|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dabl test
22.2.2023 19:59:17   
Majuska85
Pozdrav.da li neko moze da mi pomogne oko citanja nalaza Dabl testa.13 nedelja sam,Dabl sam radila u 12 nedelji,na rezultatima pise nizak nivo rizika,medjutim,danas mi je doktor rekao dve vrednosti nisu uredu.jako sam zabrinuta.

Fbh CG: 40,0 UI/L 0,983 MoMPAPP-A: 1.899 UI/L. 0,717 MoMTrisomu 21Biochemical risk 1:359Trisomy 18Background risk 1:347
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dabl test
23.2.2023 0:47:14   
Ana RR
Ćao Majuska, tema već postoji pa ću tvoj post prebaciti u nju KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Majuska85)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here