|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DHEA nakon embriotransfera
10.11.2021 17:09:35   
Keep_the_Faith
Pozdrav svim članicama,

prošla sam kroz ceo ciklus vantelesne oplodnje, pre nekoliko dana mi je odradjen embriotransfer.

S obzirom da imam preko 40 godina, bila sam dugo na terapiji DHEA + myo-inosytol + razni drugi suplemnti koji su, nadam se, pomogli da dobijem što kvalitetnije jajne ćelije.

Moje pitanje je - da li treba i dalje da koristim DHEA kapsule + myo-inositol, , tj. da li to može da ima pozitivan uticaj na implantaciju embriona ?

Šta još može da pomogne da se embrion ugnezdi ?

Hvala unapred na odgovoru.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: DHEA nakon embriotransfera
13.11.2021 16:21:51   
EnaEna
Pozdrav Ja sam isto pila dheas. Prestala sam poslije aspiracije. Drzimo fige 🙏🍀♥️♥️Miruj i misli pozitivno.
Ja sam 7+2 i dva srca kucaju🥰🥰Stim da sam 5-6 dana krvarila  ali beta se duplala i sve u redu. Ali bili smo poluludi. Tjesilo me samo sto nisam imala nikakvih bolova. Dr mi je rekla mirovanje i ukljucila injekcije progesterona. Takodje mi je rekla da je moguce da se opet pojavi. I da se iznenadila koliko sam bila smirena kad smo se cule zbog krvarenja. 
Sretnooo 🍀

(odgovor članu Keep_the_Faith)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: DHEA nakon embriotransfera
8.12.2021 11:57:52   
Friday
Pozdrav devojke, da li mozete da mi kazete koje tacno DHEA tablete se preporucuju, da li su to ove od 25mg, koja je preporucena dnevna doza i gde mogu da se kupe u Srbiji ako znate? Hvala unapred.


(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: DHEA nakon embriotransfera
8.12.2021 12:12:44   
EnaEna

Draga Friday, to ti doktor mora reci koliko smijes da pijes tableta tj koju dozu.Mislim da "preporucena doza" nije ista za sviju. Da zavisi i od kilaze i od drugih hormona i nalaza....
Ja sam ih kupovala u NS, sad sam zaboravila ime apoteke... Sa L je nesto...
IZVORNA PORUKA: Friday

Pozdrav devojke, da li mozete da mi kazete koje tacno DHEA tablete se preporucuju, da li su to ove od 25mg, koja je preporucena dnevna doza i gde mogu da se kupe u Srbiji ako znate? Hvala unapred.





(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: DHEA nakon embriotransfera
8.12.2021 12:52:02   
Friday
Ok hvala Ena:)


(odgovor članu EnaEna)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: DHEA nakon embriotransfera
7.1.2022 17:42:12   
Keep_the_Faith
Nazalost, moja Beta HCG je bila negativna.

I pored sveg truda, odricanja, pozitivnog stava, embrioni se jednotavno nisu ugnezdili.

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: DHEA nakon embriotransfera
7.1.2022 17:46:57   
Keep_the_Faith

DHEA suplement nije registrovan u Srbiji, ne moze se naci u slobodnoj prodaji, osim u apotekama koje prodaju neregistrovane lekove - Laurus, Igor, Kamilica itd, gde su cene 3000 - 4000 dinara po bocici.

Imam nekoliko novih, neotvorenih bocica DHEA kapsula, 90 x 25 mg, americki proizvodjac, rok trajanja avgust 2024. godine.

Ako je neko zainteresovan, kontaktirajte me preko poruka.

(odgovor članu Keep_the_Faith)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here