|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 8:48:11   
vonavoj
Isao je 4 dana u vrtic.a posle toga nije ni inao upalu,nego pre  i posle mesec dana od vrtica..a sad sam ga povukla.inopet su mu zamucene bubne opne..kaze mala prehlada,odmah ode na usi.jer se skuplje sekret.Isto kao i sa starijom,oni i lice..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 626
20.11.2019 9:25:10   
mama Jo
Je l'ti i starija isto tako prosla?
Cininmi se da si ti i ocekivala da ti taki nesto kaze, zar ne? Mislim, nisi se puno iznenadila?

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 627
20.11.2019 10:10:44   
vonavoj
Da,da,necu da odlazem agoniju,dete se oporavi za 1 dan..a ispija antib zbog upale usiju.. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 628
20.11.2019 13:15:21   
Mirko Svirko
Tako je i nama bilo. Mala prehlada odmah timpanometrija nije bila dobra.Pa onda cela garnitura lekova:Fluimucil ili FlavamedAeriusPanklav ili Pancef kako kadVitamin CProbiotik

I tako smk ziveli od januara meseca... Sad kad nam je operisao dva tri krajnika kaze dr da vise nece iamti problema sa usima.Resite Von. Ipak ti najbolje poznajes svoju decu,znas kako disu bukvalno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 629
20.11.2019 13:37:39   
pari
Da von, ja sam i zaboravila da je on jako malo i nio u vrticu. .onda je tako najbolje, da se ne muci stalno

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 630
20.11.2019 22:30:03   
malena39
Izvinjavam se sto upadam kao padobranac...nekad sam bila aktivna a sad vas uglavnom citam. Htjela sam samo da kazem Von, rjesavajte taj krajnik sto prije pogotovu ako je timp ravna crta. Mom zdenisu je kasno dijagostikovan pa dok se sve poklopilo za operaciju, njemu se usi napunile sekretom i slabije je cuo. Rezultat - kasni u razvoju govora, uravo smo bili mjesec i po u Bg na Institutu za govor. Pozdrav za sve zenice, divne ste samo nemam uvijek vremena da kucam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 631
21.11.2019 10:36:57   
smeško
Вон, добро је што ћете то решити. Трећи крајник и трајно може оштетити слух. Биће све ок и одмориће се дете, тешка је то и мучна бол, а они мали све подносе.

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 632
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 25 [26]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image
Kuvar: dunja RR
Ukusno i zdravo

Anketa

DA JI-LI VASA BEBA STALNO BLJUCKA?
sandrina

DA (48%)

NE (52%)

Ukupan broj glasova: 58

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here