|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolne ovulacije
14.12.2020 10:18:53   
Milkica2
Zdravo zenice. Porodila sam se prije 3 mjeseca prvu menstruaciju sam dobila odma posle mesec i po. Evo vec svaki put pred menstruaciju po sredini ciklusa uzasno me boli stomak sto pripisujem bolnoj ovulaciji. I prije trudnoce je bilo tako uvijek sam znala kad su bili plodni dani ali sad jos vise me boli ko kad dobijem. Da li je imala neka slicnu situaciju? 

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bolne ovulacije
14.12.2020 12:51:14   
Olga75
Znam da ima ova tema, možda pomogne h[link=https:/ttps://www.ringeraja.rs/forum/Mittelschmerz_-_bol_u_vreme_ovulacije/m_230047/tm.htm[/link]

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milkica2)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bolne ovulacije
15.12.2020 7:34:43   
jess021
Iako sam se porodila pre 4 godine, u poslednje vreme su mu bas bolne ovulacije. I to nekoliko dana bolucka, s tim da jedan dan bas intenzivno 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bolne ovulacije
15.12.2020 8:59:41   
nata11
Ovulacije kao i ciklusi su meni licno 3x bolniji nakon porodjaja tako da nisi usamljen slučaj. I ranije sam odecala O posebno na desnoj strani a sada se desi da jedva sedim. 



_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bolne ovulacije
15.12.2020 9:17:40   
Milkica2
Nisam sama znaci. Ovo je haos kako boli jos danas bi kao trebao taj zadnjibplodni dan boli bas. Npr prije prvog djeteta nisam imala bolne ovulacije uopste. Nikako nisam znala kad su mi plodni dani i trebalo mi je godinu dana da zatrudnim. Dok vec sa drugim odmah iz prve . U neku ruku je i dobri znas kad su ti plodni dani :)


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bolne ovulacije
15.12.2020 9:18:14   
jess021
Da, ali moglo bi malo manje da boli😉



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milkica2)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bolne ovulacije
15.12.2020 9:20:12   
Milkica2
Vala moglo bi bas dovoljno je sto nas boli za vrijeme ciklusa a ne jos po sredini .


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here