanje trepavica?



IZVORNA PORUKA: snješka

Po mom mišljeu obrve joj izgledaju super.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Koren trepavica se pojača bojom da budu izraženije. Ja u retkim prilikama kada se šminkam malo jače stavim kreon u koren trepavica, ne iznad oka kao ajlajner, ne unutar kapka već baš u koren. A usne bih baš tako u prirodnoj boji usana, ne jače od toga.





IZVORNA PORUKA: Rada T.

meni je ovako nešto totalno ok!!

user posted image



IZVORNA PORUKA: snješka

Ovo je odlično. Hoću i ja, sviđa mi se mnogo. user posted image
A koliko košta ovo zadovoljstvo?



IZVORNA PORUKA: indy_25

Ovdje kosta 80 e u kucnom salonu. Samo sam joj rekla da iglu mora otvoritu na moje oci. Ana pa to je super sa trepavicama jer ja ne volim tus liniju. Pitacu je koliko i to kosta ako ne bude skupo uradila bi i to.


IZVORNA PORUKA: lesica

Moja sestra od tetke je pre par godina uradila oci i usta. E sad usta izgledaju otprilike kao na ovoj gore slici,a ono sto se meni jako dopalo su oci. Naime,oci su joj onako blago osencene,tj samo je duz korena trepavica dodata boja i jako lepo i prirodno izgleda. Prosto kao da su joj jako,jako guste trepavice i time se postize ovicenost ociju.



IZVORNA PORUKA: mihi

Htela sam da otvorim odavno ovu temu 28. decembra sam uradila obrve i prezadovoljna sam, 28. januara sam radila usta i to je već druga priča bolelo me tako da nije mogla da mi osenči prvi put je radila sa anestetik gelom, drugi put inekcije lidokaina 2 gornja usna dve donja i opet me jako bolelo imam urađenu kao olovku ali nisu senčene dovoljno je da stavim malo sjaja i super izgleda, Boje su prirodne Biotuch nije crna tetovir bija za obrve.

Ovde je 120 evra sa senčenjem usana i obrve su isto toliko sa po jednom korekcijom. Uradila bih i kreon tj donji kapak ali bojim se da bi i to bolelo baš.



IZVORNA PORUKA: indy_25

Mihi hvala sto si ispisala svoje iskustvo. A jesili morala ici dva puta za usne ili je dovoljno bilo jednom ?



IZVORNA PORUKA: mihi

dva putadraga jednom rad drgi put korekcija za 5 do 8 nedelja.



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Lesice, to je baš ono što se meni dopada. user posted image



IZVORNA PORUKA: isidora88

moze li neko da postavi sliku ociju gde se radilo to sencenje i da trepavice tako gusce ozgledaju,bas me zanima kako to izgledauser posted image



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jaaaoooo ja oo ovome rzmisljam gooodinama! Ali ja sam htela oci, jer ja ajlajner koristim svaki dan, pa lepo da bude trajan i mirna sam! Ali isto tako nisam upoznala nikoga ko je to radio, ipak su to oci....osetljivo je user posted image



IZVORNA PORUKA: snješka

Kod nas obrve i prva korekcija 200 KM.


IZVORNA PORUKA: indy_25

U 10 imam zakaznao bas sam uzbudjena whoop whoop user posted image . Znam da cu danas biti otecena. Mihi koliko dana je trebalo da spadne otoko sa usana?


IZVORNA PORUKA: indy_25

Jaooooo majko moja izgledam ko strasilo. Mihi help jesili se i ti prepala kad si se vidjela u ogledalo. oooo boze crknucu od placa sto mi je ovo trebalo :(((((


IZVORNA PORUKA: minavb

Šta bi? Daj da vidimo što si se prepala?


IZVORNA PORUKA: lesica

Daj Indy,mora tako. Sutra ce vec biti bolje. Jbg,tetovaza je tetovaza,uz nju je otok normalan.



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Otecena si i novo lice, dok ne naviknes....ajde vec ce sutra biti bolje!



IZVORNA PORUKA: tanjica85

mislim da otok traje dan, do dva

IZVORNA PORUKA: indy_25

user posted image

Sin mi je sada dosao iz skole i rekao mi mama bas si me prepala sa tim karminom user posted image user posted image user posted image . Muz ce da me ubije. Molim te Boze da za tri dana bude bolje inace cu poluditi user posted image user posted image user posted image

Mihi javi se olaksaj mi muke molim te vidim da si na drugim temama.

Evo i mama mi kaze na skajpu joj koliko si stavila te olovke oko usta user posted image . Nisam joj ni smjela reci sta sam uradila.


IZVORNA PORUKA: mihi

Biće bolje ne brini, sad su usta otečena i kad se isperuta biće mnogo bolje ne briniuser posted image . Pogledaj na Fb kod mene Jelena Nedeljković Trailović ima jedna slika piše sa Alen Robertson vide se usta bez karmina su i biloo čega.



IZVORNA PORUKA: mihi

jel te bolelo?



IZVORNA PORUKA: indy_25

Hvala evo sad cu da vidim odmah user posted image A jel i tebi ovako bilo kao kod mene? Boljelo me jeste ali sam normalno izdrzala prelazila je nekoliko puta jer je rekla da mi koza neprima boju. Bol mi uopste nije bio problem.



IZVORNA PORUKA: minavb

Ja msilim da će za koji dan to biti super.user posted image



IZVORNA PORUKA: mihi

Trajace jedno 7 dana do ne zaraste, maži antibiotsku mast i Labelo, možeš i Pantenol krem da što pre zaraste i posle će biti super.


IZVORNA PORUKA: indy_25

Mene samo strah da ne ostane ovako debela linija i da ne bude ovako tamno al ona kaze da ce da isvjetli boja ai da je to krv i da ce usne da splasnu. Ma uzasna sam na slici je i nekako. Kad me mm bude zvao na skajp moracu reci da se kamera pokvarila nesto. Mihi super si na tebi bas izgleda divno prelijepo. Mina nadam se da ce biti bolje. Uzasno se osjecam jer znam da ovo ne mogu obrisati.

Mihi izvini a jeli i kod tebe ovako debelo bilo i ovako jake boje jeli isvjetlilo kasnije?



IZVORNA PORUKA: mihi

Joj meni su su suze same išle baš me bolelo.


IZVORNA PORUKA: mihi

Indy to je rana sada ima i krvi, maži ovo što sam ti rekla za dva dana će da spadne otok.



IZVORNA PORUKA: mihi

Jeste baš je tako bilo još su meni usta izgledala kao da sam ubacila silikon muž me zezao a obrve tek Luka me zvao mama sa ružnim obrvama a sad su super.
Isto mi je bilo tako crveno kao tebi a sad je super. Ne brini biće super videćeš.


IZVORNA PORUKA: indy_25

Jao hvala ti puno Mihi smirila si me malo user posted image . Svaki put kad se pogledam u ogledalo pocnem da placem od muke.



IZVORNA PORUKA: tanjica85

bice to super, Indy! user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 13:22:16   
Modessty
Indy jel bolje danas?user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 17:08:24   
NadaR
Indyy ... ? Kako je danas?user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 18:21:52   
indy_25
Bolje je nego juce slikacu se kasnije sada sadim cvijece. Hvala na pitanju :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 18:47:09   
jelena038
ja sam se ozbiljno zabrinula kad sam videla i jedva cekam da vidim kako ce da izgleda konacno, nisam imala srca da ti pisem bilo sta, ali kad sam videla da zene pisu da ce biti super, i mene su malo smirile user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 19:44:07   
indy_25
A kako sam se tek ja zabrinula jelena :) Cini mi se najgori mi je dan bio u zivotu. Evo sada slike. Na usnama imaju krastice koje trebaju da spadnu nakon par dana. moracu ici na korekciju da mi smanji donju liniju jer je nju uradila ispod moje linije usana i samim tim mi napravila crnacka usta. lijepo sam joj rekla da ide po mojoj liniji ali inda ue itisla previse ispod. danas su me vidjele dvije prijateljice u gradu i nisu nista primjetile :)
user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 19:48:03   
minavb
Eto vidis, bas se nista ne primecuje. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 19:52:01   
jelena038
ma super je sad, kako je bilo. kad pootpadaju krastice nece se skoro ni primecivati. i ja sam to htela nekad, jer imam jako tanka usta i stalno sam stavljala olovku (ne preko linije usana, nego da napravim kontrast, da izgledaju punija) i stalno sam tu olovku jela za pola sata, kao i karmin, i kontala sam da uradim to jednom zauvek. ali eto, promenila se prica, olovku vec dve godine ne stavljam, ponekad samo i sad volim svoja tanka usta, uopste mi ne smetaju, ne mazem skoro nikad ni karmin, a tek sjajevi su mi budalastina za klinke u drugom srednje, ne da se to men da mackam vazda, a ni da izgleedam namackano, osim kad mi je bas merak. tako da bih se sad pokajala. ali ti neces, uopste se ne primecuje toliko i super ti stoji.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trajna sminka
10.5.2012 20:00:28   
Sanchy
Ja sam svojevremeno ,kada se to pojavilo citala o tome itd...uglavnom zakljucak je bio da kada se jednom uradi potrebne su stalne korekcije,ako ih ne radis ta sminka pocne da se gubi pa licis na cudo,zaboravila sam na koliko se radi korekcija ....a drugo ne znam kako bih se odlucila da me nasminkaju posto se ja cesto sminkam drugacije,brzo mi dosadi jedno isto...tako da sam odustala od toga...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 20:00:47   
Verus
joj indy, ja ne bi to smelauser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 20:02:32   
indy_25
Boja ce jis da izblijedi znaci imacu boju mesa malo tamniju od moje. Samo mi se ne svidja donja usna nju je unakazila al oticicu da mi to izbrise ustvari stanji. Ma umrla sam juce majke mi necu vise ni silikone ni nista da uzimam plasticno. Bas imam problem u glavi mislim da sam bolesna jer bi stalno nesto fals stavljala na sebe. Mislim da mi treba pomoc srvarno. Hvala vam na podrsci juce , osjecala sam se grozno :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trajna sminka / permanent makeup
10.5.2012 20:04:16   
Verus
Tebi treba da shvatis da si prirodno lepa, i da ti ne trebaju nikakve popravke. Kad ti to druge zene kazu, znaj da je tako. user posted image Muskarci svasta kazu i sto ne misle samo da udju u gace. Zato kompliment druge zene uvek treba ceniti i znati da je istinit

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here