|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vozačka dozvola
11.9.2009 15:55:03   
Anoniman
Odem u banku pre koji dan, htela sam dignem pare. Kažem teti, nemam ličnu kartu kod sebe, kaže ona "Nema veze, imate vozačku?" - imam! Vadim, gledam na staro prezime, user posted image , kaže teta "Nema veze samo ste dodali muževljevo! Problem je što Vam je vozačka istekla!" user posted image

A sada da se bonita pohvali! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 15:56:30   
NadaR
 Joj Tasho.. user posted image

Ja sam polagala cim sam napunila 18! Jedva sam docekala!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 15:57:39   
Anoniman
I ja sam i dobila je na 10 godina.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 15:58:51   
bonita
EEEEEEEEEEEE ja imam srpsku,al mogu s njom da obrisem ddddddd.
Ali za to sada POOOLOOOOOOOZIIIIIIIIILAAAAAAAAAAA  sam konacnoooooooooooo.....Ovde...
Pa da samo nama Srbima nije dozvodjen prepis...
Al sa druge strane,nije to za dzabe....
Jer ja sam tolko stresa imala dok nisam polozila...Ovde je sve totalno ddrugacije...
Osecam se ko da sam prvi put polagala.....



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:00:56   
Anoniman
Šta je drugačije?

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:02:21   
magnetic
Od decembra ce i kod nas biti drugacije

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:02:50   
bonita
ma sve redom,meni se sve na glavu izokrenulo...
Imaju puno vise znakova,kruzne tokove,na auto putu voze ko ludaci...
non stop desno pred levouser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:03:41   
Anoniman
Ja sam 22.11.2006-te godine polozila vozachki...ali retko vozim...jer nemam svoj auto...pa povremeno uzimam od dechka..kada mi treba....user posted image

Kontam da svaka zena (mushkarci uglavnom svi imaju) mora imati vozachku...jer tje joj to  kad tad biti olakshavajuca okolnost za zivot...

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:05:13   
bonita
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja sam 22.11.2006-te godine polozila vozachki...ali retko vozim...jer nemam svoj auto...pa povremeno uzimam od dechka..kada mi treba....user posted image

Kontam da svaka zena (mushkarci uglavnom svi imaju) mora imati vozachku...jer tje joj to  kad tad biti olakshavajuca okolnost za zivot...



ma narvno,meni ovde treba na svakom koraku...
u kupovinu ne mogu bez auta....sto mi je najbitnije...
Muz radi,ne mogu uvek na njega da cekam...


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:06:14   
NadaR
 A tek kad dobijes bebu? Spasila me vozacka i auto,nema sanse da mogu da ulovim mm svaki put kad trebamo na vakcinu ili pregled!! 

< Poruku je uredio nnaaddaa -- 11.9.2009 16:09:39 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:08:16   
bonita
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

A tek kad dobijes bebu? Spasila me vozacka i auto,nema sanse da mogu da ulovim mm svaki put! 


pa da..pogotovu tada....



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:09:56   
Anoniman
Bash zbog toga i kazem...nikad neznash ... ne daj boze...detetu loshe, ko tje dochekati taxi... najbolje svoja kola...i begaj...kud i gde treba... o kupovini da ne pricham...Ma neuporedivo je lakshe sa kolima...

Moja mama je krenula na polaganje i odustala....a bezbroj puta je chujem kako boguje shto je odustala...jer bi joj sad kola itekako dobro doshla...

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:10:40   
Anoniman
Ne znam kako je vama bilo, ali mene ce sad biti strah da vozim jer imam bebu u autu. Nisam vozila od marta, zbog odrzavanja, pa porodjaj(jesam ustvari jedno 4 puta). Znam da ce mi biti kad sjednem da njim u autu kao prvi put, uf!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:12:52   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Bash zbog toga i kazem...nikad neznash ... ne daj boze...detetu loshe, ko tje dochekati taxi... najbolje svoja kola...i begaj...kud i gde treba... o kupovini da ne pricham...Ma neuporedivo je lakshe sa kolima...

Moja mama je krenula na polaganje i odustala....a bezbroj puta je chujem kako boguje shto je odustala...jer bi joj sad kola itekako dobro doshla...


Moja je polozila prije dve god  u cetrdeset i nekoj!
Razlog> firma se preselila, tata radi inace vozi auto od firme, brat u Bl na faksu a auto stoji parkirano u garazi! Do posla 5km gdje ne ide bus!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 16:13:15   
magnetic

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

 A tek kad dobijes bebu? Spasila me vozacka i auto,nema sanse da mogu da ulovim mm svaki put kad trebamo na vakcinu ili pregled!! 

Zato su i mene naterali da polazem

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 17:27:49   
Anoniman
Imam vozacku od 19. godine, vozila sam stalno, do kraja trudnoce, sa bebom sama od kako je napunio 6 meseci pa ga stavim u sedalicu nazad...inace, MM NEMA POLOZENO! I ne zeli da polaze. Svestan je da je jako veliki zivac i da bi napravio kolaps, i nece. Kaze, lakse mu je autobusom, tako ne mora da razmislja...meni super, auto je samo moj i Nesin user posted image
Ali svi su nam se smejali, Nesa mali, 2-3 meseca, ja vozim a mm nazad sa njimuser posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 17:36:20   
bonita
IZVORNA PORUKA: Nedja

Imam vozacku od 19. godine, vozila sam stalno, do kraja trudnoce, sa bebom sama od kako je napunio 6 meseci pa ga stavim u sedalicu nazad...inace, MM NEMA POLOZENO! I ne zeli da polaze. Svestan je da je jako veliki zivac i da bi napravio kolaps, i nece. Kaze, lakse mu je autobusom, tako ne mora da razmislja...meni super, auto je samo moj i Nesin user posted image
Ali svi su nam se smejali, Nesa mali, 2-3 meseca, ja vozim a mm nazad sa njimuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vozačka dozvola
11.9.2009 23:22:43   
Lu
Ja položila vozački,08.03.1996.user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vozačka dozvola
12.9.2009 0:36:35   
Delijagirl
E ljudi jel mozda neko zna kakvi su propisi i dali ja mogu u srbiji da polozem vozacku posto umem da vozim i sve cak sam isla u skolu pa nisam polozila glavnu pa se preselila pa ne pitajte me. Pa sada ako mogu da polozim ovde da imam. Inace cu naruciti ujaku da mi izburgija negdje slovenacku pa cu ga kupiti (sada cete me napasti) ali zaista sam super vozac ali sta cu im ja kada u slo treba da se ceka 4 mesece na glavnu voznju pa jos moram da idem da ponovo polozim onaj cpp jer ti istecu posle 6 meseci pa dok cekas glavnu moras da vozis bar 2 sata nedeljno pa u user posted image user posted image user posted image user posted image stvari i potrosicu vise para nego da je kupim i resim to pitanje vise. A i pobogu kako cu vremena potrositi dok odem tamo pa da resim pa da se vratim ijoj. Eto ako neko zna kako je to sa strancima u srbiji neka mi javi plis?

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 8:41:24   
afrodita
Ja sam trudna polagala.user posted image Voznja je bila haos.
Milion gresaka. U staru se nisam vezala, auto
nije hteo da krene pod rucnom, nisam svirala
kad sam izlazila iz nepreglednog pravo na ulicu,
padala kisa nisam ni brisace ukljucila.
Ali kaze instruktor i komisija, dobicete dozvolu
ali samo jednu beba ce morati posebno da polaze.user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 8:50:05   
misha
Ukoliko si izvozila časove u Sloveniji, dovoljno je da doneseš potvrdu o tome u bilo koju auto školu, i ukoliko je to 40 časova, koliko je potrebno da ovde izvoziš da bi polagala, onda možeš odmah da polažeš, najpre test pa onda vožnju. Ukoliko nemaš tu potvrdu, probaj u nekoj auto školi da ti upišu kao da si vozila 40 časova, naravno da platiš tih 40 časova, pa onda odmah na polaganje. Požuri, jer ukoliko ne položiš do 10 decembra moraćeš po novom zakonu, što podrazumeva da ćeš ići u školu 6 meseci pre polaganja. Pozdrav.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 9:34:10   
sladjaaaa
user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 9:50:08   
oliveradj
Imam dozvolu nisam vozila pune dve godine, a muž je sada promenio kola. Nemam volje da sednem da vozim već sam zabrinuta. Verovatno bi trebalo otići na malo časova obuke na i pokušati ponekad jer mi dozvola ničemu ne služi. A možda bi bilo bolje da batilim.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 10:24:02   
Anoniman
Nemoj da batalis.
Nemoj da batalis.
Ni ja nisam aktivan vozac ali nemoj da batalis.
Nikad se ne zna da li ces doci u situaciju da ti treba da budes vozac.
Bolje da znas,nije na odmet.

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vozačka dozvola
14.9.2009 10:30:22   
sanji
Ja imam dozvolu već 11-12 godina, jedino mi je žao što nisam aktivni vozač ali promeniće se i to uskoro! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here