|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alu folija
19.8.2009 10:34:51   
Anoniman
MM obožava alu foliju, da se on pita, ceo sadržaj frižidera bi bio u alu foliji, a ja je mrzim, i volim da sve u frižideru ima svoju plastičnu kutijicu.

Za šta sve vi koristite alu foliju?

Sada čitam na rr.hr da se proizvodi od smeća. user posted image  user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Alu folija
19.8.2009 10:37:41   
mamanp
Slabije je koristim. Ja vise koristim onu strec foliju. Nekako volim to sta sam pokrila ili uvila u foliju da mi se vidi da znam sta je, a ne da svaki cas zavrirujem gde je sta.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Alu folija
19.8.2009 10:38:06   
Ana RR
Koristim je, najčešće za pečenje, pošto sam kupila mali pekač pa ponekad ni pile ne može da stane u njega, onda prekrijem folijom i tako pečem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Alu folija
19.8.2009 15:36:14   
gagana83
Koristim cestu a aluminijumsku i vakum  foliju jer je proizvodimouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Alu folija
19.8.2009 15:41:17   
Anoniman
Eto, pošto sam na rr.hr pročitala da se pravi od smeća, kaži ti nama, jel to istina? user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Alu folija
19.8.2009 15:45:05   
gagana83
 Mi uzimamo sirovinu-velike rolne koje samo premotavamo npr. na 10 ili 30m. Sad sam pitala mm,kaze da se prave od cistog aluminijuma,ne od recikliranog,tako da bez brige.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Alu folija
23.1.2013 20:10:21   
NadaR
Ja koristim alu foliju samo za pecenje. Sve ostalo po frizideru trpam u plasticne posude ili zamotam providnom folijom. Ne volim alu user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Alu folija
23.1.2013 21:04:18   
Sanchy
I ja je koristim za sve i svasta stvarno,kad mi nestane to je panikauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Alu folija
24.1.2013 0:19:01   
imperial
Ja sam učila da je alu folija dosta kancerogena i da je ne treba koristiti,posebno ne za pečenje,ali je ipak koristim...navika...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Alu folija
24.1.2013 12:24:28   
nata11
Koristim je stalno i obavezno je imam u kuhinji. I alu i strec i papir i kese za pecenje su mi pod obavezno.

< Poruku je uredio nata11 -- 24.1.2013 12:25:39 >


_____________________________





(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Alu folija
24.1.2013 12:54:17   
caca81
Imam u kuhinji i alu i providnu foliju i pek papir, ali retko kada to koristim. Alu foliju obično kada ispečem neko meso, pa ga zavijem da ostane toplo ili kada pečem pite pa je stavim, providnu obično kada napravim neke hladne salate i predjela pa stavim preko i u frižider...a kolače retko kada pravim da pečem koru, pa mi pek papir baš slabo služi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Alu folija
15.11.2019 8:43:59   
mama ivane
Alu foliju koristim kada pecem meso ili musaku da zadrzi socnost za nista drugo je ne koristim

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Alu folija
15.11.2019 12:09:58   
Ivanka 75
Alu fopija i pek papir glavni u kuhinji 😂
Alu folija za Ivkine svakodnecne uzine i prekrivanje jela dok se pece u rerni a pek papir kao podloga za pizze, pite i kore (da budu manje masni) 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Alu folija
15.11.2019 15:46:55   
smeško
Неко је писао, Аl фолија се не користи у току активне термичке обраде хране. Прилично је штетна.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Alu folija
15.11.2019 17:46:44   
Ivanka 75
Mislim da je stetna samo ako se neeeeenormalno mnogo koristi. Ja je, npr koristim jedva 2x mesecno.
Imam mali Metalac pekač, sve sto moze, stavim u njega, pod uslovom da mogu da poklopim. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Alu folija
17.11.2019 11:20:57   
flamingos
Pek papir koristim.Alu foliju retko,imam je uvek u kuhinji,kao i streč foliju koju koristim.A ako gledamo šta je zdravo...


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Alu folija
18.11.2019 16:50:46   
branki*
ja koristim za umotavanje.i kad nekom nesto posaljem za slavu od hrane,obavezno u alu foliju.ponekad,ali retko koristim za pecenje,mozda jednom u dva,tri meseca,jer imam pekac manji,pa njega koristim.citala sam nesto o tome da nije kao najbolje resenje,ali samo letimice preletela.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here