|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 12:39:19   
gracija
Ja sam  imala burnu noc nocas.Nisam spavala skoro nikako.Naime,oko 22h sam dobila bolove u krstima i po dnu stomaka(nalik menstrualnim).Okretala sam se,prevrtala ne bih li se kako namjestila u odgovarajuci polozaj,da bih u jednom trenutku osjetila tako ostar bol u preponi da se nisam mogla pomjeriti nekih 5 minuta.Jutros oko pola 6 sam popila apaurin od 2mg i malo sam zaspala...Zvala sam svog doktora i opisala mu svoju bol,rekao mi je da mirujem,samo da ustanem do wc i nazad u krevet.Povecao mi je dozu giniprala,verapamila i apaurina...Ako bude nastavilo da boli idem danas poslije podne u bolnicu....Osjecam uzasan strah...Kao sto sam vec pisala svoju prvu bebicu sam rodila u 27 nedelji,a ja sam sad 26 nedelja....
Direktna veza do poruke: 1
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 13:58:49   
gina
Samo miruj i slusaj sta ti doktor kaze. Imas li sada bolove?

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 14:20:18   
gracija
Pa nemam...Mozda malo u krstima,a imam trenutke kad me nista ne boli...

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 14:49:32   
Jeca*
Ja sam imala takve bolove u trudnoci, povremeno, pogotovo u tom periodu i izgurala sam do 40 nedelje. Pila sam partusisten i po potrebi bensedin, a kad boli sam mirovala. Samo leži i opusti se i ne sekiraj se. BIće sve ok!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 18:31:59   
guppy RR
Obavezno slušaj šta ti doktor kaže!!! Sa tvojom prošlom trudnoćom i porođajem pokazalo se je, da si sklona preranom porođaju. Zato MIRUJ i pij to što ti odrede. Možda možeš svom telu pomoći da još čuva tvoju malu bebicu u stomaku.

JAVI SE KAKO SI !!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 18:32:09   
Anoniman
Volela bih da pomognem, ali ne umem. Valjda je najbolje da slušaš lekara. Jel lekar zna da si prethodno dete rodila u 27oj?
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 18:36:07   
Jeca*
Obavezno slušaj šta ti doktor kaže!!!

ovo što kaže guppy sam naravno podrazumevala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 19:11:50   
gracija
Doktor koji mi vodi trudnocu sad,vodio je i proslu.Malo prije smo pricali telefonom,kaze ne preostaje mi nista nego da lezim i da pijem terapiju.Malo me tjesi posto mi je ovaj put uradjen serklaz pa valjda ce mo izgurati nekako.Sad nemam bolova...Sad idem nazad u krevet....Hvala sto ste se javile.Pozdrav

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
1.11.2008 20:21:02   
Maya21
Isto se i meni sinoc desilo... Doduse kod mene je i stresna situacija trenutno pa je mozda i zbog toga... Ne preostaje nam nista drugo nego da mirujemo i slusamo doktore.
Sve ce biti ok, drzi se!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
2.11.2008 7:56:34   
gracija
Jutro svima.Evo da se prijavim.Protekla noc je prosla mirno,prespavala sam je ..Bolovi su prestali.Maja javi nam se kako si ti...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
2.11.2008 18:41:44   
Maya21
hvala na brizi, danas je super! :) mislim da je to bilo ipak zbog soka i stresa...
cuvaj se!


(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
2.11.2008 19:00:32   
gracija
Evo ja opet prosetala do kompa.Pa i kod mene je Bogu hvala bolje,samo sto me je sve zabolilo od lezanja ali procice i to...Cuvaj se i ti ...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
2.11.2008 20:16:39   
oliveradj
Odmaraj bez stresa opusteno i bice sve ok! sve najbolje

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
2.11.2008 20:55:34   
Lu
Draga gracija,želim ti da izdržiš do kraja i biće sve ok,samo miruj i slušaj svoga docu,
javljaj nam da si dobro,pusica.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
5.11.2008 13:08:45   
Lu
Gracija jel sve ok?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
5.11.2008 13:20:09   
Anoniman
Trebala bi biti dobro jer je mnogo vickasta danas... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
5.11.2008 14:06:02   
gracija
Dobro sam danas,malo me bole krsta al kazu tako treba.U petak poslije podne idem kod ginica pa cemo da vidimo sta kaze.Postala sam pojacano nervozna(cak sam pala u iskusenje da zapalim cigaretu),ali nekako se kontrolisem pa dokle vidjecemouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
5.11.2008 14:09:44   
Anoniman
Nemoj krivo da me shvatiš (pošto ću verovatno da dobijem šamare od ostalih), mislim da je super što ne pušiš, ali je pitanje, dal bi ti možda jedna cigara (ali zaista jedna, ako si inače, kada nisi trudna, pušač) pomogla da ne budeš nervozna. Možda, ali samo možda, bi ta jedna cigara bila manje štetna nego nervoza koju trpiš.

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
5.11.2008 18:10:47   
Jeca*
Tašo, nemoj mene pogrešno da shvatiš, ali ja sam žestok protivnik pušenja u trudnoći i u toku dojenja (iako sam bila strastveni pušač). Bolje da popiješ bensedin, koji inače preporučuju SVI lekari jer relaksira mišiće pa i matericu (da se razumemo, ja sam i protivnik lekova, ali bolje lek nego cigareta). Eto...to je moje misljenje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
5.11.2008 18:43:43   
gracija
Ja danas imam problema sa konekcijom,negdje je zastopalo,pa ne mogu da vam se javim.Drage moje,ja sam se malo "izvristala"na MM pa mi je lakse.Sto se tice cigareta,ne znam koji mi je djavo samo mislim na njih,(samo mi je jos to trebalo),al potrudicu se da izdrzim do kraja bez njih.Sto se tice sedativa vec pijem apaurin od 2mg tri puta dnevno(malo li je).Pozdrav za sve

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
5.11.2008 18:56:37   
Anoniman
Jecika, znam. I znaš... kada sam bila trudna - već sam rekla, nisam baš bila svesna nekih stvari, i sada drugačije gledam na to. Mislim da druga trudnoća neće trpeti cigare. I znam da lekari preporčuju bensedin, ali meni nikako nije logično da je bensedin zdraviji od jedne cigarete, ako je zaista jedna. No, najbolje bi bilo da se ne uzme ni jedno.

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
6.11.2008 19:39:03   
guppy RR
gracija, kako si ?
Majice, a ti?

A ovo o cigarama... TAŠO!!!!!!!!!!!!! Ima da te vučem za uši!!!!

A u čemu je razlika: bensedin je lek, a cigareta je OTROV!
I teško da bi stala posle te jedne, koliko god da je opusti.

Uf!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
6.11.2008 21:14:52   
gracija
Hvala guppy, dobro sam.Nemam onih bolova,mirujem i ne pusimuser posted image .Sutra poslije podne idem ginicu pa cu vam javiti sta je rekao.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
6.11.2008 22:15:45   
guppy RR
Javi obavezno :)))))))))

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
7.11.2008 8:09:40   
Anoniman
E, ja mislim da je bensedin droga - eto, u tome je stvar, koliko god se vodi kao lek, koliko god da ga preporučuju lekari...

Ali kritiku za cigare prihvatam. user posted image  Ko zna - možda je gracija karakter pa stane na jednoj. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here