|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Već ima komaraca! :-(((
8.5.2009 9:37:36   
Anoniman
Luku je već ujeo jedan na čelu. Kasno sam videla da bih namazala nečime da brže prođe. A on jadan, na ujede komarca reaguje kao ja: plik, tvrdo i crveno u prečniku od nekih 1,5 - 2,5cm. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Već ima komaraca! :-(((
8.5.2009 15:16:56   
eugenija
Njaauser posted image

Kad se povede priča o komarcima, često se setim anegdotice sa našim malim komšijom Dejom. Piknuo ga tako komarac (ustvari komarica, komarci ne ujedaju), i pita ga moja mama :"Dejo, šta je to na ruci?" Dejo kaže: "Ujeo me koooomaaaajać!" Kaže mama: "Ujedi i ti njega!" Dejo: "Ne moguuu, ja ćam maaaji, a on je veeejiki!"user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Već ima komaraca! :-(((
8.5.2009 15:32:38   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Već ima komaraca! :-(((
8.5.2009 19:45:22   
Anoniman
user posted image


Pojedoše nas, morali smo da dođemo kući i utakla sam ono u struju... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Već ima komaraca! :-(((
8.5.2009 19:50:37   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image


Pojedoše nas, morali smo da dođemo kući i utakla sam ono u struju... user posted image


Isto i kod nas,grickaju brate kao da u životu nisu ni jeli ni pili!user posted image Bez Raida u struji čini mi se da bi ujutru od nas samo kosti ostale i možda malo kožure i koseuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Već ima komaraca! :-(((
9.5.2009 16:34:45   
Anoniman
J sam ne znam šta čekaju ovi imbecili koji treba da ih prskaju? Što ih ne poprskaju pre nego što se izlegnu? user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Već ima komaraca! :-(((
9.5.2009 17:48:16   
eugenija
Radovan III: "Kol'ki komarci, ko rode!"

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Već ima komaraca! :-(((
9.5.2009 21:22:44   
sneza24
Bila danas kod mojih i mama u basti pa sam joj pravila drustvo,stajala sam na suncu i komarci su me pojeli.Postoji li nesto sto mogu da koristim protiv komaraca(da mazem nesto) da bih mogla na ulicu da izadjem jer sam jako alergicna na komarce?

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Već ima komaraca! :-(((
11.5.2009 9:01:50   
Anoniman
Ima u Lilly drogeriji, kao neke nalepnice (za bebe su), koje se lepe na garderobu, kožu... (trudna si, ja bih radije na garderobu), koje super rasteruju komarce. Mislim da se Sensa zovu.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 7.7.2009 8:43:01 >

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Već ima komaraca! :-(((
11.5.2009 9:05:15   
Anoniman
nama će sad poskoci da se pojave ... ne znam od kud ih u sarajevu ...al zadnjih 10-tak godina su se pravo namnozili... i to u centru grada kod Pozorišne kafane blizu rijeke ... a fala Bogu bar nemamo komaraca....
zaboravih reći (posto nisam nikad bila u Novom Sadu) uvijek kad mi neko priča o tom gradu prvo pomene velike komarce user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Već ima komaraca! :-(((
11.5.2009 9:07:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

zaboravih reći (posto nisam nikad bila u Novom Sadu) uvijek kad mi neko priča o tom gradu prvo pomene velike komarce user posted image  


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Već ima komaraca! :-(((
11.5.2009 21:26:14   
afrodita
Ni komarci vise nisu sto su nekad biliuser posted image
pre dva dana me je tako bocnuo da mi je jos
tvrdo i crveno
pitam se pitam jel bio komarac ili nosorog?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Već ima komaraca! :-(((
15.5.2009 18:57:32   
Anoniman
Jel to prskaju??? user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Već ima komaraca! :-(((
26.5.2009 14:54:03   
Anoniman
Najbolji je bio Fenergan krem, ali ga nema (Jeca će da dopiše zamenu), još su mi nudili Synopen, i Fenistil gel koji sada koristimo, i ok je.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Već ima komaraca! :-(((
26.5.2009 14:57:49   
Jeca*
Apotekarica kaze, pogotovo za decu, najbolja zamena Hiper hama gel (ili mislim i da je samo Hiper gel isto, pitajte u apoteci)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Već ima komaraca! :-(((
26.5.2009 14:58:07   
sneza24
Kod nas su ih prskali pre neki dan i sad ih nema.user posted image
Pu pu pu da ih ne ureknem pa da se ponovo pojave.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Već ima komaraca! :-(((
26.5.2009 15:00:05   
mamanp
Kod nas ih jos nema...nadam se da ce tako i ostati bar jedno vrijeme, al ovi nasi "domaci" slecu samo na mm. Izgleda mu slatka krv, a nas neceuser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Već ima komaraca! :-(((
21.8.2009 6:15:43   
Anoniman
Probudio me je komaac u pola 6. Ustala sam, stavila Sensu, uključila Raid, onda sam čula da muž počinje da se češe, na kraju ustaje. Ubio je komarca, tako krvavog ga je razmazao po zavesi, pa sam morala da operem taj deo zavese da ne ostane fleka, jer ujutru neću stići da perem celu zavesu jer idemo na more.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Već ima komaraca! :-(((
21.8.2009 8:28:13   
oliveradj
Namažite na ujed Jekoderm mast jako pomaže.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2014 11:43:10   
Janncica
Nema prikladnija tema(bar je ja nisam nasla)... Sinoc J dosla sa folklora i ja da je okupam a njoj noga natekla. Zglob dole. I ne boli je,vise je svrbi. Ima nekoliko ujeda na nozi,ali nisam bila sigurna da je od komaraca ili je povredila nogu(nisam je ja vodila na folklor). I odemo na institut.Terapija je presing i neki gel za svrab,hladni oblozi.
Danas je malo bolje.I dalje je natecen ceo zglob ali nije jako tvrd kao sinoc. ja i dalje ne mogu da verujem da joj je to toliko nateceno od *ebenog komarca user posted image Izujedana je ona nanekoliko mesta ali nije natecena user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2014 11:58:39   
Наташица
код нас је узаш. живимо близу ријеке па их у насељу има страшно. запрашивали су нешто мало, али изгледа недовољно. у близини имамо студентски кампус у којем је баш фино, дрвеће, расхладно, нема аута...милина, али комараца као у причи. синоћ смо били, за дивно чуди малу није ниједеан уејео, имала дуге рукаве и ногавице, а по мени туфнице. само се чешем, као да шугу имам. дијете ми алергично на њих...отоке добије. данима не спадају. синопен нам се показао одличан. имају неке наруквице за комарце, мораћемо пробати. комшије имају, кажу да су задовољни.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2014 12:06:44   
Olga75
ajoj user posted image
i na zvercicu napadju , ovo je prva godina da je ovako mrcvare user posted image
a ogromni su i puno ih ima
a besni i ko zube da imaju
kazu da ih prskaju ali ja nisam cula avion da zuji iznad nas
razmisljam da kupim onaj otrov pa da poprskam celo dvoriste i da one taglete ubacim u oluke ili vec gde se stavljaju
cuda prave skotovi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2014 12:20:13   
Torbica
Jole je negde pisala za Mapez, ja cu kupiti! Pa javljam utiske!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2014 12:26:11   
World
Mi smo koristili mapez prosle godine i dobro smo prosli, cini mi se da djeluje.. samo strasno smrdi, pa je obavezno kupanje nakon ulaska u kucu... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Već ima komaraca! :-(((
6.6.2014 19:49:07   
Torbica
Ma nek smrdi, samo nek mi ne jedu decu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here