|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 14:59:37   
bonita
ne znam da li sam jedina,a mislim da nisam....
Pola stveri koje kupim ja ne prijavim...
Da cujem vas..


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot
Direktna veza do poruke: 1
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:07:16   
Anoniman
Ja uglavnom sve kažem. Ne kažem mu kada umesto jedne kutije cigara popušim dve, ne jer sam potrošila još 140 din nego prosto jer onda brine za moje zdravlje. user posted image  Inače, sve ostalo mu kažem. Nikada mu nije smetalo.

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:08:06   
Anoniman
E vidis to je zanimljiva tema...

Moj muz je divan po tom pitanju...A ja opet nekad ne prijavim...Zasto ne znam...Zensko!!!!

Moj muz je super, podrzava moje kupovine jer i sam voli da kupuje, voli da se seta po gradu, kupuje stvari i slicno...I zato me razume i uvek se obraduje kad nesto kupim a ja IPAK ne prijavim sve...
Ili kazem da kosta manje...zasto?

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:10:31   
oliveradj
Ma ne smem i ovako mi govori da sam trošadžija.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:12:29   
Lenka_
ja baš baš sve prijavim... i najobičniji lak za nokte.. svaku sitnicu analiziramo i ako sam ja jedna velika kupoholičarka i mm to smeta ipak on to sve kroz šalu provuče user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:16:03   
bonita
i mom mm ne smeta,ali opet zensko....
ja mu kazem nekada ali ne onog momenta kada kupim...nego posle duuuuzeg vremana.....


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:18:01   
Anoniman
I ja ...ha ha ha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:18:06   
Lu
Hm jedino da zapisujem sve,pošto i sebe iznenadim često,pa da mu na kraju mjeseca dam spisak...e ne želim taj izraz lica da gledamuser posted image
Šalim se malo ali stvarno ne vidim potrebe za tim,pa ne prijavljuje ni on meni niti me zaima ako je sebi kupio maicu ili ne znam šta!
Zna nekad ugledati npr, nove cipele pa pita kad si to kupila...ma davno ne sjećam se ni ja samo ih nisam nosalauser posted image
Mslim da bi kod nas bila bila nemoguća misija da saznamo šta je sve onaj drugi kupiouser posted image

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:19:08   
Skoki
Kao i svako zensko potpuno sam bolesna sa kupovinom, pogotovo za moju cerku. Skoro sam opeljesila Zaru, ali imam tu srecu da radim, pa obicno u kupovinu idem od svojih parica pa ne moram da krijem nista, cak iako ponekada i sama shvatim da preteram. Jedino kada utanjim, onda narucim mm-u sta da mi kupi, tipa: "Lei su omalele patofne, trebaju joj nove"...user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:23:09   
božana
Kako kad, nekad kažem, a nekad ne.

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 15:30:24   
viking
Ja uglavnom sve kažem, ali ne zato što sam popila serum istine, već zato što i onih par puta kada nisam nešto prijavila jer sam prosto zaboravila, on je odmah primetio... Sve zna šta imam(o) u kući i nikad ništa ne zaboravlja. Zato se trudim da sve prijavim, da ne pomisli slučajno da namerno krijem user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 16:06:27   
magnetic
Ja sve prijavim,ali ponekad kazem da mi je to nesto kupila mama i to samo kad kupim i skontam da mi uoste nije bilo potrebno ili da mi se ustvari bas i ne svidja.Moj decko je isto jedan od onih koji voli da ja sebi kupujem i da lepo izgledam

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 18:47:23   
marince1
 
Ja uglavnom kazem,ne kazem jedino kad zaboravim user posted image
Ne smeta mu,jer ne kupujem ultraskupe stvari,za nesto krupno mu uvek prijavim unapred.
Bidzet nam je zajednicki,bez obzira stooboje radimo,a ja vise trosim user posted image
Nema ono tvoje pare,moje pare

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 20:22:40   
2002m
Kako smo sve isteuser posted image user posted image user posted image ,ja sam juce kupila tri tunike i jos nisam prijavila.Nije da krijem nego zaboravim da mu kazem posto to njega ne zanima.Kada obucem nesto novo on samo pocne da se smeje.Pre sam imala obicaj da mu pokazem sta kupim a on samo kaze da ga to nezanima i da kupim meni i detetu sta god pozelimuser posted image user posted image user posted image sto meni  bas I ODGOVARA.user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 20:38:42   
sneza24
IZVORNA PORUKA: marince


Ja uglavnom kazem,ne kazem jedino kad zaboravim user posted image
Ne smeta mu,jer ne kupujem ultraskupe stvari,za nesto krupno mu uvek prijavim unapred.
Bidzet nam je zajednicki,bez obzira stooboje radimo,a ja vise trosim user posted image
Nema ono tvoje pare,moje pare

Potpisujem.Ne trosim na gluposti.A i nekad mu kazem a on posle i zaboravi da sam mu rekla pa me pita odakle ti to.user posted image
Pare su nam zajednicke i oko svega se dogovaramo.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 21:13:22   
Anoniman
Iskreno, meni je bolest da sakrijem, ne znam zasto. Prije nego sto sam ostala trudna radila sam tri posla u isto vrijeme, kapale pare ko lude, i opet sam krila haha, ne znam ni sama zasto. kad kazem nesto da sam kupila, obicno smanjim cijenu, ili tako nesto. Ali zaista mi mm nikada ne postavlja pitanja, niti se buni, ali ja jednostavno ne volim da prijavljujem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 21:18:12   
Anoniman
Uvek mu sve kazem. Sve pare (koje on donese, posto ja ne radim i jos dugo necu) stoje kod mene (njegovom odlukom), i njemu kad treba nesto ja idem da mu kupim jer to mnogo brze i efikasnije uradim od njega. Sebi retko kupujem planirano, uvek nosim nesto para sa sobom, i kad mi se nesto dopadne, ja kupim. Uvek se obraduje kad vidi da sam kupila nesto, iako finansijski ne stojimo najbolje. Kaze da ce se pre odreci nekih svojih sitnih zadovoljstava nego da ja ostanem uskracena za neke krpice, sminku i tako to. Dobrica moj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:09:02   
Verus
Uglavnom sve.  Stvari koje vise kostaju kupujemo zajedno ili u saglasnosti jedno sa drugim.  Uvek smo delili racun i novac.  Ali mu ne prijavljujem stvari tipa sminka, ulosci i tako te gluposti.  Takodje stvari koje mi trebaju za kuhinju.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:15:40   
mihi
Sve mu prijavim nemam tajni ni on prema meni!!!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:21:52   
Lu
Ispade da jedina ja ovdje ne prijavljujem(kako mi ovo samo glupo zvuči,kao da sa nešto zgriješilauser posted image ) sve što kupim.
Pa nije da krijem od njega niti on od mene,jednostavno ne osjećam potrebu da ga zvrcam i pričam,
"hej dragi,kupila sam maicu divnu i jedne čarape i trenerku i autić za Roka,eh da bila sam na manikuri i frizuri juče,nisam ti rekla?"
On bi na to rekao. ženo pusti me radimuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:24:49   
cicko
Trudim se da ne prijavljujem, ali retko kad izdrzim...moram da mu se pohvalim!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:27:07   
Verus
user posted image lu, pa kod tebe je drugacije, da je tm oko tebe ne bi morala nista da govoris, a jbs ga kada ga jedva i vidis, taman posla da o tome pricate dok se cujete!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:36:19   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image lu, pa kod tebe je drugacije, da je tm oko tebe ne bi morala nista da govoris, a jbs ga kada ga jedva i vidis, taman posla da o tome pricate dok se cujete!!!

Pa da...može bitiuser posted image
Kad dođe kući neke stvari vidi i pita a neke vidi i ne pita,ono baš ga ne interesuje puno,takav je tip
(negdje sam pisala da sam i sav namještaj sama birala i kupila,njega to ne zanima) ali daleko od toga da bi ja krila nešto od njega,gluposti!
Ali evo razmišljam i kad je kod kuće ako sam ja došla iz kupovine i vadim stvari naravno da vidi šta sam kupila,vrlo rijetko nešto prokomentira a ja još manje objašnjavamuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:39:14   
Verus
Meni je najbolje kada kupim nesto i stoji u kupatilu ili u sobi a mm ni ne primeti da ima nesto novouser posted image   Moja mama je jednom mudro rekla "Pa, ne moraju oni sve da znaju!". Ja se i toga drzim.  On je glava porodice, ali sam ja vrat-a bez njega, glava ne moze da se okrece!user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: da li prijavite muzevima sve sto kupite
7.9.2009 22:44:36   
2002m
I moj je isti takav,sve za kucu ja biram i kupujem njega to nista ne zanima.Pokupim drugarice i u sopinguser posted image user posted image bas ga volim sto je takavuser posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here